AladdinSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:8 336

Do třetice tu máme záznam ze Saturday Night Live, ve kterém účinkoval Adam Driver. Po roli Kylo Rena a doktora z porna se převtělil v Aladdina, úžasně romantického prince...

Přepis titulků

Aladdine, jsme tak vysoko! Na kouzelném koberci jsem ještě neletěla! Je to krásné, že? Ale ne tak krásné jako ty. Já ti ukážu svět, jak ho znají jen ptáci. Stačí kývnout, jen přát si, stačí ruku dát mi svou. Svět nádherný, já o něm netušila jsem. Však teď ho vidím již, jak stoupám výš a s tebou na něj zírám s úžasem. Mám tě rád, Jasmíno. Jsi jiná. Máš mě taky ráda? Ano, mám.

Promiň, ale právě mi do pusy vletěl tlustý pták, potřebuju chvilku... To bude dobré, Jasmíno. Se mnou jsi v bezpečí. A podívej na ten rozhled! Asi měl v zobáku rybu. Nemohl bys zpomalit? Pořád ti to žeru, ale tohle bylo trochu moc. Svět neznámý, svět fantastických objevů. A srdce říká mi, svět neznámý je ten svět, kde s tebou toužím žít. - Bomba, bomba! To je bomba! - Kruci, to budeme nad Sýrií. Asi jsem si trochu cvrkla. - Nelituješ, že jsi tu se mnou?

- Ne, je to kouzelné... - Dívej se, dívej jen... - Se dívám. - co svět zázraků skrývá... - Jenom potřebuju chvilku... - Jak je zem proměnlivá... - Roztomilý, fakt. - když tak letíš oblohou. - Vzrušující... Svět neznámý, svět fantastických objevů. A srdce říká mi, svět neznámý je ten- - Ne, co se to stalo? - Nějaké letadlo právě otevřelo záchodovou nádrž. - Aladdine, vezmeš mě zpátky do paláce?

- Počkej, s kobercem se něco děje! - Budu se muset rychle rozhodnout! - Co se děje? Ztrácíme výšku. Zkusím přistát na tamté letecké základně! Chutnals ty sušenky, co přinesla Cherise? Spousta lidí tvrdý sušenky nemusí, ale- Počkej, Chris, máme tu nouzové volání! Mayday, mayday! Žádám o nouzové přistání! - Vidím tě, pilote. Povolení uděleno. - Tohle bude šílený. Bůh s nimi! - Dokázali to!

Přistáli! - A podívej! Jsou zamilovaní... - Svět neznámý... - To ti teda povím. - Zem nádherná... - A já jsem promočená ty-víš-čím. - Tam chceme plout... - Ale jsem nadržená. Jen ty a já... - Jsem vdaná! - Tak proč o tom nikdy nemluvíš?! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já ho miluju. ♥ :D

22

Odpovědět

Já ho nesnášim :)

30

Odpovědět

SNL se nikdy neomrzí. Jen tak dál :-)

103

Odpovědět

Vetsina video od SNL zde ma nizke hodnoceni. Ja si myslim, ze dalsi videa uz netraba. Zbytecne to zere cas prekladatelum, kteri muzou prekladat neco lepsiho..

816

Odpovědět

Miluju SW. Miluju SNL. A tohle ? Výborná kombinace :))

51

Odpovědět

Nechápu, proč na internetu kolovaly po SW ty obrázky s tím, jak je Adam Driver ošklivej či co.

62

Odpovědět

protože dle hodnotících měřítek holek má ve filmu moc dlouhé vlasy, široký nos a taky příliš široká ústa....

10

Odpovědět

Adam Driver podává v těchto videích lepší herecké výkony než ve SW :D

245

Odpovědět

Furt lepší výkon Adama v SW než tvojí mámy u Babicy.

35

Odpovědět

A ty jsi tak originální a vtipný.

22