Poznejte svou druhou ženu!SNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:6 374
Co kdybyste mohli už teď poznat svou druhou ženu, zatímco jste „šťastně“ ženatí ve svém prvním svazku? Je to strašidelnější, než se na první dobrou může zdát…

Přepis titulků

On je profesor z Alexandrie ve Virginii. On je softwarový inženýr z Palo Alto v Kalifornii. A on je finanční analytik z Bostonu v Massachusetts. Oni to sice neví, ale jsou hosty nové nejoblíbenější americké show, Poznejte svou druhou ženu! Dobrý den a vítejte u Poznejte svou druhou ženu! - My vás budeme provázet. Já jsem Helen Walsh. - A já Tina Fey. A tohle je jediná show, ve které šťastně ženatí muži můžou poznat tu, která se jednoho dne stane jejich druhou ženou.

Těšíte se? - Počkat… - Já ne… Výborně. Seznamme se s naším prvním soutěžícím, Brianem z Alexandrie. Promiňte, co že je to za show? Uvidíte. Pokud vím, vaše půvabná žena Samantha je s námi v obecenstvu. Do toho, Briane. Zdá se skvělá.

Pro tuto chvíli. Ale pojďme vás Briane seznámit s vaší druhou ženou. Briane, toto je Hannah. Hannah momentálně chodí do osmé třídy ve škole ve Wellingtonu, ale jednoho dne v budoucnosti se stane vaší druhou ženou. To je nemožné. Svou ženu miluju. Podporovala mě, zatímco jsem psal svůj román. Co když vám řeknu, že se za pár let jeden z vašich románů stane bestsellerem a bude z něj film?

No jo, pak to chápu. Máte na svou druhou ženu nějaké otázky, Briane? Jasně. Ahoj. Co tě baví? - Koně. - Koně. Jasně. Koně jsou super. Co to? Dobře, takže se asi znovu potkáme za dvacet let.

Bude to za sedm let. Další na řadě je Steve z Palo Alto. Těšíte se na to, co vás tu čeká? Předtím jsem se těšil, ale teď už ne. Výborně. Pokud vím, vaše žena Elaine tu je taky. Myslela jsem, že to je show na renovaci domácnosti. Svým způsobem ano. Dobře, Steve, pojďme se seznámit s vaší druhou ženou. Tohle je Stacey.

To ne. Kolik ti je roků, Stacey? To je pět prstů, podle mě se snaží říct, že jí je pět. Stacey se možná ještě učí počítat, ale jednoho dne bude vaší druhou ženou. Stane se to, že se Stacey bude ucházet o stáž ve vaší firmě… …o které se dozví od spolubydlící na vysoké, což bude, uhodl jste, vaše dcera. To je ale docela fajn, ne?

Aspoň má dcera a ona můžou zůstat kamarádkami. No jasně. Vaše dcera bude nadšená. Ne, promiňte, to je směšné. Elaine neopustím. Máte pravdu. Neopustíte. Bohužel Elaine zemře při tragické nehodě na kajaku. Cože? Promiňte, Elaine. My budoucnost neděláme, jenom ji známe. Další na řadě je Toby z Bostonu. A Toby, vy tu jste se svou ženou, se kterou jste 20 let, Dianou.

Správně. Čau zlato. Dobře, Toby, pojďme se seznámit s vaší druhou ženou. Nebuď bílá, nebuď bílá, nebuď bílá. Do prd… Jsi mrtvej, Toby. Toby, tohle je Alicia. Momentálně je ve druhém ročníku na univerzitě. No to není tak špatný.

Ty ostatní byly mladší, že jo? Vydržte. Alicia je ve vážném vztahu. A zrovna zjistila, že je ve třetím měsíci s, uhodl jste, vaší druhou ženou. Ukažme Tobymu ultrazvuk. Už teď je krásná. Rychlý dotaz. Poskytuje tento pořad noclehárnu, kde bych mohl zůstat na neurčito? Ne, ale všichni dnešní soutěžící si domů odnesou úžasnou cenu, páni, nový kajak!

Vím, že bych neměla, ale je na nich taková zábava. - Čas nám vypršel. - Nalaďte si nás příště u… Poznejte svou druhou ženu! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super kousek :-D

10

Odpovědět

I tak mám pocit, že kdybych se vydal ke školce s tím, že obhlížím budoucí nevěsty, nevzbudí to příliš nadšení. .o)

70

Odpovědět

Dokud jenom koukáš s tím, že si na nějakou 15 let počkáš, tak je to cajk. Horší by bylo, kdyby sis hned to děcko strčil do karavanu...

10

Odpovědět

Trochu mi to připomíná, jak jsme s přítelkyní narazili na náš věkový rozdíl a mě tehdy napadlo, že když jsem chodil se svou první přítelkyní, tak jsme ji na procházce mohli potkat, zatímco ji její matka vezla v kočárku z porodnice.
Už kolikrát jsme se takhle pobavili tím, že si jeden vzpomněl na něco ze své minulosti a druhý k tomu přihodil, co tehdy dělal on. Poprvé jsme na to narazili, když mě překvapilo, že moje přítelkyně netuší, odkud se vzalo "Uďo, to je úpně noumáuní". Když jsem jí to vysvětlil a divil se, jak tu scénku s Kaiserem může neznat, tak se zeptala, kdy to bylo natočené a pak kolik jí v té době bylo let :-) .

82

Odpovědět

Mé ženě se to video nelíbí

150

Odpovědět

Vemte ženu na dovolenou, do přírody, na vodu...třeba si oblíbí kajak.

290

Odpovědět

Díky moc za překlad. Tohle video mne úplně rozsekalo .

120

Odpovědět

tak to ti potom asi vela netreba, aby si sa pobavil.

18