#Rovnost

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:572
Počet zobrazení:9 905

Nedávno jste měli možnost zde vidět krátký film o tom, jak by jednou mohlo dopadnout moderní vzdělávání. Stejný autor se nyní podíval i na to, jak by mohla v budoucnosti vypadat naprosto korektní společnost. V nedaleké budoucnosti...

Přepis titulků

KDESI V BUDOUCNOSTI Zdravíčko, jsi velmi atraktivní. Tím tě nechci nějak objektivizovat. Netvrdím, že "Ahoj" je tvým tradičním pozdravem. Nejsem rasistická. Nejsem sexistický. Přísahám, nejsem sexistický. To je hetero bílý muž? To ne, všechny jsme je zabili. Ahoj, pardon, právě jsem dorazil strojem času.

Přišel jsem z roku 2015. Doufal jsem, že budete mít chvilku času nebo nějaké jídlo. To bude dobrý. - My už nejíme jídlo. - To je velmi urážlivé. Jíme teď pevnou lásku. Je 100% bezlepková, halal, košer, bez mléka, biodynamická, poháněná sluncem, s neutrální uhlíkovou stopou a barevná jako duha. - Jo.

- Jo... No, to klidně vynechám. Proč oba nosíte černou? To není černá. Je to africko-americká. Dobře a jak se jmenujete? - My nemáme jména. - Jména byla diskriminační. Po narození nám dají čísla. Ale lidé byli uražení, pokud jejich číslo bylo vysoké nebo podle jejich víry přinášelo smůlu.

Všichni jsme proto jedničky. - Je to úžasné. - Jo... Ne, to zní hrozně. Není zvyklá na to, že s ní muž nesouhlasí. Co udělá? Nechá mě zatknout? Ano, za nesouhlas se ženou hrozí 20 let vězení. 30 let, pokud je to privilegovaná běloška s vlastním blogem. Abyste věděli, už přeci nepoužíváme rody.

- Jsme si rovni. - Prosím o odpuštění, velká Jedničko. Nejsem sexistický... Nejsem sexistický, nejsem sexistický, nejsem... sexistický. Nejsem sexis... Takže to už ani nepanuje svoboda slova? Můj ty Buddho, Višnu, tumblr, Google, Bože ne. Máme tu svobodu slova. Jen musíme každých 5 minut děkovat původním vlastníkům vzduchu.

Což mi připomíná, že je 15:05. Mocní dinosaurové! Děkujeme vám za cenný vzduch, který tak sobecky dýcháme. Dobře... Takže vaším bohem je dinosaurus? Všichni jsme bohové. Mark Zuckerberg se prohlásil samozvaným bohem. Chodí děti vůbec do školy?

- Samozřejmě, že ano. - Ale jen 3 dny v roce. Ostatní dny jsou náboženské svátky. A během těch tří dní probíráme, jak jsme úžasní. Ale pokud v 16 stále budeš bílý hetero muž, zabijeme tě. Brutálně. Jaký úchylný vůdce schválil tyhle zákony? Nemáme vůdce. Máme kancléře pro rovnoprávnost.

To oni jsou skutečné Jedničky. Ale původně vyhrál Mohamed Smith Chan Steinberg Patel Volkov Umbele. Jsou mu 4 roky. Vašemu vůdci jsou... - Jsou mu 4 roky. - Ano. Pokud s tím máš problém, diskriminuješ podle věku. Abychom ochránili tuto utopii, trestem za tuto diskriminaci je smrt.

Zavrhni zlo minulosti a přidej se k nám. Přidej se. - Buď společně s námi Jednička. - Přidej se. Nejsem sexistický. Přidej se k nám. Přidej se k nám! Nejsem sexistický. Mimochodem, kolikátého je? Je 18. ledna. 2016.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (91)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mně je tohle úplná blbost, v budoucnosti nám hrozej daleko horší problémy!

111

Odpovědět

na druhé straně "prehnanou" rovností se bojuje proti evoluci

i slabi maji sanci prosadit se a poslat geny dale

proto bych rekl, ze identifikace rovnosti, rovnovazneho stavu je stezejni, prekroceni teto meze je kontraproduktivni
moderni spolecnost by mela dat sanci vsem, ale na pozitivni diskrimaci pozor

v nekterych smerech jsme stale silne pozadu, v jinych to jiz dnes prechazi ad absurdum

83

Odpovědět

Popravdě, tenhle příspěvek mne trochu děsí. Kdo je slabý (a neměl by předávat geny dále)? Tělesně a mentálně postižení? Nebo i někdo další? Evokuje mi to eugeniku.

S pozitivní diskriminací je samozřejmě nutno nakládat opatrně, ale když na ten samý životopis dostane uchazeč méně odpovědí, pokud je podepsán jménem, implikujícím "špatnou" národnostní příslušnost nebo pohlaví, tak se s tím musí něco dělat. Aby každý dostal šanci.

