Nuh'MahriRen: Označená (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:5 361

Když se Ren probere z bezvědomí, zjistí, že nic už nebude jako dřív. Než se stihne s nenadálou změnou srovnat, její otec vezme věci do vlastních rukou.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Minule jste viděli: - Proč se ho bojíš? - Já se ho nebojím. - Jen chci, abyste byli v bezpečí. - My jsme v bezpečí. - Co je to? - Proč nosíš domů knihy? Víš, co by udělali, kdyby to u našli?! Je to pro tvé dobro! - Je to pro tvé dobro... - Kdo jste? - Zmiz odsud! - Lyanno! Duch Mahri.

Našel si novou schránku. Cítím se... zvláštně. REN: OZNAČENÁ Co jsi udělal mé sestře?! Co to děláš, chlape?! Buď tiše. Jsem přítel. Tvá sestra potřebuje odpočívat. Někde, kde ji nenajdou. Rozumíš? Pojď za mnou.

- Co se to děje? - Něco, co se už dlouho nestalo. Co se stalo? - Proč se na mě tak díváš? - Zářila jsi! - Cože? Zářila. A teď máš tohle! - Co jsi mi to provedl? - Nic! Nevěděl jsem, co je uvnitř. Řekni, co se mi to stalo?! Co v tom bylo? Duch Mahri... Je z tebe Nuh'Mahri...

Jsem Označená... - Bohové mě prokleli... - Myslím, že to není vina Dvojčat. - Dostaň to ze mě. - Nemůžu. - Prosím! Nevím jak. Ale vím, že odsud musíš zmizet. Nemůžu, rodina mě potřebuje! Jsi Označená... Nemůžeš se vrátit ke starému životu. Všichni si budou myslet, že jsi zlá a nebezpečná. Půjdou po tobě.

Musíš se mnou utéct. Hned. - Ren... - Nechoď ke mně, Baynone! - Proč? Protože má pravdu, jsem Označená! - Co jsi jí provedl?! - Nic! Vypadni z mého domu! Běž! Zmiz odsud! ... ale co budeš dělat? - Nevím, já...

- Musíš to říct veliteli... To je on! Pojď sem! Pomoz mi! - Co jsi to udělala, Ren? - Omlouvám se, nemůžu za to! Kah'Nath ji chtěli zabít a já spadla, rozbilo se to a teď jsem Označená... Co mám dělat? Zůstaň tady. Brzy se vrátím. Vypadni, vypadni!

To je můj pokoj! - Ren? - Nechoď sem, Baynone! - Proč? - Znáš přece příběhy o Označených... Ale ty nejsi zlá... Co když mě ovládne duch? Nechci ti ublížit... Neublížíš mi... Vím to... Je mi líto, že jsem nezachránil tvou knihu. Táta je tak hloupý! Táta nás miluje.

Někdy to tak nevypadá, ale myslí to dobře. Nepůjdeš pryč, že ne? Ať se stane cokoliv, zase se sejdeme... Mysli na Nirith a Nardaetha... Jsou odloučeni, ale přesto stále spolu. Tumáš... Přívěsek se jednou zase spojí. Stejně jako my dva. Nechci, abys odešla.

Já vím. Neboj se. Táta najde pomoc. Počkáme a uvidíme... Já nechci čekat. - Obkličte ho! - Hej! - Zastavte ho! - Pozor! - Srazte ho! - Ty, běž támhle! Nemám rád, když se někdo vysmívá mým mužům...

Odveďte ho do Pevnosti. Za soumraku bude viset. A jestli tě ještě jednou někdo poníží na veřejnosti... - Skončíš stejně jako on. - Ano, pane! Ó, Nirith, bohyně světla. Žádám tě... prosím, Nirith, prosím... Odstraň ty značky... Prosím! Tati? Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

6:03 - Místo "To je můj pokoj!" má být "To je moje koště!"

10

Odpovědět

Stejně nechápu, proč v 17 století používají luky a ne střelné zbraně. U vesničanů bych to pochopil, ty na ně nemaj prachy, ale vojáci?

33

Odpovědět

"nesnáším kuše, pomalu se nabíjej"

10

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo v ústřední melodii slyším tu ze Skyrimu? :-)

50

Odpovědět

Pustil jsem si to jenom kvůli tomu, co jsi řekl. A musím říct, že máš naprostou pravdu :) ANO, ZDÁ SE TI TO!

50

Odpovědět

+DinoCop -Skyrim jsem hrál asi před rokem, a to skoro hodinu! Určitě bych se nespletl. :-)

30