Rowan Atkinson - Tom, Dick and Harry

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 024
Počet zobrazení:14 019

Zdravím všechny návštěvníky webu, jmenuji se Tomáš Pokorný a budu zde pod přezdívkou Daninja překládat různé skeče a webseriály, hlavně od legendárních bavičů z CollegeHumor.

Mé první video je skečem od populárního britského komika a herce Rowana Atkinsona. Jedná se o scénku nazvanou Tom, Dick and Harry a týká se posledního rozloučení se třemi velmi zvláštními kamarády, kteří se statečně probojovávali životem i přes jejich težká postižení...

Poznámka: Olivia Newton-John je australská zpěvačka country a populární hudby, skladatelka a herečka; je držitelkou několika cen Grammy a známá též rolí v muzikálu Pomáda. Radio 1 je známé britské rádio, které hraje převážně populární hudbu.

Přepis titulků

Překlad: Daninja www.videacesky.cz Prach jsi a v prach se obrátíš, amen. Sešli jsme se zde dnes, abychom se naposledy rozloučili s Thomasem Faircloughem, Richardem Masonem a Haroldem Walkerem. Tom, Dick a Harry, tak jsme je znali my. Tři statní mládenci, kteří nám budou velmi chybět. Tom byl bohužel slepý. Postižení, které nesl velmi statečně.

Zvlášť vezmeme-li v úvahu, že byl také hluchý. Jedinou jeho silou byla schopnost řeči a zpěvu. A všichni si jistě vzpomeneme na jeho úžasný hlas. Jak rád s námi zpíval chorály. Ale protože byl slepý a hluchý, Tom nikdy nevěděl, co zpíváme. To však nebylo nic divného, protože my nikdy nevěděli, co zpívá on. Po pravdě řečeno, Tom ani žádné chorály neznal. Proto s velkým vděkem vzpomínáme na den, kdy se plk.

Gruntovi pouze pomocí jemných dotyků jeho zatnuté pěsti podařilo Toma přesvědčit, aby držel hubu. Jelikož potřeboval průvodce životem, Tom měl štěstí, že se přátelil s Dickem. Dick viděl přímo skvěle a rád dovedl Toma, kam potřeboval. Naneštěstí Dick byl také hluchý a tak nikdy neslyšel, kam to vlastně Tom chtěl jít. Stejně jako Tom, ani Dick si nikdy na své postižení nestěžoval.

No však ani nemohl. Byl němý. Obdařen byl skvělým zrakem, neslyšel však ani slova, přesto byl obrovským fanouškem Olivie Newton-John. Byli velmi výstředním párem, neslyšíc zhola nic, proto je neustále doprovázel jejich kamarád Harry. Harry by slyšel špendlík spadnout. Byl ale slepý a němý, takže ho nemohl sebrat, ale ani varovat ostatní, aby na něj nešlápli.

Takže jako jedinci byli těžce postižení. Když však byli spolu, měli k dispozici všechny smysly. A také je pamatujeme neustále pospolu. Spolu v práci, když kontrolovali vejce v drůbeží farmě. Dick hledal praskliny, Tom je hlásil vedoucímu a Harry poslouchal Radio 1. Stejně tak když se večer vrátili z práce, sedávali na červeném gauči.

Dick se díval na televizi, Harry poslouchal televizi a Tom naléhal, aby si už koupili televizi. Jak již bohužel víme, před třemi dny všichni zemřeli. Dick ten kombajn viděl, Harry ten kombajn slyšel, ale ani jeden nemohl nic vykřiknout. Tom, který mohl vykřiknout, neměl nejmenší ponětí, co ho srazilo. A tak byli spolu všichni slisováni.

Smíchaní do jednoho. A nyní jsou, doufejme, v nebi. Šťastní jako všichni ostatní. Dick uvidí anděly zpívat, Harry uslyší anděly zpívat a Tom to bezpochyby všem zkazí.

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já vím, že je špatné smát se cizímu postižení, ale tohle je dokonalý :-D

240

Odpovědět

To je fakt svělý video, Rowan Atkinson je nejlepší komik.

230

Odpovědět


Odpovědět

Bruce: Tak nakonec budu dělat i POV :-D

180

Odpovědět

:DDDDDDDDDDDDDDDD

180

Odpovědět

pecka :D

180

Odpovědět

:D :D super

180

Odpovědět

Bruce: Jak jsem řekl, tak udělám. Akorát nebudu dělat POV, ty už má zabrané kolega.

180

Odpovědět

trocha cierneho humoru po ranu :D dobra prace Daninja

190

Odpovědět

TAK TO BUDEŠ MUJ OBLÍBENEC POKUD SEM BUDEŠ DÁVAT COS SLÍBIL

180

Odpovědět

Já: Po pravdě ani nevím, co ty zkratky znamenají, takže ne.

180

Odpovědět

Gharty: To první video, na které jsi odkazoval, tu již je, stačí jen hledat, jmenuje se myslím Vřelé uvítání. To druhé mám v plánu přeložit.

180

Odpovědět

Nazdar " tomáši Pokorný" nechodíš náhodou do DOP ? Nebo třeba na GJS ? :D

180

Odpovědět

Víc!

180

Odpovědět


Další