Santa dobývá Marťany - recenze Jamese Rolfea

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:4 890

Také už vás nudí stále stejné pohádky a vánoční filmy, které naše televize každý rok opakují? Tak co si místo Mrazíka nebo Popelky letos pustit nějakou specialitku? James Rolfe, návštěvníkům VideaČesky známý především jako Angry Video Game Nerd, vám poradí hned tři tituly. A jeden bizarnější než druhý, z čehož se dá usoudit, že ostřejšími slůvky James opět nešetří. V první recenzi se zaměříme na snímek, který bezesporu zaujme už svým názvem. A komu by recenze nestačila, film si můžete legálně pustit i stáhnout ZDE.

Přepis titulků

Je čas na něco rychlého, nového a spontánního. Jamesovy kultovní vánoční klasiky. Vánoční filmy ke svátkům patří a mnohé si najdou příznivce v každé generaci. Ale pak je tu něco speciálního. Santa dobývá Marťany z roku 1964. Nejlepší z nejhorších vánočních klasik. Tohle musíte vidět, jinak neuvěříte. Úvodní titulky jsou kouzelné i strašné zároveň. Je tu roztomilý kreslený Santa, chyba ve slově kustýmy a hravá písnička, kterou nedostanete z hlavy.

Jako první vidíme Santu uprostřed rozhovoru jako běžná celebrita. Santa tu tedy není opředen záhadami a kouzelným tajemnem, což je jindy běžné. Je opravdový jako jakýkoliv jiný člověk. Pak tu máme Marťany, kteří nosí na hlavách kusy televize a vysavače. A používají lechtací paprsek. Zjeví se jim starý mudrc, zřejmě stařešina Marsu, a řekne, že jejich planeta stojí za prd, protože nemají Santu.

A tak je ten závistej parchant vyšle na Zemi ukrást našeho Santu, protože vlastního nemají. To je ale nesmysl! Jelikož nedokáží rozeznat pravého Santu od lidí v kostýmech, unesou dvě děti, které v nich okamžitě poznají Marťany. - Vidím Marťana! - Co jste zač? Jsme z Marsu. Přinutí děti, aby je dovedly k pravému Santovi na Severní pól.

Když se děti pokusí utéct, napadne je lední medvěd a obří robot. Robot vpadne do Santovy dílny, skřítci se ho pokusí zastavit, ale Santu to nechává v klidu. Ty musíš být největší hračka, jakou jsem kdy viděl. Nakonec ho Marťani unesou. Teď nejspíš čekáte, že unikne a začne dobývat Mars, jak název napovídá, ale ne. Akorát předává vánoční veselí a Marťani se radují. To je srandy. Ale jeden Marťan je pořád zlý, takže na konci ho všichni jak idioti bombardujou hračkama.

To se nedá popsat. Je to magořina. Co asi zobali za drogy? Chtělo by to víc podobných filmů se Santou. Co takhle "Santa vládne vesmíru"? Nebo "Santa pwnuje internet"? Pokud chcete zhlédnout nejpodivnější vánoční film všech dob, dál nehledejte. Možná ho seženete na DVD. Za dvacku! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz - No a nebyla to sranda?

- Byla, Santo.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je úchylný. Autoři asi byli celý den na tripu...

210

Odpovědět

wtf?

200

Odpovědět

Co to kecám?? Já sám jsem pí*a!!! D=

184

Odpovědět

Nevím proč, ale držka toho zeleného chlupatého skřeta mi připomíná pí*u

193

Odpovědět

už nech je piatok :D

180

Odpovědět

na Želvy to ani zdaleka nemá :D

180

Odpovědět

:D nema to poradneho zaporaka .. proste jen martani doleti na Severni Pol a vsichni se smejou tomu nelidskemu utrepni uboheho mimozemstana :D

180

Odpovědět

Každej kdo ho miluje palec up :D

1911

Odpovědět

Vánoce na Videačesky si neumím představit bez Rolfa nebo AVG nerda :D

190

Odpovědět

dj...tak to ej ejdine dobre
brousitch...favreauovi bych dal dozivotni zakaz priblizovat se k jakymukoliv zaznamovymu mediu

182

Odpovědět

no1bitch: Však dneškem taky nekončíme ;-)

180

Odpovědět

Ani bych se nedivil, kdyby to za 5 let režíroval Jon Favreau jako svůj první animák. :D

182

Odpovědět

3 tituly?nevim jak vy ale ja napocital 1....

189

Odpovědět

Pigfarts... It's on MARS!

180

Odpovědět

Ach bože ten jeho hlas žeru :D

180

Další