Russell Peters: Bangkok

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:8 276

Kanadsko-indický komik Russell Peters se v dnešním stand-upu rozhovoří o Thajsku, thajských masážích a překvapivých koncích.

Poznámky:
Bangkok se dá v angličtině chápat jako slovní hříčka odkazující na úder do choulostivých míst – bang (prásk), cock (výraz pro penis).
Podobně je to s názvem ostrova Phuket, který nápadně připomíná anglické fuck it (seru na to).

Přepis titulků

Zrovna jsem byl v Thajsku. A vím, že spousta z vás tam taky byla. Není to daleko. Ale líbí se mi, jak to odmítáte přiznat. Protože... Protože jste pěkní perverzáci! Proto! Thajsko je super. Když někam přijedu poprvé, chci vždycky zkusit to, čím jsou tam slavní. Ne transky, vy jedni úchyláci. Byl jsem zrovna v Bangkoku.

Víte, co je na Bangkoku legrační? Je jedno, kolik vám je let. Když uslyšíte slovo Bangkok, zahihňáte se. Mně je dvaačtyřicet, ale uslyším Bangkok a.... Okamžitě vás totiž napadá, jak to asi vzniklo. Jak asi mohli přijít na takové jméno. Třeba o tom měli v Thajsku jednání: "Potřebujeme pro to město název." "Jenom si ještě dáme pauzu na oběd." "Co se stalo?"

"Bangkok!" To vyvolává otázku, jak asi přišli s názvem pro ostrov Phuket. "Jak budeme říkat tomu ostrovu?" "Na to seru, to je fuk..." V Bangkoku jsem si zašel na thajskou masáž. Protože to je další věc, která je proslavila. Mimochodem když si v Thajsku objednáváte masáž, tak si objednejte jen masáž. Ne thajskou masáž. Že je thajská, už jim nějak dojde samo. Než mi o tom kamarád pověděl, tak jsem netušil, že při thajské masáži vás běžně nakonec masérka... Nemyslím tím házení kostek. Zkrátka vás... dodělá. Nic proti tomu nemám, ale čistě ze zvědavosti jsem se ho zeptal, proč to dělají.

"Po dobré masáži se tvoje tělo krásně uvolní. Jen uprostřed ne. Tam je ztuhlý. A kdy je chlap nejuvolněnější? Přece po tom, co... Ne? Teď si přidej tu skvělou masáž a při odchodu připomínáš želé." V Bangkoku prostě poznáte, když jde někdo z masáže. Asi takhle. "To je ztřískanej?" "Ne, nechal se parádně namasírovat." Chtěl jsem to zkusit. A tak jsem šel na masáž.

K mojí smůle, a to nekecám, právě když jsem tam byl, prošel zákon, který zakazoval, aby vás tyto dámy... Už vás nesměly dodělat rukou. Jasně že ho každému nezačnou kouřit. O to tady nejde. Protože i když vás v Thajsku dodělají rukou, je to něco úplně jiného než mimo Thajsko. U nás by všem přišlo úchylný říct "Hej, kámo, zajdem na erotickou masáž?" Má to tady takový nechutný podtón. U nás si s tím dávají na čas a valí do vás věci jako: "Ten je tak velký!" V Thajsku to vůbec nesouvisí se sexem.

Je to jen kvůli vašemu uvolnění. Prostě jen asi dvakrát zapumpují a šlus. Je jim úplně jedno, jestli je velký, nebo malý. Prostě nahoru, dolů a vypadni. Takže jsem přemýšlel, jak to bude, až půjdu na masáž já. "Co myslíš, že se bude dít?" "Netuším, prostě běž a uvidíš." "Myslíš, že mě i tak dodělají?" "Nejspíš, ale netuším jak." Fajn. Jdu na tu masáž. Malá hezká Thajka mi masíruje záda, nohy, chodidla, hruď. A pak se dostane k onomu místu. Vím, že něco se dít musí, ale netuším co, takže jen zakloním hlavu a uvolním se.

