To nej z AquamanaRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:6 418

Aquaman útrpně snášel každodenní šikanu v Lize spravedlivých... Pohár hořkosti ale konečně přetekl a na řadě je sladká pomsta...

Přepis titulků

Páni, neviditelný letadlo! - Hejbni kostrou, Aquamane! - Už běžím! Kdo bude poslední, neumí lítat! A to budeš ty, páč neumíš lítat! Fajn, tak tam doplavu... Mezitím v Síni spravedlnosti... Možná by se ty lodi nepotopily, kdyby v každé kajutě nebyl čtvrt tunový tlusťoch. Jak se vůbec utírají?! Říkali jste výletní loď?

Jakože v oceánu? Proč jste mě taky nevzali? - Abys říkal rybám, že mají uhnout? Na to přišly samy... - Dobře, ty! Špatná zpráva, lidi. Záchod je furt ucpanej. - To je starodávná památka mých předků! - Tak to tví předci byli hovno instalatéři... - Ale dneska za mnou přijdou kamarádi! - Tyhle humři přišli sami až ke dveřím! - Má někdo hlad? - Johnsonovi! Ach ne! - Ed Johnson mě odpanil! - Cítím s tebou, Aquamane... - Ale pořád můžem ty humry sníst, ne? - Říkal tu někdo humr? A dost!

Chováte se ke mně, jako bych nebyl členem týmu! Každej den je to "Aqua-trapák tohle" a "Aqua-debil tamto"! - Ať neukouzneš, Aquamane. - Kurva, já jsem král oceánů, Cyborgu! Myslíš, že jsem nikdy neviděl kaluž?! Moje kostrč! Moje kostrč... - Prosím, potřebuju do nemocnice. - Zajeď si tam Aqua-mobilem. Jak bych teď... mohl jet na koni...? A dost... To stačí!

- Giganta, že? - Kšá! Vypadni! Hej, chci si jen promluvit. Dobrá, ale máme vstupní poplatek. Giganto, ty krávo blbá, přivedlas mého nepřítele mezi nás! Ale já přežiju a budu bojovat příště! - Aquamane, jsi náš zajatec! - To už jsem dávno, Luthore! V zajetí neustálých urážek od Ligy spravedlivých... Ale tomu je konec!

Odteď je Aquaman novým členem Legie zkázy! Hele, nechci ranit tvé city, ale... Ale já mám kódy ke služebnímu vchodu Pozorovací věže! Tak vítej na palubě! Co se to tam kurva děje?! Nechal jsem otevřený okna! Největší padouch na světě a nejsilnější pozemský hrdina budou opět tančit se Smrtí! Kurva! Rozseklo mi to ret! - A dost!

Skončeme to! Aquamane, podej mi kryptonit! - Kryptonit?! - Hoď mi ten kryptonit a zlo zvítězí! - Ne, Aquamane! Jsem tvůj kámoš! Kámoš?! Příliš dlouho jsi z něj dělal otloukánka! Nadešel čas pomsty! Promiň, Luthore. Já nejsem padouch, ale hrdina! A nakopu ti prdel! Aqua-facka! Jó! Aquaman je zpátky! Á... kurva... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aquaman nestojí nikomu ani za koment? Tak ho teda nenechám v štychu :D

591

Odpovědět

Ale no tak když to musí být --- větší pí..vinu těžko najít...

00