Kečupy HeinzSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:5 797
Máte rádi kečup, ale nesnášíte ten příšerný zvuk, který lahev s kečupem někdy vydává? Pak pro vás máme řešení!

Přepis titulků

Díkůvzdání je tu. A bez kečupu Heinz by svátky nebyly kompletní. Zlato, podáš mi kečup? Jsem ráda, že jsme na Díkůvzdání všichni spolu. Zklidni, Gregu. To jsem nebyl já, to byl ten kečup. Určitě, tati? Jo, určitě. Neuprdnul jsem si u společné večeře.

To bych neudělal. - Takový nejsem. - My víme, tati. Každý rok je to stejná písnička. Kečup vydá nevinný zvuk a všichni si myslí, že jste si prdnuli u večeře. Prý vám věří, ale víte, co si myslí. Každé Díkůvzdání je kvůli tomu peklo. Až doteď. Představujeme Heinz Relax. Kečup, který znáte a milujete, bez nepříjemného zvuku. Když teď kečup zmáčknete, vydá uvolněný povzdech.

Toto Díkůvzdání tedy bude jiné. Zlato, podáš mi kečup? Můžu jen říct, že jsem rád, že tu můžu-- Co to bylo? Uklidňující zvuk Heinz Relax. Vypadá to, že už je skoro prázdný. - Zní to jako… - Uvolněný povzdech, jo. Tak to nezní. Hele, zkuste všichni relaxovat.

Ušetřte se další ostudy s celou řadou produktů Heinz Relax. Máme skleněné lahve. Hořčici. I majonézu. - Můžu odejít? - Rozhodně. - Kam s tím jdeš? - K sobě do pokoje. - Vrať to! - Kluk miluje kečup. Jako jeho taťka. Heinz Relax.

Nyní k dispozici ve vašem supermarketu. Jen pro starší 18 let. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úroveň vtipu - nevalná

05