1000 hudebníků hraje pro Foo Fighters

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:759
Počet zobrazení:17 000

Když se lidé s velkými a bláznivými sny rozhodnou své sny uskutečnit, může vzniknout něco krásného. V tomto videu uvidíte, jak se sjelo tisíc hudebníků, aby zahráli píseň Learn to Fly od skupiny Foo Fighters a tím je požádali o návštěvu jejich města. Nutno podotknout, že Foo Fighters krátce po zhlédnutí videa zveřejnili na Facebooku status: "Brzy na viděnou, Ceseno."

Přepis titulků

Tohle video nejspíš uvidí velká hromada lidí z celého světa, ale abych řekl pravdu, je určeno jen pěti lidem. Je pro Chrise, Pata, Nata, Taylora a pro Dava Grohla z Foo Fighters. Víte, v Itálii se sny moc často neplní, ale je to zem plná vášně a kreativity. To, co se nám tu povedlo udělat, je obrovský, obrovský, zázrak. Na tomhle zas*aným projektu jsem dělal přes jeden rok! Každý den už od probuzení jsem přemýšlel, jak to uskutečnit.

A tohle je výsledek. Tisíc lidí, tisíc rockerů, kteří se sjeli z celé země, na své vlastní náklady, to vše kvůli jedné písni, vaší písni. Tímto vás, Foo Fighters, žádáme, abyste přijeli a zahráli nám. Abyste uspořádali koncert u nás v Ceseně. A teď už jen chci, aby všichni kolem pro Foo Fighters pořádně zařvali. Do toho, lidi! Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ne že bych byla nějaká citlivka, ale mě tohle video normálně rozbrečelo - dojetím...

213

Odpovědět

Nádhera.

Ale celý to kazí na YT nějakej trotl ze Švédska, kterej se ptá, proč v tom videu nejsou černoši.
Tak jsem mu napsal, že jim imigrační policie po vylodění z gumovýho člunu zabavila hudební nástroje :-D

258

Odpovědět

Mě se líbí jak tu všichni řešíte FF jako kapelu, žánr jakej hrajou, chybějící titulky k písni.

Co se mě osobně líbí jako muzikantovi je to, jak je to podaný. Pusťte si to video třeba jen pro tu písničku a sledujte pozorně jak hrajou. Řady bicí naprosto dokonale ukazujících - když k tomu přidáte vizáže sestav a bubeníků - jak je nepodstatný jaký žánr milujete nejvíc. Je možný si tam všimnout souprav primárně poskládaných na bluesovou hudbu, další na výrazně tvrdší žánry (ano, jsem magor co to při druhým shlídnutí zastavoval co pár vteřin aby dobře viděl). A přidáte-li ten pohled na synchronizaci v takovém počtu, prostě je to něco nádhernýho. Pro mě tedy hlavně to podání a nadšení s jakým do toho šli v tolika lidech.

711

Odpovědět

Pardon. Ikdyž jsem kecal hlavně o bicí, samozřejmě s tim musí fungovat i zbytek. Aby si tu někdo nemyslel, že mě zbytek nezajímal. :D

40

Odpovědět

Výborný nápad a musím říct, že se podle mě jedná o nejlepší možnou písničku, kterou takhle bylo možno zpracovat. Myslím, že např. Times Like Theese, All My Life, Everlong nebo jakákoli jiná písnička by nevyzněla tak dobře. Learn To Fly je asi nejpohodovější písnička jakou FF mají. Oceňuju, že překladatelka dala titulky, až k prosbě o příjezd FF a písničku nechala neotitulkovanou. To video má svoji sílu a titulky by nejspíš rušili....zajímalo by mě jak by v podobném ražení zněla The Pretender:-)

220

Odpovědět

Když si všichni koupěj vstupenku, tak proč by nepřijeli.

101

Odpovědět

proč není přeložená i píseň ?

