Larry DavidSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:6 748

Další z velmi povedených úvodních monologů tentokrát v podání Larryho Davida, který hostoval 12. díl 41. série - převážně o sobě samém.

Přepis titulků

Dámy a pánové, Larry David. Dobře, dobře. Přestaňte, budete velmi zklamaní. Tohle já dělám, zklamávám lidi. Nicméně, tohle uvádění, no tak, vždyť je to hloupé. Já nejsem uvaděč, jsem host. Nikdy nic nepořádám.

Nikdo ještě nebyl ani u mě doma. Je to pro lidi velmi nepříjemné. Nenechystám chlebíčky ani brambůrky. Ani nevím, kdy naposled jsem doma nějaké brambůrky vůbec měl. Mám bezbrambůrkový dům. Něco vám povím, kdysi dávno jsem na tuhle show dělal konkurz a stál jsem za prd. To byly časy, kdy jsem býval chudým hlupákem. A dnes, dnes jsem bohatý hajzl.

Všimli jste si, jak slovo hajzl dokonale zapadá ke slovu bohatý ? Pokud jste bohatý, musíte být hajzl. Stejně jako hlupák se hodí ke slovu chudý. Pokud jste chudí, jste hlupáci, proč by jste taky jinak byli chudí, že? Takže jsem se z chudého hlupáka stal bohatým hajzlem a vlastně jsem se ani nijak nezměnil. Nemyslím si, že je to nevratné.

Můžu být znovu hlupákem. Nikdy jsem si nemyslel, že ze mě bude hajzl. Stejně tak moji přátelé, říkali: "Ty nikdy nebudeš hajzlem." A pak najednou prásk a je ze mě hajzl. Teď mám nové přátelé, všichni to jsou hajzlové. Takže teď jsem tady, uvádím... Zatím to jde dobře, ale upřímně, nemůžu se dočkat, až vypadnu. Vlastně bych řekl, že jedno z největších potěšení mého života je to, když můžu odněkud odejít.

Kdekoliv jsem, tak odtam chci hodně rychle vypadnout. Kdekoliv jsem, připadám si jako bych měl zrovna sex, prostě musím odejít, musím opustit prostor. Taky jsem si všiml, že pokaždé, když začnu randit, mí přátelé mi říkají: "Nebojíš se, že jde s tebou ven jenom proto, že máš peníze a jsi v televizi?" "Ne, proč jinak by se mnou někam šla?

Jasně že je to kvůli tomu. To je jedna z výhod. To je to, proč jsem s tím vůbec začal. Nebo si myslíš, že má slabost pro staré plešouny? Má mě snad mít ráda kvůli mé povaze? Vždyť ani já se nemám rád." Nejsem hodný člověk, každodenně spáchám 6 ze 7 smrtelných hříchů. Jediný hřích, kterému se vyhýbám, je obžerství. To nejhezčí, co o mě můžete říct, je, že nejsem tlusté prase. Vždycky jsem byl hubený. Když jsem byl mladší, moji rodiče se báli, že mám poruchu příjmu potravy.

Nic Žida nevyděsí více, než dítě, které odmítá jíst. Můj Bože, to je konec světa, byli by radši, kdybych si píchal heroin. Radši ať někoho zabiju, než abych vyzvracel svoji večeři. Ale porucha příjmu potravy, dovedete si to představit... "Larry, Larry, co děláš na záchodě? Zvracíš svoji večeři? Morty, Morty, zase zvrací večeři." "Ach, Rose, nech ho na pokoji, je mi úplně jedno, co dělá." "Kdo vyzvrací bůček?

Tvoje matka uvařila dobrou večeři a ty takhle? Mám pro tebe novinku! Za to zaplatíš! I za snídani, za dezert, za všechno v té záchodové míse." Teď přichází část, kdy mám říct, že nás čeká skvělá show, ale to já nemůžu. Sám nevím, jestli bude dobrá. Proč bych měl zvedat vaše očekávání? Měl bych spíš říct, že to bude docela v pohodě. Aspoň můžete být překvapeni.

Dnes nám bude hrát The 1975. 1975 je taky rok, kdy jsem prolomil svůj rekord v masturbaci. Celkem 412x. Docela dobrý. Budeme hned zpět.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Si zaplatil publikum?

33

Odpovědět

Prosím udělejte něco s tím přehrávačem. Po rozkliknutí na fullscreen nejsou vidět titulky. Pokud použiju šipky na zvětšení vpravo dole, tak pro změnu jediná cesta z fullscreenu je ESC => dvojklikem zase zvětšit => dvojklikem zmenšit. A nebo F5.

61

Odpovědět

jako joo dobrý, ale Louis C.K. a Bill Burr jsou jiná liga

110

Odpovědět

Páči sa mi, ako vie Bernie Sanders robiť stand up.

80

Odpovědět

Taky jsem si všiml. Ten hlas, ta dikce.

10