Šéf v utajení: Návrat Kylo RenaSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:8 637

Kylo Ren měl docela perný rok. Zabil svého otce, zabil svého mistra a přivedl jedie na pokraj jejich sil. Předtím než ale ovládne celou galaxii, musí se vrátit jako šéf v utajení a urovnat vztahy na svém pracovišti. Jeho první pokus o infiltraci ke svým podřízeným najdete zde.

Přepis titulků

Před pěti lety šel nejvyšší vůdce Prvního řádu, Kylo Ren, v utajení do své organizace a slíbil, že změní svou společnost k lepšímu. Dnes zjistíme, jestli dodržel svůj slib ve speciálu Šéfa v utajení. Kde jsou teď? Kylo Ren. Uznávám, že jsem v poslední době nebyl nejlepší šéf. Byl jsem trochu mimo kvůli jistému osobnímu dramatu.

Drama je přesné. Pár dní po účasti v našem pořadu zabil Kylo svého otce, přesekl svého mentora vedví, střílel po lodi své matky a je nyní posedlý hledáním mladého jedijky jménem Rey. Takže Kylo půjde znovu do utajení, aby vše napravil. Ale tentokrát jako Randy, začínající stážista. Čas na nový pohled na věc. Jdeme do toho. Dala to na špatnou stranu.

Po celé lodi byly umístěny skryté kamery a nikdo nemá tušení že je Randy Kylo Ren. Čau lidi, jsem Randy, nový stážista. OK, boomere. Že? OK, boomere. Tak jo. Co si říkáte? Myslíte, že když Kylo Ren nabídne Rey podruhé ruku, tak ji přijme? Koho to zajímá? Mě jo.

- Mě jo. - Dobře. Stážista tu má práci pěkně na hovno. Administrativu, donášky jídla a pití, handrkování s droidy. Koukej stát. Promiňte. Nevíte, kde sídlí fakturant paliv? Myslím, že bude v mých kalhotách. K popukání. Nikdo nikdy neřekl.

Všichni byli zatím velice milí. Někteří víc než jiní. Flotila se shromažďuje na Exegolu. - Jedno modré mléko? - To je moje. Se sarlaccskou smetanou, že? - Já se vrátím. - Nikam nechoď. Brčka? Skvělý, tak to budeme srkat malou dírou ve víčku. Děkujeme, Randy. Sbohem. Měj se. Měj… Proboha.

Není ti nic? Ten nový stážista je Kylo Ren, co? Mám doplnit papíry, ale to jsem udělal. Myslí si, že je prázdný zásobník. Rozbil další tiskárnu. A prý zabil nějakého admirála. Tuhle za mnou přišel a pořád mě otravoval. Napadl mě. Té noci byl Kylo pozván na páteční večírek stážistů.

Co se děje? Nic, já jen… Podala jsem žádost na pilotování stíhačky a ředitel řekl, že žena sedne do kokpitu pouze pod přímým rozkazem Kylo Rena. A to se nikdy nestane. Musí se to tu změnit. Všichni si zaslouží šanci. Pokud té změny mohu být součástí, tak budu.

VÍTEJ V TÝMU, PILOTKO Gratuluju ti. Nevěřím vlastním očím. Jednou budeš možná stejně dobrá pilotka jako Kylo Ren. Kylo Ren? Ne, budu létat jako Luke Skywalker. A teď umřeš stejně jako on.

OK, boomere? Jak že to šlo? Celkem dobře. Získal jsem čtyři přátele a zabil jen jednoho z nich. To je celkem dobrý začátek. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak mi v popisu chybí upozornění na spoilery. Představte si, že jsou ještě lidé, co ten sranec od Disneyho doteď pořádně neviděli.

1217

Odpovědět

ludí, čo to ešte nevideli, tak tých to asi ani nezaujíma

262

Odpovědět

Ach jo. Zase ten Pepek, který píše dřív než myslí.

163

Odpovědět

A je tam něco z 9? Nějak jsem si nevšiml, předchozí dva filmy už musel vidět každý.

172

Odpovědět

+svinaaTak tak... to je jako si stezovat, ze mi dneska nekdo vyzradi, kdo ze je to vlastne ten Lukuv otec :D

60