105

Odpovědět

Dave Grohl na to reaguje:
https://www.youtube.com/watch?v=txEUgZR-luU

170

Odpovědět

Skvelé, úplne skvelé.. skvelý nápad, skvelé prevedenie.. inak tu máte ako to v skutočnosti znelo a vyzeralo: https://www.youtube.com/watch?v=mwCuKHm7BE8

113

Odpovědět

Treba hľadať to čo nás spája, nie to čo nás rozdeľuje.

435

Odpovědět

Zvláštní, Brumbál zrovna řekl, že není důležité, co máme společné, ale v čem se lišíme ...

1292

Odpovědět

+Vikbrumbal :D :D

55

Odpovědět

+VikA kde ho to doviedlo ? Do hrobu :)

181

Odpovědět

+VikOno záleží, ke které škole myšlenek se řadíš... Pokud se bavíme o jednotvárnosti a vymývání mozků, tak je dobře, že se odlišujeme. Pokud se bavíme o tom, že jsme uměle rozdělování do skupin, je potřeba hledat co je společné... Ale jak já to vidím, je důležité to, v čem se lišíme. Za předpokladu, že jsme tolerantní k ostatním názorům a způsobům života. Což se bohužel o lidské rase říct nedá.

182

Odpovědět

Na Youtube za den přes 11 mil. zhlédnutí , měl pravdu ten chlapec :D

211

Odpovědět

opravdu silné video, nádhera, člověk najednou zapomene na všechny ty sračky kolem....

513

Odpovědět

to sis asi neco slehnul vid, ty fetko.

653

Odpovědět

+rodierno nejsi ty největší idiot v diskuzi?

190

Odpovědět

To je nádhera...

232

Odpovědět

Omlouvám se všem skalním fanouškům FF, ale tuhle písničku vnímám jako děsnou odrhovačku. Rockový zvuk to sice má, ale je to pop až na půdu :/ Každopádně je super, že akce sjednotila víc než 1000 lidí, kteří se dřív neznali, aby na něčem takovém spolupracovali.

2036

Odpovědět

Říká ti něco subžánr poprock? :)
Já jsem osobně rocker/metalista, ale pokud se mi písnička líbí a to nemám jak ovlivnit, protože to je subjektivní pocit, tak to může být klidně růžový pop z Jupiteru a je mi to jedno. Když se ti to líbí, tak se ti to líbí. TEČKA.

213

Odpovědět

Chybí tomu esence Videíčesky.cz a to sice titulky. Tohle video je teď všude na netu a narazí na něj i ten, kdo ho nevyhledával. Takže je asi trochu zbytečný dávat ho i sem a k tomu ještě bez titulků.

4356

Odpovědět

A videl si i druhou polovinu videa ? :)

423

Odpovědět

+sftna youtubu jsem to viděl celý, tady jsem to utnul asi za 3 minuty

243

Odpovědět

Chápu, že je to pro návštěvníky našeho webu nezvyk, ale myslím, že už kvůli druhé půlce videa mělo smysl ho přidat i sem. Píseň Atevi zřejmě neotitulkovala, protože by titulky zbytečně odpoutávaly pozornost od videa samotného. Myslím, že zrovna v tomto případě jde mnohem víc o to video vnímat a dívat se, jak si lidé tu píseň a hraní užívají, než číst si překlad písně, ale to už je na každém překladateli, jak to pojme...

6411

Odpovědět

Podla mna videacesky.cz UZ nie je len stranka o otitulkovanych videach. Osobne by som toto video ani nevidel (lebo by som ho ani nehladal), ale potesilo mna. A chodim sem stale aj ked vela videi pochopim aj tak, kedze viem po anglicky. Ale clovek tu najde "vyber" celkom zaujimavych videi a taktiez aj dost novych kanalov. GJ :)

732

Odpovědět

Nádhera. Jen mě zaráží jedna věc. Udělat to lidi v Česku, tak maj vážnej problém s OSA.

346

Odpovědět

Nemají. Autorské práva skladeb se nevztahují na vlastní cover písniček.

257

Odpovědět

+OpaGeVysvětli to OSA...

1311
Další