Saint Deamon - My Heart

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:3 150

Minulý týden jsme tu měli neznámé death metalové Dark Lunacy, tentokrát to budou power metaloví Saint Deamon. Kalepa ve složení Jan Thore Grefstad (zpěv), Andreas Johansson (kytara), Magnus Norberg (basa) a Ronny Milianowicz (bicí) vznila v roce 2006. Už ani nevím, jak jsem je téměř před čtyřmi roky objevila, ale jsem za to opravdu ráda. Deska In The Shadows Lost From The Brave (2008) by neměla chybět ve sbírce žádného fanouška power metalu. Možná si řeknete, že v záplavě jiných severských kapel podobného stylu nemají Saint Deamon šanci, ale zkuste jim věnovat chvilku pozornosti. Mají celkem dvě desky, to moc času nezabere. Grefstad má navíc úžasný nabroušený hlas, se kterým by se neztratil ani ve společnosti slavnějších kolegů. Posuďte sami. Run For Your Life, The Brave Never Bleeds, Pandeamonium.

Přepis titulků

Propadám se, ztrácím pevnou půdu pod nohama. Dochází mi čas, musím zastavit ten nekonečný boj. Můžu vinit jenom sebe, ale ty by ses měla stydět tak, jako tolikrát předtím, před tolika bezesnými nocemi. Je čas dát si sbohem. Mé srdce pro tebe krvácí, mé srdce lační po pravdě.

Sžírá mě tolik bolesti a za všechno můžeš ty. Mé srdce se obětuje, mé srdce se ospravedlňuje, láska ho zanechala zlomené a za všechno můžeš ty. Tohle je konec, už se nemůžu dál bránit. Připadám si, jako kdybych prohrál válku, přitom nejsem ten, co padl.

Mé srdce pro tebe krvácí, mé srdce lační po pravdě, sžírá mě tolik bolesti a za všechno můžeš ty. Mé srdce se obětuje, mé srdce se ospravedlňuje, láska ho zanechala zlomené a za všechno můžeš ty. Mé srdce pro tebe krvácí, mé srdce lační po pravdě, sžírá mě tolik bolesti a za všechno můžeš ty.

Mé srdce se obětuje, mé srdce se ospravedlňuje, láska ho zanechala zlomené a za všechno můžeš ty. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, tahle kapela je parádní, vůbec jsem nečekal že se tu někdy objeví. I když tenhle song není zrovna nejlepší, spíš bych byl pro Oceans of Glory, to je pecka jak prase :P

180

Odpovědět

Pripada mi to jako mix novych Helloween, Primal Fear a Nocturnal Rites, fakt parada, diky moc za preklad a vubec za upozorneni na tuhle kapelu, ten refren je proste pecka :P

180

Odpovědět

Pěkný, ikdyž nějak moc výrazně odlišující mi nepřijdou, jinak mam případně tip na příští týden, ikdyž tam toho k překládání moc neni..tak aspoň si to lidi pustí odtud :) http://www.youtube.com/watch?v=8JHum58R624&feature=youtu.be

180

Odpovědět

Ty jsem neznal a opravdu dobrý :) trochu mi to připomíná Sonatu Articu nebo jak se to píše...
A ja bych poprosil zase nějakou klasiku... třeba Iron Maiden, Halloween... nebo něco co bude na MoR :) … třeba Thin Lizzy

181

Odpovědět

Odpovědět

Hele to nezni vubec zle, hlavne po hudebni strance, na ten hlas si je potreba trosku navyknout, ale není t vůbec k zahození .)

180

Odpovědět

Snowi prosím Eluveitie alebo My Dying Bride.

180

Odpovědět

Při prvním poslechu jsem si říkal, že je to prostě jen další tuctový power-metal s neoriginálním textem, ale ten refrén má doopravdy "power". Teď to poslouchám už po 3. a líbí se mi to čím dál víc :)

180

Odpovědět

Stydím se, že jsem tuhle kapelu neznal. Excelentní výkon, děkuji Snowi :)
Celý týden se těším na čtvrtek, až tu bude překlad z Tvé tvorby :)
Ještě jednou Velké Díky!!

180

Odpovědět

Hmmm coz takhle příště Xandria ? :) Jejich "nové" album je famózní. mnohe překvapí ta podobnost s původními Nightwish :)

http://www.youtube.com/watch?v=ekHjGVgiKsk&feature=related

181

Odpovědět

Still better love story then twilight. 10/10

188

Odpovědět

Nie som síce Grammar Nazi, ale "THEN" znamená "POTOM", "THAN" znamená ako. Keď chceš machrovať s angličtinou, aspoň dávaj pozor.

182