Rhett a Link: Epická rapová bitva

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:291
Počet zobrazení:4 651
Dvojice Rhett a Link už se na našem webu několikrát objevila. Tentokrát uvidíte jedno z jejich hudebních videí, které se na YouTube těší obzvlášť velké oblibě a ve kterém pánové dokazují, že jim vůbec nevadí dělat si legraci sami ze sebe. Věc je nicméně smrtelně vážná: svedou rapovou bitvu o srdce tajemné servírky... škoda jen, že s postupem času vítězí zoufalství a rýmy nám začnou pokulhávat. Co myslíte, kdo vyhrál? Poznámka: Omluvte místy volnější překlad :)

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Podej mi česnekovej chleba. Viděls tu servírku? Jo, asi ji někam pozvu. Měl by sis nejdřív zkontrolovat dech. - Tvůj není o moc lepší. - Jde sem. Díky, to bude všechno. Platíme zvlášť. A nemáte žvýkačku?

Úplně stačí jedna. Rád bych vám řekl, jak užil jsem si jídlo, nebylo skvělé, ale k vám mě přivedlo. Nenechám velké dýško, ale mohl bych vám zavolat? Jak vidíte, je to ubožák, a rande s ním budete do smrti litovat. 23 % ode mě říká: "Jsem štědrý, ne zoufalý a jde mi matika." A to ji má jako ohromit? Chceš bitvu? Tak můžeš začít! Počítače programuju a svou krychli zabydluju, překlepy neopravuju tak jazyk upgraduju.

Když posílám mail s přílohou, neodešlu ho ani náhodou před jejím přiložením. Tvá práce je nuda, to já mám srdce dobrodruha ode dveří ke dveřím prodávám nože i s pojištěním. Zatímco se věnuješ povrchní konverzaci, já předvádím skvělou nožů demonstraci. Měli byste zájem o pojištění pokrývající smrt následkem nehod? Nebo třeba o kráječ na vajíčka? Dokážu změnit pozadí počítače na fotku tropické pláže.

Kráječ vajíček. Sdílím auto, protože jsem enviromentalista a beru si šnorchl coby chytrý vynálezista. Jako vynálezce? Slovo vynálezista neexistuje. Zrovna jsem ho vynálezistoval, pak kdo se vytahuje. Když já sdílím auto, je to se skupinou třeťáků a po cestě s nima procvičuju násobilku - Jdu jim příkladem a proto obdivují mě. - Tak proč mi ten kluk tvrdí, že 1 x 1 = 2? V posilce se na mě lidi chodí dívat, jen aby se přiučili, jak se to má dělat. Z fleku bych tady mohl učit tělocvik, tenhle model na stroji je můj dvojník.

Dokonale ovládám mentální manipulaci, proto k protahování svalů používám meditaci. Teď zrovna posiluju triceps, kupte si mé DVD "Myslceps". Můj smysl pro styl prostě nemá obdoby, lidi si běžně myslí, že pocházím z Evropy. Já trendy nesleduju, jsem jejich průkopníkem. Za rok budou všichni mít rolák s náhrdelníkem. - A to je všechno? - Ne. Mačkám knoflíky, abych viděl, co to udělá a na tebe to svedu, když se pak něco podělá. Rychle mi to pálí a vždycky vím, co říct. - Tak řekni něco chytrýho.

- Fajn! Nabídli mi smlouvu po zpěvu v karaoke baru já odmítl a stal se prezidentským karaoke caru. Do sítí na ryby zachránil jsem lapeného delfína sirotčinci ho věnoval: "Ten je na hraní, na." Dal jsem Heimlicha koni dusícímu se kusem ryby o dvě hodiny později vyhrál Kentucky derby! - Netrpím žádnou alergií! - Já jsem alergický na slabost! Já oceňuju své slabosti a dělám z nich přednosti. - Umím manuálně řadit. - Já zase golf hraju! Já dokážu předstírat, že palec odděluju. - Já vynalezl jednoduchý Nelson.

- Já přišel s dvojitým. Mám podepsanou fotku na níž je Boris Jelcin! - Můj strejda je právník! - Vyrábím vlastní sushi! Metrický systém smím používat jen já. - Umím Morseovku. - A já v ní mluvím! Právě jsi řekl, že by měli legalizovat druhou odmocninu maliny. Přesně tak. Tak jak to vidíš? POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Tady Rhett a Link, díky za sledování a odebírání našich videí.

- Napište komentář. - Kdo myslíte, že vyhrál tohle kolo rapu? - To já. - To já! - A co myslíte, že by mělo být dál? Při rozhodování si to video pusťte znova.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Epic Rap Battles of History!!! :)

180

Odpovědět

Ozaj, a k tomuto videu - to ja zabúdam priložiť prílohu v jednom kuse :D
ale inak mi to až tak vtipné neprišlo... :P

181

Odpovědět

To by byla dobrá reklama na ty žvejky, jak si dali :D

200

Odpovědět

oh no... :/ T_T Nemůžete to dát někdy dřív než v neděli? Vždyť já umřu! >.<

181

Odpovědět

Neumieraj, lebo inak nezistíš ako to dopadlo ;)
pokiaľ si ešte nevidel, tak si aspoň ako útechu pusť Tasty test red vines (hrá tam Joey (Ron) a Joe (Voldík :))) Tieto 2 sú moje naj: https://www.youtube.com/watch?v=z6npsWeKHE0 https://www.youtube.com/watch?v=NDqRW75uHPw a dala som odkaz na videá s ruskými titukami, ak by ti náhodou pomohli ;)

181

Odpovědět

+lissbonyok, podívám se ;-)
a mimochodem, jsem holka! >.< :D

180

Odpovědět

Tiež by ma zaujimalo či tu ešte pribudnu Epic rap battles of history :)

191

Odpovědět

ani jeden vtipnej rým

to už radši tady :D to má aspoň atmosféru

http://www.youtube.com/watch?v=omC6B4wXVIw

186

Odpovědět

A jaké mají kluci krásné noční košile až po kolena :-D

190

Odpovědět

A k videu, podle mě vyhrál Mr.Brýle

180

Odpovědět

Epic Rap Battles of History mám stejně raději a to mi připomíná, že tu dlouho nebyl :D

182

Odpovědět

Teď někdy má vyjít Epic Rap Battles of History na Game of Thrones a hraje tam Taryn Southern (ta z Wrong Hole), tak to bych byl rád, kdybyste přeložili :D

182

Odpovědět

Přesně tak. Akorát škoda, že se to dost blbě překládá...

190