Proč je Benedict Cumberbatch sexy?SNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:3 990
Lidé ho přirovnávají ke kladivounům, lenochodům i dalším podivným zvířatům, ale přesto je Benedict Cumberbatch považován za jednoho z nejvíc sexy mužů planety. Jak je to možné, v čem spočívá jeho kouzlo? Na to se snaží přijít nejnovější americká televizní soutěž!

Přepis titulků

Sledujete GSN a v 17:00 vysíláme Dej mi, dej mi prachy, prosím, prosím, chci ty prachy, prosím. Ale předtím je čas na nejnovější americkou televizní soutěž. Dobrý den, diváci, já jsem Beck Bennett a vítám vás u své nejnovější soutěže, kde se snažím přijít na něco, co mi už týden nejde na mozek. Představíme si soutěžící. Ahoj, já jsem Vanessa Bayer a jsem tu, protože jsi mě o to požádal.

To je pravda. Soutěžící číslo 2. Ahoj, já jsem Aidy Bryant a, Becku, co to přesně je? Uvidíš. Soutěžící číslo 3. Ahoj, já jsem Benedict Cumberbatch a tenhle skeč si ze zkoušek nepamatuju. Super. Díky všem, že jste tady. A nyní je čas si zahrát Proč je Benedict Cumberbatch sexy? Ach, Becku. Jo, je to tak, všechny herečky jsou na něj celý týden nažhavený, takže se to jako chlap prostě jen snažím pochopit.

Odpočítáváme 30 vteřin. Vanesso, řekni mi, proč je Benedict Cumberbatch sexy? Jako teď hned? Před ním? - Ano, prosím. - Dobře. No… Není to jeho obličej jako takový. Teda je, ale je…

Je to… Je to spíš jeho tělo a jak… Ne jeho tělo jako tělo, ale když ho vidím, chci ho prostě… Prostě jsem jako… A pak jsem jako… - Čas vypršel a to nebyla odpověď. - Nenechals mě to dokončit a byla jsem velmi blízko. Vanesso, ne. Aidy, je řada na tobě. Vysvětli mi, proč je Benedict Cumberbatch sexy. Dobře, musí být má odpověď v angličtině?

Proč? Protože mé pocity by nejlépe vyjádřila série zvuků. Něco jako… Díváme se na stejnýho týpka? Co to do prkýnka je? Benedicte, řada je na tobě, máš 30 vteřin. Proč je Benedict Cumberbatch sexy? Co? Já popravdě taky nevím.

Někdo říká, že vypadám jako kladivoun. No jo, jo. - Nebo ještěří muž. - Taky super. A podle mě trochu vypadám jako Sid z Doby ledové. Naprosto. Ale je to fuk, protože podle Glamour patřím mezi nejvíc sexy muže na světě. - Takže… - Na světě? Jako na planetě?

Aha, počkat, asi jsem na to přišel. Jen se tě na něco musím doptat a pošeptám ti to. Ne, Becku, má průměrnou délku. - Jo, koule taky. - Sakra. Dobrá, je čas na druhé kolo. Benedictovy fotky ukážu vedle konvenčněji hezkého Američana. A vy mi povíte, kdo je víc sexy. Vanesso, je Benedict sexy, nebo je sexy tento žhavý záhadný muž se šťavnatými růžovými rty?

Protože ty rty vypadají šťavnatě. - Benedict. - Dobře. - Rozmysli si to. - Nechci. Benedict. Sakryš, Vanesso, proboha. Dobře, Aidy, řada je na tobě. Kdo je víc sexy? Benedict… nebo tento muž? No, jeden z nich dělá zvláštní grimasu, takže zvolím Benedicta.

Co? Ale ten druhej má svaly! Podívej, má je. Hele, Becku, vím, že není řada na mně, ale na těchto fotkách vypadáš víc sexy ty. - Co? - Já tam vypadám hrozně přihlouple, ty jsi ve formě a vypadáš moc dobře. - Fakt? - Jo, máš buchty a tvá pokožka vypadá dobře a hladce a rovnoměrně.

Jsi zábavný a okouzlující, až do tohoto skeče. Ale tenhle týden jsem si s tebou moc užil a doufám, že to zopakujeme. Panebože, Benny. Páni, jsi… překrásný a okouzlující, a když se na mě podíváš, mám pocit, že jsem opravdu… viděn. Jo, vím to, už vím, proč je sexy.

Vyhrál jsem svou vlastní hru. Příští týden si nalaďte mou nejnovější show Jsem víc sexy než Kyle Mooney? To ne, Kyle je u mě číslo jedna. Cože?! Jako fakt? Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vsadil bych pětku, že tohle video musela překládat ženská. Normální chlap by to sem nikdy nedal.

05

Odpovědět

Ja podívejme se na chlapáka. 😱

20