VyvolenýSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:7 017

Chad si v klidu paří, když ho vyruší silné světlo, které vychází z jeho šatníku. V něm je jakýsi portál, ale kam asi tak vede?

Přepis titulků

VYVOLENÝ Vítej! Naši proroci předpověděli, že z cizí země dorazí spasitel, který náš svět vysvobodí ze spárů temnoty. - Jaké je tvé rodné jméno? - Chad. Temný lord Azerhan a jeho armáda stínů náš svět zahalila do ledu a sněhu. - Porazit ho můžeš jen ty, Chade. - Dobře. - O tvém příchodu musíme informovat královnu.

- To nebude nutné. Ucítila jsem jeho přítomnost. - Jsem královna Chrysalis, vládkyně Assyrie a devíti řek od Starku po Everseed. - Dobře. Byla doba, kdy naše luka vzkvétala, a je naděje, že opět budou, - protože dnešek je dnem, kdy tu už jsi. - Už jsem... Jsi spasitelem Assyrie, tak zní proroctví! - Tak zní proroctví! - Dobře. Musíš však podniknout nebezpečnou cestu. Chceš-li však, můžeš se kdykoliv vrátit do svého světa.

Je to tvá volba. - Varuji tě však... - Odešel. - Cože? - Běž! - Má paní. Chade? - Proč jsi odešel? - Nudil jsem se. - Mohl by ses vrátit? Neskončili jsme. - Dobře. Díky, Chade. Rozhodl ses následovat svůj osud. - Nejprve musíš vylézt na horu beznaděje.

- Dobře. - Přebrodit řeku plamenů. - Dobře. A přežít v lese průsvitných přestupků. A až bude závoj zla pozvednut, staneš se králem a obdaruji tě svým panenstvím. Supr! - Až po skončení cesty. - Aha, dobře. Přijmi tyto předměty jako pomoc pro tvé pátrání. Za řád kentaurů ti předávám tuto mapu, která tě povede. Tisíce mých druhů pro její vznik za horami položilo život.

Nechť odpočívají mezi bohy. Za trpasličí království ti dávám Gumliginský krystal, který ti ukáže cestu. - Přihřátý! - A od elfské rady přijmi meč velkého válečníka Ashtona. Opatruj se, mladý válečníku. Nechť ti velcí bohové požehnají. Dobře. Ten chlapec je naše poslední naděje.

Já nevidím chlapce. Vidím válečníka. Sledujte! Jako by ten meč byl jeho penis. Velice chytré. - VYVOLENÝ - Dobře. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nic moc extra, ale okay.

00

Odpovědět

86 percent

20

Odpovědět

Co to zase bylo d******e ? To je jako humor nebo co ? SNL začíná připomínat collegue humor. Všichni to serou ten humor

12

Odpovědět

Tak to bylo ze soudku pobavim se sam.

10