Rozcvička v karanténě

Thumbnail play icon
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:3 271
Rychlá rozcvička je základ každého cvičení. A zvlášť teď je potřeba pravidelně cvičit, abychom zůstali ve formě!

Přepis titulků

Čauky mňauky, já jsem Pamela Pumpkin a dnes se pustíme do rozcvičky v karanténě od Pamely Pumpkin. Myjte si ruce, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, devět, deset, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20. Paráda. A teď je pěkně usušíme. Hele, Covide, nás nevyděsíš! Znám 19 způsobů, jak tě zničit!

Stehna natahovat a dezinfikovat. Dezinfikovat. Rozprašujeme. A modlíme se. Rozprašujeme. A modlíme se. A zrychlíme. Rozpraš a modli se.

Zůstáváme doma a hýbeme se ze strany na stranu. Zůstaňte doma! Nesahat na oči, na nos ani na pusu. Nesahat na oči, na nos ani na pusu. Myjte si ruce, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, devět, deset, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20. Paráda.

A teď je pěkně usušíme. Kýchám takhle, kašlu takhle. Mýdlo, voda. Mýdlo a voda. Mýdlo, mýdlo, voda, voda. Mýdlo a voda. Mýdlo, voda. Mýdlo a voda. Mýdlo, mýdlo, voda, voda. Mýdlo a voda. Procvičíme sociální distancování. Vidíš tam tu osobu? Tak zůstaň na dva metry od ní. Osoba?

Dva metry od ní. Dva metry od ní! A co dělat, když k vám někdo přijde a podá vám ruku? Nebo vás chce obejmout? Blokujeme! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Čauky mňauky, tady zase Pamela, snad se vám má rozcvička líbila. Prosím, sdílejte tohle video s přáteli a rodinou.

To, že jsme uvnitř, neznamená, že se nemůžeme bavit a být fit. A taky zkontrolujte své starší sousedy, jestli nepotřebují pomoc. Teď je víc než kdy jindy důležité být laskavý. Musíme… Tvůj zadek mi leze do záběru, Rogere!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako pichl bych ji, ale to je tak vše.

30

Odpovědět

asi mi vela k zivotu netreba ale mne sa to pacilo :-D

13

Odpovědět

not sure if cringe or funny

10

Odpovědět

Záměrem bylo vtipné video. Ale spíše to bylo trapné video

90

Odpovědět

Pobavilo ;)

713

Odpovědět

Žblunk..

10