Co přechází ad absurdum? Neříkám, že se to neděje, ale většinou toto tvrzení vidím u věcí, na kterých opravdu není nic absurdního.

49

Odpovědět

Dobře nacvičene. Žádný člověk není stejný a lidi dělaji chyby, to je rozděluje od doby Babilonské. Boži moc je řídit a dělat chyby. Proč? Nejsme stejně inteligentní od přírody. Rád se podívám i na dalši klipi. Mám chuŤ na peníze i když to je přízemní, tak jsou pro mně důležite. Mám něco co nikdo na světě nemá, a mít to budu kompletní, když budu mít víc peněz. A Majkluv dům. Chytám Henriho. Ze srdce si přeje chytnout přítele! Popřejte my. Dokonalost ve filmu, má smysl. ukazuje nedosažitelné.

03

Odpovědět

Proč 18. ledna? Když mám narozeniny?! :D To svět půjde do sraček zase jen kvůli mně?! :(

112

Odpovědět

ta holka je hrozně creepy

191

Odpovědět

Jenom střední rod? To je sen každého němčináře :-)

280

Odpovědět

jsem jediný, nebo se vám taky ta holka stala sexuální fantazií.

255

Odpovědět

Všem, co tu nadávají, že první díl byl lepší a tento už byl přehnaný, teď zkazím radost. :P Toto je první díl a Moderní vzdjeláváňí bylo pokračování. Podívejte se na data přidání těch videí na YouTube.

150

Odpovědět

Jednou je to fajn. Podruhé už je to jenom opakování

19

Odpovědět

Dúfam že toto pravidlo aplikuješ aj pri ústnej hygiene :D

72

Odpovědět

Zkoušel jsi to říct svojí přítelkyni? S tímhle pravidlem musíš mít zajímavý sexuální život.


(*popřípadě přítelovi, pokud jsi žena tak jestli jsi zkoušela, ale pokud nemáš nikoho, tak je to taky v pořádku. Nejsem sexista. Opravdu ne. ).

112

Odpovědět

Z těchto videí mám skutečnou radost!
Ne, že by se mi nějak zvlášť líbily, ale ty diskuze co vyvolávají... Jedna radost!

152

Odpovědět

Máš popcorn slaný nebo sladký?

230

Odpovědět

Jsem rád že toto překládáte. Místní levičáci budou prskat :)

268

Odpovědět

Proč by místní levičáci začali prskat?

"Rovnost v příležitostech" je přece mantrou pravičáků, ni?

76

Odpovědět

+orcinusorca2014Co to je za kec ? :D :D

11

Odpovědět

+orcinusorca2014Co to je za kec ? :D

01

Odpovědět

+orcinusorca2014Rovnost příležitostí je znakem pravice, ale rovnost výsledků levice. A tohle je spíš rovnost výsledků.

Myslím ale že nevimjmeno2 použil levici v tom americkém smyslu, kde jsou "sluníčkáři", feministky a tak dále hlavně zastoupení levicí a ne pravicí jak u nás.

81

Odpovědět

Stranku sledujem uz nejaky ten patek, ale kvoli tejto serii videi som sa musel normalne zaregistrovat :D Pretoze ma tieto videa a hlavne vacsinovy pochvalny nazor v diskusii doslova serie :D Som biely hetero muz a v zivote som sa necitil kvoli tomu diskriminovany. Ak sa niekto s takymi atributmi dokaze v nasej spolocnosti citit disriminovany, tak je to zrejme narcisticky, egoisticky, rozmaznany, zakomplexovany chudak ... Jedinym "dovodom" preco sa tak moze citit, je, ze ludia s inymi "atributmi" (gayovia, lesby, cernosi....) z casu nacas na seba a svoje prava upozornuju, ci uz pochodom, nejakou kampanou, alebo inou verejnou akciou. A jemu, ako egoistickemu rozmaznanemu chudakovi to strasne prekaza, lebo tito ludia podla neho "pretlacaju svoje nazory, alebo dokonca ich NUTIA ostatnym" :D Co je samozrejme totalna blbost. Tieto "mensiny" na seba upozornuju, len z jedneho prosteho dovodu, pretoze stale sa v nasej spolocnosti dost casto vyskytuje rasizmus, homofobia atd. A pokial sa vzdy bude pouzivat slovo homosexual ako nadavka, a homosexuali budu u znacnej casti populacie povazovani za chorych, zvratenych, alebo menejcennych ludi, pokial sa vzdy pod videom na internete kde vystupuju cernosi, bude vyskytovat 50% komentarov o opiciach a podobne, dovtedy budu ti ludia tie pochody a kampane robit a uplne opravnene.

2436

Odpovědět

To nemá cenu tady vysvětlovat :D Chudáci bílí hetero chlapi, tady snad nemůžou ani na záchod bez povolení..

