39 centůSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:7 226

Jsou oblasti světa, kde se jakákoliv pomoc cení, ať už pomůžete stovkou, dvěma stovkami, nebo třeba devíti korunami. Ale pozor, bereme jen šeky!

Přepis titulků

Zdravím, já jsem Charles Daniels. Už dlouhá léta vás bereme do takovýchto vesnic a ukazujeme vám srdceryvné příběhy lidí, jejichž jediná chyba je, že se narodili chudí. Potřebují vaši pomoc. A za pouhých 39 centů denně můžete těmto lidem poskytnout vodu, jídlo a léky. Jen 39 centů, to je méně, než kolik stojí šálek kávy.

Ale pro obyvatele této vesnice to může být rozdíl mezi životem a smrtí. - Řekněte si o víc. - Pardon? Řekněte si o víc peněz. Proč začínáte tak nízko? Jak vidíte, tito vesničané zoufale potřebují pomoc. - Takže neváhejte a zvedněte telefon. - Co to tu točí? - Nějakou reklamu. - Co to? Vytočte číslo a pošlete 39 centů, nic víc nepotřebujeme. - Začněte výš!

- Že jo? 39 centů možná nezní jako mnoho, ale pro tyto rodiny to může znamenat moc. Ani to není kulaté číslo. Dolar bych pochopil. Ale je potřeba ubrat cent, aby to vypadalo, že je to míň. To chápu, ale proč nezačít na 99 centech? 39 centů! Nic víc tito lidé k přežití nepotřebují. A budou moc šťastní a vděční, když je dostanou.

- Takže za cenu šálku kávy... - Kdo to je? Že prý aby nám poslali minimum na to, abychom přežili. Neříkáme si o minimum. Toto číslo stanovili vzdělaní a starostliví lidé, - kteří vám mohou zachránit život. - Jak? - Jak? - Jak nám se 39 centy zachráníte život? - Snažím se to spočítat, ale nedaří se mi to. - 39 centů je hodně. Proč pořád dokola opakuješ 39 centů?

Je to cena šálku kávy. Proč ne cena arizonského ledového čaje? - Ten stojí 99 centů. - Tak to nefunguje, musí to být káva. - Nemusí. - Navíc kafe stojí víc než 39 centů. Je to 39 centů! Na hladovějící vesnici máte nějak moc energie. - Možná by měli lidi poslat své šeky jinak. - Vy chcete šeky? Proč sakra šeky? - Šeky?

- Musí to být šek, jasný? - Nemusí. - Tady je vaše káva a drobné, pane Danielsi. - Skvělé načasování, Valerie. - Hej! Na kolik to kafe vyšlo? - To je jedno. - Beztak ani nevíš, v jaké jsi zemi! - Vím, v jaké jsem zemi. - Tak v jaké? - No? V jaké? - V jaké? - Řekni to. V Africe. To snad ne! Tak to ne! Pokud tohohle bílého škrta ještě někdy chcete vidět, pošlete nám 200 dolarů v hotovosti.

A fofrem! Pošlete 200 dolarů na záchranu Charlese Danielse. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Barry jsi to ty? Jo je to on :D

30

Odpovědět

Káva jako rostlina má do 10 až 15 let (a za stávajícího způsobu pěstování) stejně vyhynout, takže se Afričané zanedlouho dočkají překvapivého boomu.

16