Sex

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:831
Počet zobrazení:75 981

Jack Howard (Projekt: Knihovna, OMFGItsJackAndDean) se s vámi v krátkém vlogu podělí o pár informací o sexu.

Přepis titulků

Pokecáme o sexu, kotě, pokecáme o tobě a o... někom jiným. Protože... na rovinu: Já mám na víc. Sex, když se dva stanou jedním, Spice Girls. Tahle akce. Já nevím jak vy, ale já jsem zjistil, že sex je pořád docela tabuizovaný téma, a tak by to v roce 2013 už vážně být nemělo. Sex je to, co máme všichni společný.

A smrt, která je víc depresivní, teda podle toho, jak často sex máte. Proto jsme tu. Protože naši rodiče dělali toh... tohle není dobrý zobrazení, proč to pořád dělám? Ledaže... jste... vědecký... dítě... udělaný ve zkumavce. Vědecký sex. V tom případě jste proti bohu a přírodě, jste ohavnost a skončíte v pekle. I když jste neplánovaní a byli jste nehoda, nebo, jak vaše mamka říká "překvapení", tak jste pořád součástí sexu.

Možná nechtěná, ale to nic nemění. Určitě jí to nebude vadit, moje sestra byla neho... "překvapení" a když byla počatá a mamka to zjistila, tak hodila test tátovi na hlavu. A vždycky když na to přijde řeč, tak rád říkám: Bylo by lepší, kdyby tě adoptovali, protože pak bys alespoň byla vybraná. O sexu by se mělo mluvit, sex by se měl oslavovat! Je skvělý! Jak jsem slyšel... Jak dva lidé splynou v jednoho...

nechci říkat, že je to jako... puzzle, protože to by byly dvoudílný puzzle a to je nuda, složeno za vteřinu. Pokud nejste idiot. A v tom případě si sex nezasloužíte. Puzzle navíc můžou zapadnout do více různých dílků, třeba i najednou, pokud se vám to líbí. A taky může patřit k dílku, který má úplně stejný tvar. Chápete mě? Gayové, myslím na vás.

Homofobové občas tvrdí, že gayové nemají existovat, proto, že do sebe nezapadají. Z biologického hlediska je to možná pravda, ale jinak je to kravina. Zřejmě nejcitlivější část ženského těla, ta co je dělá... je klitoris. Ten je vně vagíny a nelze ho stimulovat sexuální penetrací. Protože to by bylo až moc snadný! Nejcitlivější část mužského těla je zřejmě prostata. Zřejmě... Já si prst do prdele nestrkal... Chtěl bych být gay.

Určitě je to skvělej pocit. Ti to maji zmáklý, gayové. Užívají si života. Nejspíš právě teď. Ne u tohohle videa, prosím. A jestli jo... Zdravím... Doufám, že se dobře bavíte. Trošku ho... Jen pro mě. Ale, ale... Dělal jsem... Ale. Dělal jsem menší průzkum a zjistil jsem, že prasata mají klitoris uvnitř vagíny. Takže ho lze stimulovat penetrací.

Takže... Kdybych měl sex s prasnicí, tak by si to užila víc, než lidská samička. Neříkám, že chci mít sex s prasetem... To nechci! KDYBYCH měl sex s prasnicí... Tak by si to pořád užila víc, než ženská. Což je smutný. Překlad: Atevi www.videacesky.cz Jste moc blízko, couvněte si!

Díky za sledování a tak... Koukněte na moje poslední video. Taky dělám recenze filmů. Klikněte na ně. Dejte like, jestli se vám to líbilo, Přidejte ho do oblíbených, jestli chcete. Hned jsem tam!

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ahoj
máš kluka?
kolik ti je let

34

Odpovědět

joo ja taky mám rat tenhle typ humoru

10

Odpovědět

Mám rád tenhle typ humoru a opravdu děkuji za jeho pochvalu. :)

202

Odpovědět

tenhle styl humuru zbožňuju, dělání si srandy ze sebe sama.

190

Odpovědět

ach jo to je chudák...

1852

Odpovědět

Niezeby nepobavilo ale cely cas som mal pocit ze sa na nieco hra a ked na konci bolo "pretending to be funny" tak som zistil ze si je toho vedomy aj on

121

Odpovědět

Fajn video, ale SEX TALK od TomSka (s ktorým Jack robil viacero videí) je síce robené náučnejším, no zároveň aj zábavnejším štýlom, bolo by dobré preložiť i to.

http://www.youtube.com/watch?v=yBfYtEy1Ovo&feature=c4-overview&list=UUOYWgypDktXdb-HfZnSMK6A

131

Odpovědět

Homophobia is gay

105

Odpovědět

Kdybych měl mít jedinou otázku na boha, tak se ho zeptám, proč naše orgány lásky vypadají, tak jak vypadají. Ne že by se mi vyloženě nelíbily, ale když to srovnám s ostatními částmi lidského těla, který jsou tak pěkně.... zakulacený, tak si myslím, že selhal designér.

