Chlapácké spotřebičeSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:13 633
Doba se mění a v mnoha rodinách je živitelkou žena. Na muže tak zůstává péče o domácnost, k čemuž potřebují ty správné chlapácké spotřebiče.

Přepis titulků

Páni, zlato. Jak udržuješ dům tak čistý? Dáma neprozrazuje svá tajemství. Ženská práce je snazší se spotřebiči od GE. Doba se změnila! Dnes jsou ženy živitelkami v 50 % amerických domácností. To znamená, že domácí práce jsou chlapskou záležitostí! Dopřejte mu k tomu ty správné spotřebiče.

Jsou tu nové chlapácké spotřebiče od GE. Třeba chlapácká myčka nádobí. Má 30kilové ocelové dveře! Chtěl bych vidět, jak to zvládne ženská. Možná se snaží šplhat po korporátním žebříčku, ale ke chlapácké pračce bude potřebovat skutečný žebřík. Ten sráč je 180 cm vysoký! Špinavá podlaha nemá šanci proti chlapáckému pojízdnému vysavači!

240 koňských sil čistého točivého momentu! Součástí je odnímatelný odstraňovač skvrn, který je dočista vyhladí! Chlapácké domácí spotřebiče mají energetický štítek F mínus. Všechny běží na benzín! Vzmužte se na tyto Vánoce! Požádejte ženu, aby vám koupila chlapácké spotřebiče od GE. Páni, jak tu udržuješ takový pořádek? Promiň, zlato, chlap neprozrazuje svá tajemství.

Chlapácké spotřebiče od GE. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pridajte tag Jason Momoa

30

Odpovědět

To chci!

60

Odpovědět

Velmi trefné, dík za překlad!

30

Odpovědět

Bomba! Vysavač s 240 koňskými silami - to by EU poslalo do kolen :-D :-D :-D

90

Odpovědět

Joo SNL to holt umí :-)

131