Nový webseriál Ren: Označená

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:4 678

Dnes vám představíme nový webseriál Ren: Označená, se kterým se budete pravidelně setkávat každou středu ve 20:00.
První řada této fantasy série vyšla v březnu 2015 a má celkem pět částí. Práce zabrala týmu MythicaEntertainment celý rok; záběry ze zákulisí (stavba vesnice, kostýmy a další) můžete najít na jejich YouTube kanálu.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Mě nechytíš! - Baynone! - Nechytíš! - Vrať to! Kah'Nath nás ochraňují. - Proč je nemáš rád? - Neznáš je tak jako já. Vím, že nás zachránili před Označenými. - Přišli do Lyngartu z jediného důvodu. - Ale tady Označené nikdy nikdo neviděl. - Kdo jsi? - Támhle! - K zemi! Duch Mahri.

Našel si novou schránku. - Jsem Označená. - Co jsi to provedla, Ren? - Nepůjdeš pryč, že ne? - Nemůžu odejít, má rodina mě potřebuje. Všichni si budou myslet, že jsi zlá a nebezpečná. Půjdou po tobě. Kdo skrývá Označené, bude potrestán. Kdo pomáhá Označenému, bude potrestán. - Kdo podporuje Označené, bude potrestán. - Ren, ne! REN: OZNAČENÁ

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tu jsem označil ještě když nebyla slavná

51

Odpovědět

Tenhle seriál jsem viděl ještě když vycházel. Na amatéry to zvládli dost dobře. Kostýmy, lokace, celkově to prostředí vypadá slušně. Příběh je ucházející. Mírný spoiler - "Z ženské na nesprávném místě v nesprávný čas se stane nepřítel #1".
Víceméně jediná výtka k seriálu jsou souboje. Ty absolutně nezvládli, většinou vypadají hrozně komicky/přehrávaně. Až tak by to nevadilo kdyby byly třeba jenom ve dvou epizodách, ale oni je serou skoro do každé epizody. Kéž by si ty herce trochu vycvičili v bojových uměních/kaskadérství. Ale i tak, worth it seriál.

70