270

Odpovědět

tak asi záleží jestli si dolňák nebo horňák. Mě se teda pipiny líbí jak jsou až na určité typy. Samozřejmě nevím co si myslí ženy o penisech, některé exempláře určitě vypadají taky divně až srandovně :-D

71

Odpovědět

Asi tak. Přesně proto se bojím vyhledávat p***o, protože mě prostě primárně nezajímají záběry na "ty" orgány, ale spíš celkově atmosféra a estetika dané scény (takže třeba můžu říci, že mě baví třeba sexy scény v Game of Trones či Spartakovi ... ) Btw. jsem bisexuál :)

31

Odpovědět

Po pravdě nepřijde mi že by se dnes o sexu mluvilo málo, nebo že by to bylo nějaké tabu, možná je to tím, že žijeme v zemi kde náboženství vymírá nejrychleji na světě, možná je to snadnou dostupností informací. Po pravdě, dnes si myslím že jsem měl všechny potřebné informace o sexu asi tak ve 13 letech a nebyla to zásluha rodičů, spíše logické poskládání střípků informací které plynuli odevšad. Cokoliv jsem zjistil od této doby již byli spíše informace pro pokročilé(obohacující, nikoli důležité). Mám spíš dojem že dnes se o sexu mluví až moc a nemyslím si, že to je vždy ku prospěchu, co bylo před 10 lety tabu je dnes běžné, p***o průmysl, "přitvrdil" a tím ještě více zkreslil představy mladých o tom co od styku očekávat. Trochu bych se rozepsal, ale video není 18+ tak nechci pozvedat Raeting diskuze. PS: pochybuji že někdo s generace od roku 1989 měl v šestnácti nedostatek informací o sexu, pokud nevyrostl v klášteře.

606

Odpovědět

To je diskutabilná téma či hovorí alebo nehovorí veľa o sexe, lebo jedno aj druhé je pravda. Hovorí sa o tom veľa v médiách a pod., kde sú informácie o sexe dosť často veľmi skreslené. A tabu je to pre tých, kt. majú svoje morálne hranice veľmi no, krátke/úzke.
V dnešnej dobe, keďže je taký prísun informácií odvšadiaľ, rodičia pošlú svoje dieťa väčšinou preč s tým "však nájdi si to na internete". Ale nikdy som nepočula, že by bola nejako rozvinutá sexuálna výchova, kde by sa tieto veci normálne vysvetlili spolu s RIZIKAMI (zdôraznené preto, lebo na tie väčšinou mladí ľudia zabúdajú) - ako je tehotenstvo, choroby a pod.
Potrebné informácie o sexe a pod. som už mala asi od doby čo viem čítať s porozumením (našla som strýkovu tajnú skrýšu s pornočasopismi :P) A tiež logické myslenie u mňa zapracovalo a keď som bola v puberte, tak som nemala problém sa o takých veciach porozprávať aj s rodičmi. Lenže nakoľko dnešná mládež je čím ďalej tým viac hlúpejšia (češt výnimkám, nechcem škatuľkovať), tak si myslím, že sa o tom hovorí stále málo, nakoľko čím dalej tým viac je pohlavných chorôb a -násťročných tehotných dievčat.

124

Odpovědět

+TaumyKupříkladu u nás na gymplu cca každej rok přednáška na podobně obměňovaný témata...ale i jiný oblasti, třea vztahy, na druhý straně i všechny ty pohlavně přenosný nemoci (ta přednáška konkrétně byla taková menší výuka šokem, slabší povahy opouštěly židle dosti pobledlé).

30

Odpovědět

Sex neni tabu? Tak si zkus dát na Facebook nahatou fotku ;)
Tenhle dvojí metr asi nikdy nepochopim, v televizi je OK ukazovat zabíjení lidí, hektolitry krve.. ale zkuste ukázat prso před 10. večer. A to sme ho měli každej v hubě :)

182

Odpovědět

+eXePřesně tak, asi tak, jak to popisoval GRRM ve své sáze (Píseň ledu a ohně - jinak seriál Hra o trůny) ... že tam může popsat bůhvíco morbidního a všichni okej, ale jakmile popíše vniknutí penisu do vagíny, je zle ... mám pocit, že je s lidskou komunitou něco špatně XD

23

Odpovědět

Přišlo mi vtipný jen to zachrochtání nakonci

2020

Odpovědět

Možná proto že to vtipný být nemělo?

922

Odpovědět

+LordKydNo já bych řekl, že právě mělo :D

191

Odpovědět

'no homo' god says as he puts the male g-spot up their anus

448

Odpovědět

Pobavilo :D Klidně více videí z jeho vlogu :). Škoda, že to bylo tak krátké, měl tam spoustu dobrých myšlenek, které by mohl rozvést. Trochu delší a byl by z toho dobrý stand-up vystoupení :)

9416