HunterRen: Označená (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:4 848

Ren se pohádá s otcem a uteče do lesa, kde narazí na uprchlíky, které hledají Kah'Nath. Jsou to obávaní Označení, nebo je pravda někde jinde?

Přepis titulků

Minule jste viděli: - Možná jsem ti tu knihu neměl dávat. - Ne, Karne, tu knihu miluju. Bez ní bych nevěděla, co si počít se svými myšlenkami. Zase jsi byla za tím chlapem? - Otec říká, že může být nebezpečný! - Připadá ti tohle nebezpečné? Nejsi normální dívka, Ren. Je mi jedno, co si myslíte, hlavně že má moje rodina co jíst. - Už se mu nikdy nepleť do cesty.

- Proč jsou tady? - Z jediného důvodu. - Ale tady Označené nikdy nikdo neviděl. - To neznamená, že neexistují. REN: OZNAČENÁ - Podívej, tati! Jsem Označený! - Ne, dnes nejsi! Tati, co se děje? - Tati! - Pojď! - Tati, přestaň! Co to děláš?! - Tati, nech ho být! - Smyj si to! - Jenom si hrál! - S Kah'Nath si zahrávat nemůžeš! - Vždyť je ještě malý kluk! Hraní si na Označeného nás všechny dostane do potíží.

Nechci, aby sledoval mou rodinu. - Proč se ho bojíš? - Já se ho nebojím. - Odkud ho znáš? - Kah'Nath už tu byli. Hledali uprchlé Mahri'Rai. - Koho hledají teď? - To nevím... Doufám, že jen procházejí městem. Tady žádní Označení ani Mahri'Rai nejsou. Ať hledají cokoliv, nás se to netýká. Snad máš pravdu.

- Jen chci, abyste byli v bezpečí. - My jsme v bezpečí. - Co je to? - Kniha! To je tvoje? Kniha? - S vojáky za dveřmi? - Nevěděla jsem, že tu budou! Proč nosíš domů knihy? Víš, co by udělali, kdyby ji tu našli?! Promiň. Nechtěla jsem vás ohrozit, proto ji mám schovanou. To je přívěsek tvé matky. Kde jsi ji vzala?

Máš ji od Karna, viď? - On za to nemůže! - Vždycky mohl za všechno! - Říkal jsem, ať se od něj držíš dál! - Ale on... - Je to nebezpečný blázen! - Nestará se o tvé bezpečí! - Lžeš! Stará se víc než ty! Karn tu byl, když ty jsi odešel! - Opustil jsi nás, tati! - Odešel jsem, abych vás chránil. S Karnem jsou jen potíže! - Bez něj bychom zemřeli hlady! - Cože? Odkud myslíš, že to je, tati?

On mě učil lovit, když ty jsi nemohl! - To já vás živím! - Když tomu věříš, pak ty jsi ten blázen! - Potřebujeme jeho pomoc! - Nepotřebujeme od něj nic! Už vůbec ne tohle! - Ne! Karn je důvod, proč tu není tvá matka. Ren! Nechci ztratit i tebe! Ren! Je to pro tvé dobro! Je to pro tvé dobro... Musíme dolů! Jsi zraněná?

Ty jsi Označená! - Támhle je! - Zmiz odsud! Na! Vezmi to! No tak! - Pozor! - Lyanno! Kupředu! Támhle je! - Kdo jste? - Nikdo. Co je to?

Lyanno! Bež od ní! Neopouštěj mě. To nebylo součástí tvého plánu. - Myslela jsem, že je Označená. - Označení neexistují. Je mi to líto. Rozbila se... Takže to všechno bylo k ničemu... - Co můžu udělat? - Udělala jsi dost. Běž pryč. Zmiz odsud! - Jsem tady...

- Mohlo to dopadnout líp. - Stálo to za pokus. - Ještě pořád stojí... Kdo by to ještě chtěl? Už je bezcenná... Ty hlupáčku... Záleží na tom, co bylo uvnitř. - Uvnitř? - Duch Mahri. Lyanno, co tě to napadlo? Celou dobu jsi to tajila... Ale teď je pryč...

Našel si novou schránku. - Počkej! - Nech mě být! - Neublížím ti. - Práve jsi zabil všechny ty muže! Drž se ode mě dál! - Lyanna mě za tebou poslala. - Je v pořádku? - Co je s tebou? - Nevím. Cítím se... zvláštně. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neopírá se mu náhodou o stehno v místě, kde má šíp v zádech? :-)

60

Odpovědět

říkal jsem si, že mi ta bitka příjde taková nezvládnutá, ale pak jsem si vzpomněl na Xenu, Hercula a Pána šelem :-D

180

Odpovědět

Nj, pořád je to "jen" webseriál. Samozřejmě má své mouchy, ale i tak myslím, že zrovna tenhle je na hodně slušné úrovni, jak naznačuješ tím srovnáním se staršími TV seriály. :-)

171

Odpovědět

+BugHer0Jasně, beru to jako od fanoušků pro fanoušky, takže s nadhledem. Nicméně ta vzpomínka se mi tak nějak vynořila. Vlastně je to spíš poklona tvůrcům, že to s malými prostředky v podstatatě dotáhli na úroveň televizní produkce, kupříkladu The Shannara Chronicles či ten seriál na motivy Meče pravdy vypadají vělmi podobě (v mnohých dílech i herecky).

80

Odpovědět

slušný úvod na p***o ...

411

Odpovědět

Seriál je super. Ale ty super čisté nehty hlavní hrdinky...

91

Odpovědět

... a tváře a ruce a zbroje a oděvy a vlasy a...

30

Odpovědět

+čistota půl zdravía střelba všemi prsty

20