Seriálové září #1

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:4 322
S podzimem vždy přichází vlna nových seriálů a protože vás nechceme jen bavit, ale i informovat, postupně si tu všechny novinky představíme. Tento týden mají premiéru tři nové komedie stanice NBC: Go On (pilot byl odvysílám v srpnu, pravidelné vysílání začíná zítra), Guys With Kids a The New Normal.

Go On

Datum premiéry: 8. srpna (pravidelné vysílání od 11. září) Stanice: NBC Seriál o sportovním hlasateli (Matthew Perry), který se vyrovnává s velkou životní ztrátou za pomoc terapeutické skupiny, do níž je nucen docházet. Dále hrají: Laura Benanti, Bill Cobbs, Tyler James Williams…

The New Normal

Datum premiéry: 11. září Stanice: NBC Novy seriál z dílny Ryana Murphyho (Glee) a Aliho Adlera sleduje život netradiční rodiny – páru gayů, náhradní matky jejich dítěte a její vlastní dcery. Netradiční, ale rodina. Hrají: Andrew Rannells, Justin Bartha a Georgia King...

Guys with Kids

Datum premiéry: 12. září Stanice: NBC Tři kamarádi po třicítce se vyrovnávají s nástrahami otcovství, přestože sami ještě tak úplně nedospěli. Hrají: Jesse Bradford, Zach Cregger, Anthony Anderson…

Přepis titulků

Díky, Terrelle, že jsi přišel. Jen se neptej, kteří mí spoluhráči jsou oškliví. Po pauze nám Terrell Owen poví, které své spoluhráče považuje za nejatraktivnější. RYAN KING DOKÁŽE MLUVIT O ČEMKOLIV Hej, přestaň SMSkovat, než někoho zabiješ! KROMĚ TOHO, CO BOLÍ NEJVÍC Určitě jsi v pořádku?

Před měsícem ti umřela manželka. Vezmi si volno a odpočiň si. - Máš jít na terapii? - 10 hodin mluvení o mých pocitech. - Víš, co potřebuju? - Pocity? Promiňte, terapeutická skupina? Díky, Sire. Přivítejme našeho nového duchaplného člena, Ryana.

Proč mám pocit, že tvoje životní změna zahrnuje sešití obleku z lidské kůže? Pěkně se obejměte. Co přesně vás kvalifikuje k tomu, abyste nám mohla radit? Pomohla jsem tisícům lidí v mezinárodně uznávaném - pomáhajícím programu. - Jménem? Hlídači váhy. KAŽDÉ ÚTERÝ Když tu sedíte a posloucháte problémy ostatních, často si myslíte, že vy jste na tom hůř!

Tady se neporovnává. Trochu si teď zasoutěžíme. Každý má 5 vteřin, aby nám pověděl svou smutnou historku. Jeden na jednoho, vítěz postupuje dál, dokud se nedozvíme, kdo tady vede. Můžeme tomu říkat "Březnový smutek". Přesně tak tomu budeme říkat!

Miluju tě, Owene! MATTHEW PERRY MATTHEW PERRY SE VRACÍ NA NBC Můžete! Všechno jsem zahodil kvůlil zpěvu, a selhal jsem. - Páni! - Oslepnul jsem. A vy postupujete. Vrátil jsem se z armády a má manželka měla dítě. - Takžes prošvihnul porod?

- A početí. Danny, díky manželce a jejímu milenci jdeš do semifinále. Explodovalo jí srdce, protože si nevzala prášky! - Konec! - Umřela mi kočka. Kvůli technické chybě vítězí kočičí smrt nad lidskou, máme tu první zvrat. Ne, takhle přece prohrát nemůžu. Úplně jako v Popelce. Jmenovala se Janie a umřela při dopravní nehodě. Psala mi SMSku, chtěla, abych koupil balení kávy.

Alespoň že to bylo důležité. Jediná žena, kterou jsem kdy miloval. - Tohle mi nejde. - Vedeš si skvěle. Jestli chceš mluvit, nemusíš se bát, že bych chtěl jít do hloubky. Můj bratr je v kómatu, mozková smrt. Řekl ti o svém bratrovi? To je skvělý! Chodí sem už dva měsíce a vůbec nemluví. A už zhubnul?

