Rozeberte své video

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:567
Počet zobrazení:5 923

Zajímalo vás někdy, co se nachází ve vašem starém videopřehrávači? Napadlo vás, že už není potřeba a tak ho vyhodíte? Nedělejte to. V tomto videu od tvůrce Otravného pomeranče uvidíte proč.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz Pokud jste jako většina lidí, asi pořád máte doma videopřehrávač. I když už jsou na světě DVD a teď i Blu-Ray. A pokud jste jako já, přemýšlíte o tom, že ho prostě vyhodíte. Ale počkat. Nevyhazujte tu starou vykopávku. Rozeberte ho! Správně. Toto video vám ukáže, jak vás video nasměruje zpět do digitální revoluce.

Vše, co potřebujete, je šroubovák, nůžky a pár marshmallows. Proč marshmallows? Za chvilku uvidíte. Tak, než začnete, vypojte přehrávač ze stěny. Nechcem, abyste dostali ránu. Potom video položte na stabilní podklad. Použijte šroubovák k odstranění šroubků, které drží vršek. Jakmile jsou dole, sundejte vršek a připravte se na poklady, které vás čekají. Nejdřív odstraňte tuhle napájecí krabičku.

Ta má chránit paměť přehrávače v případě výpadku proudu. V ní najdete 24 tužkových baterií. Potom vytáhněte tuhle jednotku GPS, prostě se vysunuje. V případě, že by vám přehrávač ukradli, najdete ho díky tomuhle. Jakmile je venku, snadno se předělá na ruční GPS. Pak odstraňte tyto dvě černé součástky vedle ní. Až je vytáhnete, rychle zjistíte, že ta první je mobil a ta druhá je iPod Touch.

Na druhé straně přehrávače ulomte tuhle obvodovou desku a pod ní najdete další dva iPody. Je to jako obchod Applu ve vašem videu! Nakonec chceme odstranit celou tuhle středovou část. Tam odhalíme to nejlepší překvapení. Výrobci videí nechtějí, abyste to věděli. Vyšroubujte všechny šrouby, které ji drží na místě. Nejlepší potom je ji odtáhnout z jedné strany. Opatrně vyjměte vnitřek, ale pozor!

Protože malá příšerka chrání poslední poklad. Tady se hodí ty marshmallows. Příšerky z přehrávačů je milují. Takže pokud nějaké máte, odlákejte ho. Až zmizí, sáhněte si pro nejlepší překvapení ze všech. Přenosný Blu-Ray přehrávač! Tak nevyhazujte staré video. Rozeberte ho a najděte všechny tyhle super věci. Jen se ujistěte, že máte pořád dost marshmallows.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem rozebíral už několik přehrávačů, asi nejlepší nález byl herní notebook AlienWare ve videorekordéru Funai. :-) Příšerky pěstuju doma v ohrádce. Bohužel je problém s krmením, ty sežerou takových Marshmallow, že bych si ty věci pomalu mohl koupit :-(

190

Odpovědět

Ty a tvůj komentář jste fake bubla

184

Odpovědět

Lidi, a nemyslíte, že je to fake? Přece jenom některé videopřehrávače byly vyrobeny dříve, než vůbec existovaly iPody... A ta příšerka tam - nemyslíte, že byste ji slyšeli už dříve třeba při přehrávání? Že by tam určitě nebyla pořád potichu? Moc se mi to video nezdá, ale nebudu to zkoušet, protože už doma nemám VCR.

1816

Odpovědět

No tak som to isiel skusit, sice som nic nenasiel, ale za skusku clovek nic neda. :D

180

Odpovědět

Zkoušel jsem to.Jen ten mp4 sem nenašel :)

180

Odpovědět

Zkousel jsem to a nic tam neni :D

183

Odpovědět

Od te GPS jsou to jen nesmysly

1820

Odpovědět

:-D :-D to snad neni možný že některý lidi tomu vážně věřej :-D i když je fakt že těm baterkám jsem taky věřila, ale pak už je to přece jasný nesmysl...lidi nehulte to tolik :-D

180

Odpovědět

Sem myslel, ze to zvladnu bez marshmallows a ta mala svine mi sezrala vsechny ipody i s GPSkou :(

190

Odpovědět

Kurva ja se tak tesil na neco seriozniho a to je jenom takovahle p******a

1817

Odpovědět

Jdu to kuchnout GPS se mi hodí.

180

Odpovědět

Těm baterkám i tomu GPS jsem věřil ale tomu ostatnímu ne a uplně mě dožralo že mi tam chyběla ta příšerka.

180

Odpovědět

Tak tohle video mě vážně nasra*o... Tyhle blbosti mě vytáčej... žádná příšerka tam nebyla... a já se tak těšil... :(

180

Odpovědět

Jdu rozebrat DVD přehrávač, uvidím, co tam najdu za poklady... :D

180

Odpovědět

Taky sem na začátku věřil,že tam sou aspoň ty baterky ale pak už ne :-D

190

Další