Škola života

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:581
Počet zobrazení:7 822

Máme tu další krátkometrážní film, který natočil britský režisér Jake Polonsky. Film nese zajímavou myšlenku a prozradí vám, jaký ten život vlastně je. Do komentářů můžete psát, jak jste film pochopili...

Přepis titulků

Hej! Proč jsi to... - Dostanu ho příště. - To určitě. ŠKOLA ŽIVOTA Sakra. Mizíme. Co? No tak. Co když to zrovna bude důležitá hodina?

Tentokrát bychom se mohli něco naučit. Uklidněte se. Uklidněte se! Uklidněte se. Tohle bude nejdůležitější hodina vašich životů. Možná jediná důležitá. Doporučuji vám dávat pozor. Pokud je nějaká hodina, o kterou byste nechtěli přijít, tak je to tahle.

Jsme rádi, že ses ukázal, Garthe. Že jo? Tohle je chvíle, na kterou jste všichni čekali. Dnes... se dozvíte odpověď na otázku života. Na všechny otázky, které vás kdy zajímaly. O čem to vše je?

Proč tady jsme? Co je život? Inu... tady jsou odpovědi. Tvoje půlka, moje půlka. Jasný? To je poslední, Stanley. Musíš se podělit s Garthem. Ukaž mi to.

Slečna Givenová říkala, že se máme podělit. Slečno Give... Garthe... SBOROVNA Slečno Givenová, Garth se se semnou nechce podělit. Stanley, to... To je život.

Překlad: Jaecen Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nelibilo se mi to, nuda, myslenka, ze zivot je "svine" nijak originalni ani zajimava neni, navic 7 minut, kdyz by to slo v pohode sestrihat na 2, a samozdrejme fakt, ze normlani clovek by se proste podival k nekomu jinemu

191

Odpovědět

Má to být matefora. Ten na začátku to už zabalil..život už mu je naprosto jedno, Ti ostatní jak mají papír o žvotě slyší, ale nikdy ho pořádně neprožily. Ale hlavní hrdina si to zažije. Bolest v životě a nikdo(Slečna Given) mu nechce pomoc.

230

Odpovědět

na tom něco bude ..

190

Odpovědět

+God-otaznik-Toto je asi najpresnejšia interpretácia tohto videa. Ale osobne si myslím, že to video mohlo ešte trochu pokračovať.

00

Odpovědět

jak tak mluvila o otázce života a všeho, čekala jsem, že na papírech bude akorát 42. že by se průvodce mýlil ? impossible... a jesti to sem už někdo psal, tak se omlouvám xD

192

Odpovědět

Škola nám je svým způsobem k ničemu, život nás to nejdůležitější naučí sám =)

202

Odpovědět

Tohle nemá chybu... Všimli ste si že úplné v každý třídě, i v tělocviku nebo v laboratoři si ty děti jenom něco četli? Jenom samá teorie, ale život žádnej. Nikdo vám nedá nic zadarmo... A lidi nejsou svině, teda nerodí se tak, ale někdy to ze sebe vzájemně dělají(to neni zrovna tenhle případ).

P.S.Když tě někdo nesnáší bezdůvodně, dej mu důvod nee?

181

Odpovědět

o com je zivot a ako ho mame zit sa nedozvieme zo ziadneho papieru iba z praxe a z vlastnych chyb ktore nas posuvaju dalej+zivot je svina :D 10/10

182

Odpovědět

10/10 uzasne ale dalo sa to trosku predpokladat

182

Odpovědět

Oslovení té učitelky je taky pěkné - Miss Given = Misgiven, trpný rod od misgive - vzbudit podezření, zvídavost.
Stejně si myslim, že nejvíc se o životě dozvěděl ten co šel za školu...

180

Odpovědět


Odpovědět

díky takovým to zlím lidem a buranům se nikdy nedozvýme podstatu života a jaký vlastně je jaký má smysl proč jsme se stvořili vlasně mi proč?

187

Odpovědět

42

180

Odpovědět

Život se má žít a nepřemýšlet o čem je.

183

Odpovědět

Ide o to ze co je zivot sa nedozviete z Papiera.. A to ze sa s nim nepodelil.. ide o to ze nikto sa s vami delit nebude o svoj zivot.. Kazdy si zijeme ten svoj a je len na nas ako ho budeme zit.

180

Odpovědět

hm .. na konci mu řekně "to je život", jenže on neví co to je, když si to nepřečetl v tom papíru .. zajímavé. Chtělo by to zjistit, co tím autor myslel.

1813

Odpovědět

Ach, vždyť to přeci bylo jasně vidět, ale přehlédl si to.
Je to o tom, že život je takový, jak se cítil ten kluk, s kterým se nepodělil ten Garth.
Čili - v životě se s tebou lidi o nic nedělí atp.

180

Odpovědět

Myslím, že pointa tkvěla v tom, že on se paradoxně dozvěděl o životě naprosto nejvíc...

182

Odpovědět

Excelentni, neni k tomu co dodat

183

Další