- ŽIVOT JE - Přestaňte mluvit, běžte a něco dělejte! SKUPINOVÁ SNAHA A vy mi chcete radit, jak překonat ztrátu? To jediné, co jste kdy ztratila vy, je 14 kilo. 18 kilo a a zůstaly dole! Jo, vypadá dobře. Ischias, pásový opar, kýla, namožená kyčel, přišel jsem o prst na noze a nefunguje mi ruka.

Esta muertos! Slyšel jsem "muertos", slova "otec", "bratr" a "bačkory". Máme vítěze! Já vyhrála! Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc tu nedavate normos serialy :)

1811

Odpovědět

Go On som videl prvy diel, ale neviem ci ho budem pozeravat, take priemerne to bolo a zivot je prilis kratky, aby som ho premarnil priemernymi serialmy :) k tym dvom dalsim, podla tych trailerov to vypada na totalne hovadiny

192

Odpovědět

Go On vypadá a asi i bude hodně dobrej seriál, The New Normal vypadá taky docela dobře a zajímavě, ale Guys with Kids vypadá jako totální hovadina a jeden z dalších tuctových seriálů.

191

Odpovědět

Tak jsem koukla na první dva díly Go on a je to pecka. Nedá mi to a musím poděkovat, kdoví jestli bych se k tomu seriálu bez videačesky dostala ;)

180

Odpovědět

To jsem ráda. :) Za sebe musím říct, že po tom příšerném traileru mě mile překvapilo The New Normal (nebude to v mých TOP, hmm 100 seriálech (očividně mám problém) ale ani zdaleka taková hrůza, jakou jsem po traileru čekala).

181

Odpovědět

Co takhle možnost ŽÁDNÝ!!! (dement, b***y, male decka... omg..)

1838

Odpovědět

Pro vás tady máme jeden speciální seriál - Ulice. Jistě si ho zamilujete.

183

Odpovědět

právě že tyhle 3 mi dost připomínaji sračky jako je ulice .-)

1812

Odpovědět

Nějak se nemůžu rozhodnout, co z toho mi připadá nejtrapnější... Silná konkurence.

1811

Odpovědět

Na Matthewa Perryho se podívám rad vždycky :)

183

Odpovědět

hlas pro GoON uz jen kuli chandlerovi....

185

Odpovědět

zas takový chujoviny....

1832

Odpovědět

co tě nutí se vůbec koukat?

188

Odpovědět

+Burgjá psal, že mě na to někdo nutí koukat? nemůžu vyjádřit názor, že to jsou všechno blbosti?

185

Odpovědět

září a říjen jsou jeden velkej seriálovej orgazmus Dexter, community, red dwarf, TBBT, HIMYM, 2 Broke Girls, The Guild, Homeland

184

Odpovědět

Sons of anarchy.

187

Odpovědět

Breaking Bad, Doctor Who,

185

Odpovědět

+DzanyThe walking dead.
Pak asi říjen nebo listopad Misfits...

184

Odpovědět

+DzanyNezapomeňte na Kriminálku Miami :D

185

Odpovědět

+DzanyNa tu klidně zapomenu.

180

Odpovědět

Počkej, počkej, netahej mě za fusekli. Red dwarf přeci nemá nové díly, nebo snad ano?

186

Odpovědět

ten seriál s Matthewem Perrym by se dal v pohodě smrsknout do jednoho filmu. nebo jsem jedinej, komu to přijde spíš jako trailer na celovečerák?

183

Odpovědět

Pak můžeš smrsknout všechny seriály do jednoho filmu. Přátele?

1812

Odpovědět

+SpoonerPřátelé jsou taky jeden z nejpřeceňovanějších seriálů vůbec.

1864

Odpovědět

Go On vypadá z traileru zábavně i zajímavě, stopro budu sledovat :)
The New Normal nevypadá ani zábavně ani zajímavě, tomu se asi vyhnu... Navíc mě tam dost rozčiloval jeden ten gay, nemamv principu nic proti nim, ale tenhle byl takovej... Nevim, až moc teplej :D
Guys With Kids snad docela ok, dám tomu šanci :)

185