Reportáže o vyšších cenách paliv

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:3 233
Paliva zdražují, veřejnost je o tom nutné informovat a zdá se, že všechna lokální zpravodajství se při tom řídí tímto návodem. A co vy, už prodáváte ledvinu, nebo si vystačíte s hromadnou dopravou?

Přepis titulků

Opět stoupají ceny paliv, to znamená jediné: Narychlo natočená reportáž v lokálních zprávách. Začneme samozřejmě záběrem na totem u benzínky. Pak někdo otevře nádrž a dá tam tu věc. Potom záběr na ukazatel ceny, zatímco se tankuje, následuje rozhovor s někým na benzínce, pokládáme návodné otázky, aby situace zněla mnohem hůře, než jaká ve skutečnosti je. Nemůžu si dovolit jet na nákup ani nakupovat jídlo.

Normálně jsem v pátek po práci jezdil na jedno pivo, někdy víc, s těmahle cenama benzínu si nemůžu dovolit ani to. Potom další záběry člověka, kterého jsme se zrovna ptali, možná bude vypadat frustrovaně. Takhle nebo takhle. Ještě jsme vás nepřesvědčili, že je to konec světa? Další citát. Pomalu už zvažuju druhou hypotéku nebo že prodám ledvinu, nevím… Na závěr vás pozveme, ať se vrátíte v 10, kdy pustíme přesně stejnou reportáž.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě je to jedno já stejně tankuju vždy za Litr.

111

Odpovědět

...litr za litr

30

Odpovědět

+naßrat"Brzy uvidíte na svých stojanech."

10