Mimi TerminátořiRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:6 411

Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak byl nejen John Connor ještě v plenkách...

Přepis titulků

Kdo je můj malý andílek? Kdo je má radost? Teda, mrně, ty jsi ale opruzák... Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Pojď se mnou, mimi Terminátorem, pokud chceš žít. - To si děláš srandu! Neotevírej! Za těchto okolností tam jdu já! Ach ne! SkyNet sem poslal Terminátoří štěňátko! A teď si dáme pěstí a bude to velká bitka... Jseš trapnej!

Jdeme! Počkej na mě! Mám malé nožičky! To je dobrý nápad, Sáro Connorová. Ach ne, musíš mě přebalit. Honem! - Sundej plínku... Ukliď hovínko... - Drž... v klidu... Já se snažím... - Posyp mě dětským pudrem. - Přestaň mi říkat, co mám dělat. Zapomnělas kousek pod mýma velkýma mimi-kulkama! Jdeme! Běž, běž, běž! Byl jsi zlobivé šťěňátko! Pá pá, Lála, Terminátoří štěňátko!

- Je po všem? - Ano. Myslím, že potřebuju miminkovskou dovolenou. Jé, to je příjemné. Teď už rozumím lidským citům, rodině a lásce a... Znovu jsme porazili SkyNet a John může v klidu dospívat v zachránce lidstva. Mám pocit, že SkyNetu pomalu docházejí nápady na Terminátory. Ale když je mimi Terminátor schopný lásky, možná je tu naděje pro... Do prdele!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Robot Chicken mám rád, ale tohle byla fakt chujovina...

6313

Odpovědět

Dal bych ti like ale nechci ti zkazit ty hezké čísla. 44 / 11. :)

50