A cítím tam dole něco naprosto skvělého. A tak si říkám, že to třeba dělá starým dobrým loktem. Říkám starým dobrým jako by to snad vážně existovalo. Nikdy jsem teda neměl holku, která by dělala: "Jo, líbí se ti to?" Říkám si, že mi to třeba dělá chodidly, což na mě osobně docela zabírá. Stále cítím ten skvělý pocit a moje zvědavé já se chce podívat. A tak se podívám. A přísahám bohu, ona dělá tohle. Zápěstím mi to v životě nikdo líp neudělal.

Ani jsem nevěděl, že to zápěstím jde. Vrátil jsem se zpátky do hotelu a říkám si, že to zkusím, když to bylo tak fajn. Sedím na kraji postele a říkám si: "Jde se na to..." Jen malá poznámka: Jestli to dneska večer hodláte zkoušet, sundejte si hodinky, nebo si uděláte Bangkok.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

NEpoznal som ho ale tieto dva videa co ste sem hodili su skvele, velmi sa mi paci jeho prejav, we want more :)))

112

Odpovědět

používěj jednotné číslo... ne všichni chtějí víc...

36

Odpovědět

To bylo fakt super. Mám rád, když se umí někdo bavit o sexu naprosto přirozeně. A nesnáším, jak někdo z toho hned dělá vědu. Super story. A dal bych si masáž v Thajsku. :)

150

Odpovědět

Masáže v Thajsku chlapům závidim. :-D

50

Odpovědět

Je žid? Nebo proč má tak velkej nos? :D

223

Odpovědět

Indián, vole. Si neviděl jak na konci rozdělával oheň zápěstím.

630

Odpovědět

Doteď jsem nechápal, proč se Stifler v Prcičkách zeptal na hlavní město Thajska předtím než bouchnul Finche do koulí. Až teď po nějakejch 10ti letech mi to došlo, díky :D

473

Odpovědět

Standup scéna je na tom asi dost špatně, když je tady už podruhé za týden tento ocas, jehož hlava vypadá, jako by se někdo vykakal na žaluda, řeč těla jak homo a vtip se mu povede 1z10.

363

Odpovědět

jeste ze jsi nam to objasnil diky

61

Odpovědět

+Pipe McPiepNikomu nic neobjasňuju, jen říkám svůj názor, proč se mi nelíbí. To až jednoho dne možná dospěješ, tak možná pochopíš, co to znamená, a že diskuze nejsou na to (pro pár zakomplexovaných noliferů bez kamarádů samozřejmě ano, protože jim to z nějakého důvodu dává klamavý pocit, že nejsou tak méněcenní a naopak jsou krutopřísní frajeři), aby ses jen snažil někoho trapně setřít nějakou idiotskou nic neříkající poznámkou, když s ním nesouhlasíš. Ale pokud jsi jen ten případ, co měl špatný den a musel se do někoho pro trochu úlevy opřít, tak pro to bych měl pochopení, sám to znám, a doufám, že ti to pomohlo. Díky.

09

Odpovědět

+Kafka TamuraJe videt ze jsi plny skryte vasne mozna by jsi to mohl jit na to podium zkusit sam. A pak se tady s nami podelit o plody sveho nadani. Kdyz te rozhodi jedna veta tak to teda potez koste:) Preji hezky den

20

Odpovědět

Jenom mě zajímá k tomu zákonu - pokud tam je opravdu taková mentalita a bere se to jako běžná součást služby, proč ten zákon udělali až teď? Ale hlavně, kdo by je sakra udával na úřadech za porušení? :D

"To je ona! To je ta úzká Asiatka, co mi ho skvěle vyhonila!"
Do žaláře s ní.

550

Odpovědět

:D :D :D

50

Odpovědět

lobby manželek politiků - proto.

70