47

Odpovědět

Ty naivní troubo! lepší výraz mě nenapadá! Ty jakýkoliv odpor proti této genocidě bílích lidí označuješ jako rasizmus! jenže rasizmus NENÍ jen odpor proti černým! Je to i odpor černých proti bílím! Když bílí řekne cikánovi "ty černá hubo" je to podle tebe rasizmus, ale to že cikán nadává bílím do "bílých sviní" a ještě jim říká ať platí daně, aby on mohl dostávat sociální dávky, to už ti nevadí CO???! to už není rasizmus CO?! takové blby mám rád! věnuj 20 minut tomuto dokumentu! je to nezávislý projekt a NENí rasově založený! Je podle pravdy! možná ti otevře oči! https://www.youtube.com/watch?v=GU4VBEFyEgA

157

Odpovědět

+cakoNadávání do bílých sviní samozřejmě je rasistické, a mělo by to být jako rasismus postihováno. Nemám pochyb o tom, že je tu pár černých panterů, co to činí. Mě se to ale nikdy nestalo, což dávám do souvislosti s tím, že nikomu nenadávám do černých hub, nepoužívám zbytečně zastaralá hanlivá označení, a nešířím po internetu nesmyslná rasistická videa s tím, že nejsou rasově založená, a vůbec, nechovám se jako rasistický blb. Doporučuji vyzkoušet, třeba to pomůže.

Jo a prosím, nepoužívejte cizí slova, jejichž význam neznáte, třeba genocida, působí to opravdu velmi hloupě.

1616

Odpovědět

+cakoUpřímně je mi smutno z toho, že je tady tolik rasistických blbečků.
Genocida bílích lidí.. to už je i na mě moc..

59

Odpovědět

+cakocako, uplne najviac milujem, ked niekto nema argumenty, tak namiesto nich mi zacne vkladat do ust nieco, co som vobec nepisal a co si vobec nemyslim... Neviem kde v mojom komente si vycital, ze za rasizmus povazujem len ak "biely" nadava "ciernym"... samozrejme ze rovnako sa rasizmu dopusta aj cigan, alebo cernoch, ak zacne urazat a nenavidiet vsetkych "bielych", "zltych" alebo hocijakych inych...

25

Odpovědět

:D :D Tak ty jsi dobře zpracovanej hochu.

Kdyby se z menšin nedělalo neustále něco víc,tak pak by bylo o hodně mín negativních názorů na ně.
Pravdou však je,že za to uplně nemůžou menšiny,ale spíš sociální inženýři,razící tuhle odpornou propagandu,či jak to nazvat.

Takže zkusím to trochu vystihnout vtipem:

Halo, Jean, co je to venku za kravál?
Pochod gayů, sire...
A proč demonstrují, Jean?
Za rovnost, respekt a lásku mezi pohlavími, sire.
A kdo jim v tom brání, Jean?
Nikdo, sire.
Tak proč tedy demonstrují, Jean?
Jsou to b*******i, sire...

115

Odpovědět

+quertzVy jste evidentně dobře zpracovaný. Jak se z menšin dělá něco víc? Tím, že se chce, aby měli to samé co majorita? Třeba ti vámi zmiňovaní homosexuálové toho spoustu nemají. Ani na papíře. O tom, že se někteří "zpracovaní" mohou podělat z toho, že si udělají třeba festival s karnevalem, ani nemluvě.

48

Odpovědět

+quertzJO ahá...ono v tý ikonce u vašeho jména je "Volím Karla"...teď už to chápu.
Tak nic v pohodě :D.

14

Odpovědět

+quertzNo, pokud jste se nepodíval, kdo je za tím nápisem, tak nechápete nic. Ale soudě podle vašich předešlých komentářů to je u vás setrvalý stav. Takže v pohodě.

10

Odpovědět

První díl byl o poznání lepší, s daleko lepší atmosférou a dějem. Sice byl také "přitažen za vlasy", ale uvěřitelným způsobem. Toto je již vcelku moc. Nicméně ta holka hraje skvěle, jde z ní strach.

404

Odpovědět

Zdánlivě je to moc, ale ve skutečnosti podobné výmysly některé skupiny lidí skutečně prosazují.

http://www.obcinst.cz/gender-do-skol-gender-vsude/

Stručně jsem to shrnul v jednom příspěvku v zadu v diskusi.

106

Odpovědět

+xawerJá zas dole v diskusi shrnul, proč nepokládám názory vámi odkazovaného pána za příliš relevantní.

78

Odpovědět

Jestli tohle video objeví ufouni tak jsme všichni mrtvý. -_-

681

Odpovědět

Souhlasím s tím, že by se neměl brát takový ohled na věk. Když občas vidím ty idioty a zjistím jejich věk, je mi z toho do breku.

193

Odpovědět

Ale zároveň by nám nemuseli vládnout čtyřletí. :-)

251
Další