Dunkin Donuts s Caseym AffleckemSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 066
Casey Affleck vystupuje jako podvratný živel, který se přichomýtl do reklamy na koblihy. Žádné přetvářky ani zaplacení herci, jen tvrdá městská realita.

Přepis titulků

Zdobte domy koupenými koblihami. Skuteční zákazníci říkají, proč jejich svátky stojí na Dunkinu. Vše, co chci k Vánocům, je Dunkinovo mentolové dunkichino. S Dunkin apkou můžu platit svým chytrým telefonem, takže až přijdu, káva na mě už čeká. Ku*va, jak já miluju Dunkina. Co k tomu říct? Kde jinde dostanu snídani a dárky do punčoch? Chcete skutečný zákazníky?

Dejte tam mě. Jsem tu štamgast. Tohle je tvář Dunkin Donuts. - Nekuřte tu. - Nekouřím, Marku. Jsem venku. - Kouříte tu. - Co to kecáš? Vždyť to sem jde tou škvírou! Jsem tu furt. Vezmu preclík, jedno velký, tři cigára a položím kabel. Normálka. Vidíte tamtoho chlápka? Uhne mi ten blb, až přijdu?

A s Dunkinovou aplikací odměny budete ještě více zvýhodněni. Jo, kafe zdarma! Mám velký! Mám tu v apce kafe zdarma. S čim jim tady pózuješ? Co zapózovat pro Dunkinovy lihy? To ukaž. Tak co? Je sezóna svátečních nápojů, jako… Jdi s tím.

Natočte si kámoše Deweyho. Řekni jim svou oblíbenou koblihu. - Ať mě netočí. - Je to jen film. Řekni, jak máš rád drcený vanilkový lusky. - Co? - Drcený lusky! - Donny, ty vole! - Co máš za problém? Ostříhej si nehty, proboha! Dusils mě, Donny! Jo, padej vodsaď!

Nejlepší část dne je bejt v Dunkinu. Není to smutný? Ano, velmi. Skuteční zákazníci vědí, že svátky stojí na Dunkinu. Vrať se do Starbucks! Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lusky? Ale no tak :-)

13

Odpovědět

?

30