Kah'NathRen: Označená (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 324

Ren zradí vlastní otec a vydá ji do rukou Kah'Nath. Zastane se jí někdo z vesničanů před tajemným Mistrem?

Přepis titulků

Minule jste viděli: - Co se to děje? - Něco, co se už dlouho nestalo. - Zářila jsi! - Je z tebe Nuh'Mahri... Všichni si budou myslet, že jsi zlá a nebezpečná. - Vypadni z mého domu! - Nemám rád, když se někdo vysmívá mým mužům... Odveďte ho do Pevnosti. Za soumraku bude viset. Nepůjdeš pryč, Ren, že ne? REN: OZNAČENÁ - Otče?

- Takhle to bude lepší. Kah'Nath nás chrání. Dostanou z tebe toho zlého ducha. Tati... Díky za tvou oddanost věrnosti a spravedlnosti. Udělal jsi dobře. Počkat... Tohle nechci! Bude nám dělat potíže?

Teď už ne. Dobří lidé Lyngarthu! Musím vám oznámit, že ve vaší tiché vesnici číhá zlo. Jako Oko spravedlnosti a Ústa pravdy... jsme tu, abychom ho vypudili a ochránili vás. Je Označená! My, Kah'Nath, vás ochraňujeme od dob posledního Krále Severu. Především před Označenými.

Před těmi, kdo používají nečistou magii. Před těmi, kdo vás zotročí. Vaši provincii nenavštěvuji často, snad proto jste dovolili, aby Označený žil mezi vámi. - Co chceš? - Chci ho zabít! - Koho? Vašeho vězně. - Zradil mou sestru! - Nech to na veliteli, chlapče. Jak si můžu být jistý, že neuteče? Pojď sem.

Vidíš ty dveře? Zkus je vykopnout. Jen to zkus. Vidíš? Jsou pevné. Jediná cesta ven je skrz tyhle dveře. A skrz ně se dostaneš jen s těmihle. Nikam neuteče, chlapče. - Děkuju. - Jen dělám svou práci. A teď už běž. Šup. Tato dívka do vaší vesnice přinesla nečistou magii. Pokud ji chcete bránit, promluvte nyní.

Oznamte to Mistrovi. Co? - Pomůžeš mi, nebo ne? - Když ti pomůžu, pomůžeš ty mojí sestře? - Snažil jsem se, než přišel tvůj otec. - Přísaháš na Nirith? - Přísahám. - Na Nirith? - Na Nirith. - I Nardeatha? - Ano, i na něj. Tak jo. - Při Nardeathovi!

Zase jsi vyhrál! - Jako vždy. Dej sem. Moment! - Nemám náhodou víc grošů? - Ne. - Co to je? To nemůžeš! Když se mi začne dařit, řekneš, že podvádím! - Dal jsem je tam před tvým tahem! - Ne, já tam měl dva! Kdo vyhrává? Dvojice bohů, Nirith a Nardaeth, jim dala značku pro naši ochranu. Zde, na tváři toho stvoření, ji vidíte. Značku zla.

Značku, která nám všem přinese zhoubu. Jako tehdy před lety Lord Manford a jeho Mahri'Rai. Zlo, které musí být znovu očištěno. - Tak pojď! - Co to děláš? Vrať se! - Ale říkal jsi, že jí pomůžeš! - Nemůžu. - Jak nemůžeš? - Poslouchej... Už je v rukou Mistra, teď už nic nezmůžeme... Ale co tvůj slib?! Přísahal jsi! Je mi líto...

Ale já ti zachránil život! - Ne, prosím! - Počkejte! Co to děláte?! Říkali jste, že můžete ducha vypudit! Duch bude vypuzen... až nebude mít hostitele. Ne! Ren! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak snad v příštím díle už jí zapíchne a bude konec.

31

Odpovědět

neviděl jsem to a neznam to - hodnotil jsem nejmíň jen abych p****l skóre

313