Robotí barová rvačka

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:566
Počet zobrazení:5 501
Další počin od Your Favourite Martian je takovou neformální poctou Karlu Čapkovi (a jeho bratrovi), bez kterých by byl svět ochuzen o jedno pěkné české slovíčko. Chyběl vám v písní nějaký robot? Pište do komentářů.

Přepis titulků

A sakra! Robotí barová rvačka. To ne! Robotí barová rvačka. Vzpomínám, jak jsem roznášel drinky v jednom místním lokále. Byl jsem tehdy na mizině a tohle mě lákalo. Nešlo o žádnej obyčejnej bar. Občas tam totiž lítaly robotí pěsti. Jednoho večera přivalil Megatron. Objednal si Pennzoil a vyžahl ho rovnou z plechovky. Plánoval se znovu zdunit, když stál vedle Megamana držícího vlastní drink.

A sakra! Robotí barová rvačka. To ne! Robotí barová rvačka. Megatron byl nespoutaný a připraven si vrznout s tou dámou z Jetsonů, Rosie the Maid. Říká: "Hej, zlato. Nechceš promazat součástky? Můžem svařit plechy a vyprodukovat Zážehnici." Ona se ale modlila za nějakého zachránce. Její kámoš Bender tam tedy nakráčel, napálil mu jednu do čelisti, když v tom spatřil Dr. Robotnika. Robotnik se chystal k útoku.

Terminátor sebral láhev a řekl: "Já se vrátím." Znal totiž Megatrona už nějaký ten pátek. Vrazil jednu Benderovi a rozhodil mu drátek. A sakra! Robotí barová rvačka. To ne! Robotí barová rvačka. Marvin, paranoidní android z toho byl celý pryč a vykřikl: "Robotí barová rvačka!" Robocop chtěl všemu zatnout tipec a začal střílet na Robotnika. Jedna kulka trefila Robotnikův jícen.

Druhá škrábla rameno Marie z Metropolis. Než se stačil Robocop omluvit, přiskočil její přítel VALL-I. Rozzuřený VALL-I mu sebral bouchačku a lísknul s ní Robocopa po hlavě. Všichni práskli do bot, zatímco on už mířil na R2 a C3PO líbající se v kóji. A sakra! Robotí barová rvačka. To ne! Robotí barová rvačka. Rozzuřený VALL-I se nakonec úplně pomátl, všichni byli v pasti, když je začal kosit. Do jednoho skončili na hromadě, dokonce i ten pošuk ze Ztraceni ve vesmíru.

Když VALL-I přestal, aby si dobil, vzal jsem Marii a oba jsme pláchli. Měla jen škrábanec, jinak nic. Vzal jsem ji domů a tam ji sklátil. Možná jsem si to taky všechno vymyslel. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Claptrap z Borderlands.. :D

181

Odpovědět

chybí nějaký robot z pohádky roboti a android

181

Odpovědět

zeus z ocelove pesti a mudflap a skids

187

Odpovědět

Robotnik was about to attack. Terminator grabbed a bottle saying: "I II be back. :D To mě rosekalo.

184

Odpovědět

a kde je Kryton? :-D

201

Odpovědět

Mě se to libí ja sama bych si na něco takovího netroufla!=)

181

Odpovědět

jak už tady pár lidí psalo, tak mě tam taky chybí Číslo 5 a Motoko Kusanagi z Ghost in the Shell

185

Odpovědět

Nechapem prečo to ma take zle hodnotenie. Malo kto by zložil taku peničku sam a pochybujem že by mal taku fantaziu.

181

Odpovědět

Ta hudba je trochu upravenej song "Stronger" od Kanye Westa ne ?

181

Odpovědět

a kde je Kryton?

181

Odpovědět

Vilda: No fakt že jo, je tam dokonce i původní seriálová podoba Marvina :D

181

Odpovědět

mohli byste přeložit od YFM whip yo kids, je to chytlavý ;)

181

Odpovědět

číslo pět...

181

Odpovědět

Hey a co bionicle !! :D :D :D :D

1812

Odpovědět

mne tam chybel Clank z her Ratchet and clank nebo cislo 5 žije xD

186

Další