Epizoda 2 (S01)Projekt Knihovna (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:5 509

Ve druhém díle webseriálu Projekt: Knihovna věci naberou rychlý spád. Knihovna šíleného Troye Bennetta se změní ve vojenskou základnu a životy všech zúčastněných se obrátí naruby navzdory tomu, že se Michaelovi a Jasonovi podaří najít zdroj všech problémů - nevrácenou knihu Dinosaurus Rory.

 

Přepis titulků

V minulém díle jste viděli: ...kde je chceme? Knihovna v Battershamu bude uzavřená za tři týdny. Pane, naše finanční problémy jsou možná u konce. Tenhle muž nám dluží přibližně jeden milion liber. - Dlužím knihovně milion liber! - Chápu o co jde... Tady jde o Rachel, že jo? - Dlužíš mi milion dolarů! - Liber, pane. A ty to zaplatíš, jinak na tebe můj vnuk pošle svoje chlapy.

Před mým domem jsou nějaký chlapi. Máme ho. PROJEKT: KNIHOVNA KAVÁRNA Steve! Steve! Steve! Steve!

Hej Steve! Steve! Ty kluku jeden! Docela dobrý, ne? Sledujeme ten dům, pane. Dobře. - A zvuk funguje? - Ano pane. - Od toho domu? To jsem si myslel.

Já... jsem si jen chtěl dát kafe. Steve... Víš, co se stalo poslednímu chlápkovi, který si jenom chtěl dát kafe? Tady je vaše káva, pane. Děkuji. Opatrně, je to horké. To doufám. Vždyť ani nemáme wi-fi!

Zoufalá doba si žádá zoufalé činy, Steve. Zachraňujeme mo... naši... knihovnu. Hej! Hej ty! Tohle není kavárna! Hlaste se u šestého oddílu, vojáku! Pane, jak jsme za tohle zaplatili?

Já myslel, že jsme na mizině. No... - Jsme připraveni k zahájení výslechu, pane. - Díky bohu. Výslech? Dostali jsme Rachel. A tak ji vyslýcháte? Žádný strachy, chlapče. Mám tam svýho nejlepšího muže. Rachel.

Ty víš, proč tu jsi, že? Ne. Znáš Michaela? - Kde máš hodnýho policajta? - Co? No... Předpokládám, že ty jsi zlej policajt. Já nejsem policajt. Jsem knihovník. Řekni mi o Michaelovi!

Já znám hodně Michaelů. Proč nemáš pistoli? - Co? - No ty chlapi je měli. Ty, co byli u mě doma. Všichni měli pistole. A jo. - No a? - Já jen myslela, že ji budeš mít. Na tom nesejde. To je v pohodě. - Potřebuju pistoli? - Ty? Neee.

Potřebuju. - Dej mi tvoji pistoli. - Ne - No tak! - Ne. - Prosím! - Ne. Já ji nepotřebuju. Dívej, žádná zbraň. A nemáš ani brejle. Tamti chlápci je měli. Tak hele. Spolupracuj. Co Michael provedl? Proč?!

- Proč jsi to udělal? - Nechtěl jsem tě polekat. Měls zaklepat! Nechtěl jsem dělat hluk. Vymyslel jsem pár plánů, jo? Takže od začátku. Máš na střeše helipad, o kterým ses mi nezmínil? Ne. No dobře, takže takhle to nepůjde. - Já vím!

Půjdeme za mým strejdou. - Ten má na střeše helipad? Na střeše ne. Ale má zbraně! Ne! Ne! Nebudu nikoho střílet! No dobře, no. - Máš ji u sebe? - Co? - Tu knížku, co sis půjčil. - Dinosaurus Rory? Asi jo. Musíme ji najít. Tuhle knížku jsme hledali?

Ne, zakládám čtenářský koutek. A tak to začíná... Všichni zaujměte bojové postavení! Chci, aby všechny oči mířily na cíl! Pusťte se do toho! Chci vědět, co to sakra bylo zač! Pane, máme satelitní obraz. To bylo rychlý. Na obrazovku!

Přiblížit! Je to... Knížka. Já vidím, že je to zatracená knížka! Pane, myslím, že je to TA knížka. Ta knížka mě nezajímá. Myslel sem, že když ji vrátíme, tak odejdou. A proč jsi ji přivázal na cihlu? Tak se to dělá.

Ne! To se dělá, když chceš někomu něco hodit do... - Já jim dlužím milion liber! - No dobře, kámo! - Jen ti chci pomoct! - Přestaň, Jasone. - Přišel jsem kvůli tobě! - Jasone! Jasone, byli vzadu nějaký chlapi? Ne. A tebe nenapadlo, že bys mohl...

- Ty máš plán! - To mám! Dělali to, když vy jste ještě chodili po houbách. Pane, volá svalovec. Mluvte. Dostali jsme se dovnitř domu. Není tu. Podezřelý je asi tak 25 let starý. - Muž.

- Já vím, že je to muž. - Žije sám. - Jo, zajímavý. - Má problémy se závazky. - Dobře, potřebuju víc informací. Stoprocentně bílej. Neříkáte mi nic, co potřebuju slyšet, tyhle informace jsou k ničemu. Nejspíš je to gay. O to mi nejde, potřebuju informace! - Docela slušný hudební vkus. - To jsem nemyslel! To poslední škrtněte.

Kuchyň by potřebovala uklidit. - Posloucháte mě vůbec?! - Možná Savem. - Savem? To je na koupelny. Čistí to... Ten podezřelej - Foster - jak vám mohl utýct?! Aha... No... Důkazy naznačují, že se podezřelý přiblížil k... zadním dveřím.

Otevřel je a... odešel pryč. Odešel, šéfe. Šéfe? Jste tam? K čertu. Vždycky zapomenou na ty prokletý zadní dveře! Kapitáne, volá vám prezident. Pane prezidente, jsem váš velký fanoušek.

- Mluvím s kapitánem Bennettem? - Pane. - S kapitánem Troyem Bennettem. - S ním a s nikým jiným, pane. Chci vám osobně poděkovat, kapitáne. Zajmutí generála Ho Shin Lina zajistí v tomto regionu stabilitu. Zachránil jsi tisíce životů, synu. Díky, pane. Ale teď... Určitě je máte obklíčené? Naprosto.

Obklíčili jsme všechny představitelné východy. Bůh ti žehnej, synu! Bůh žehnej Americe! Jdeme na to, bábovky. Ať to máme za sebou. Běž, běž, běž! Kde je generál? Zadní dveře! Tuhle chybu už nikdy neudělám. PŘÍŠTĚ: Nevíš, kdo pro ně pracuje.

Může to být kdokoli. - Chci vytvořit smrtící zónu. - Vždyť je to jen jeden chlápek. - Mají Rachel. - Potřebujem zbraně! Hodně. Nejsem rozumný člověk! PROJEKT: KNIHOVNA Překlad: Atevi www.videacesky.cz Šéfe? Odešel zadními dveřmi, šéfe.

Rozumíte? Zadní dveře. Odešel. Jo? Odpovězte. Potvrďte příjem "odešel zadními dveřmi", prosím. Myslím, že je pryč. Natočeno v Saudské Arábii.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chyba prekladu. 2:35 Povie squad six a v preklade je sedmého oddílu.

00

Odpovědět

Máte chybu v překladu v 0:30 - místo "PROJEKT: KNIHOVNA" má být "PROJEKT : KNIHOVNA" :)

35

Odpovědět

TomSka s americkým přízvukem!

101