Rozchod

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:8 823

Dnešní video z kanálu Good Monique vám poradí, co máte udělat, když se chcete s někým rozejít.

Přepis titulků

Ano, zlato. Už jsi na cestě? Super. Je tu Monique, máme se fajn. Tak zatím! Bože, furt mě otravuje. Máte problémy? Je nesnesitelný. Nic nezvládne sám. I láhev za něj musím otvírat já. - Nekecej! - Je fakt totálně neschopný. Pořád sbírám jeho špinavé hadry, co se všude válí.

Klasika. A je pěkně namyšlený. Jsou s ním jen starosti. - Všichni jsou stejní. - Mám toho plné zuby. Tak se tím netrap. Proč to s ním neskončíš? Nevím, jak to mám udělat. Já bych si s ním promluvila mezi čtyřma očima: "Poslyš, hajzle. Já nejsem tvoje služka. Nesežrals všechnu moudrost světa, tak nefrajeř.

A pořádně se koukni, jak vypadám, už mě neuvidíš. A teď vypadni!" - Máš pravdu. - Jasně že mám pravdu! Už jde. Mami, dívej, to jsem vyrobil sám. Nádhera. Poslyš, hajzle. Já nejsem tvoje služka. Nesežrals všechnu moudrost světa, tak nefrajeř.

A pořádně se koukni, jak vypadám, už mě neuvidíš. A teď vypadni! Na co jako čeká? Padej! Jsem svobodná! Šampaňské! Díky, Monique! A blbýma cetkama si mě nekoupíš! Vypadni! Dělej, ztrať se, ňoumo! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě by zajímala ta nepřeložená část, co ten chlapec říká na konci. :(

10

Odpovědět

dobře mu to dala, to ho naučí do života. Děkuji maminko :D

100

Odpovědět

Céčka, já sbírám céčka!....

70

Odpovědět

Já navlíkal kolínka. :-(

220

Odpovědět

Skvost    :-)

140

Odpovědět

Řádnej plot twist :D

440