Modestské písky aneb telenovely za časů koronaviruSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:5 669
Natáčení nekonečných seriálů, telenovel a mýdlových oper se v některých zemích zastavilo, jinde ale vymysleli, jak se vypořádat s omezeními, která současný systém představuje. Jaký je výsledek, posuďte sami.

Přepis titulků

Modestské písky Po propuknutí Covidu-19 neboli koronaviru by chtěli producenti dnešní epizody Modestských písků připomenout divákům, že některé scény byly upraveny kvůli bezpečnosti herců. Modestské písky. Díky, Tyrelle, můj obličej vypadá úžasně. Jsem připravena na benefici. Jsem přeci nejlepší vizážista v Modestu.

Ještě lesk na rty. Tak jo, jste připravená, Debranike. Omlouvám se, jestli budu osobní, ale mohu se na něco zeptat? Tady žije nějaký kakadu? Ne, už ne. Kakadu odletěl moc a moc daleko. Dobrá, tím se to vysvětluje. Tak já se rozloučím.

Moc vám děkuji. Děkuji, Tyrelle. Omluvte mě, vypadá to, že mám telefonát. Haló? Panebože, opravdu? A kde je teď? Tady? To snad není možné! Už jdu! Stacie!

Zdravím, matko. Ale ty jsi zemřela při havárii letadla. To mi taky řekli. Ale jsem naživu. Drahoušku, chci podržet tvůj obličej. Podívej se na sebe, nechci tě pustit. Tak mě nepouštěj, matko, nikdy. Jak ses jen dostala zpět? No, pomohl mi jeden přítel.

Debranike, zdravím. Blaise. Blaise Childres. Už je to nějaký ten pátek. Vzpomínáte si na Charlese? Jistě. Zdravím, Charlesi. - Blaise, nechtěl jste se stát knězem? - Ano, ale nedokázal jsem to. Hlavně kvůli absenci sexu. A četla jste Bibli? Je divná. Pravdou je, že jsem na vás nemohl přestat myslet. Dám vám chvilku.

Matko. - Ještě jedno objetí. - Jistě. Přiznávám, že jsem překvapena. Modestské písky se přesouvají nepředvídatelnými způsoby. To ano. Prosím, posaďte se se mnou na pohovku. Pojďme dohnat, co jsme zameškali. Omluv nás, Charlesi. Vidíte? Není to takhle lepší? Blaisi, když jsme takhle blízko, vyvolává to ve mně mnoho pocitů. Ale proč s nimi bojovat?

Vzpomínáte, jak jsem hladíval vaše vlasy? Na to jsem nikdy nezapomněla. Vaše úžasná ruka. Její dotyk mi chybí. Blaisi, nemohu si pomoci, chci vás políbit. Tak proč to neuděláte? Pojďte, drahoušku. Už tomu nemůžeme vzdorovat. Tak mě polibte.

Polibte mě hned teď. To je to jediné, co jsem kdy chtěl. Ach, vaše polibky chutnají tak, jak si je pamatuji. Vezměte si mě, Blaisi, prosím. Ano! Blaisi! Mám pocit, jako bychom splynuli v jednoho. Debranike! Co to má sakra znamenat? Victanie!

Jak jsi nás našla? Myslíte si, že pokud se můj exmanžel vrátí do města, tak se o tom nedozvím? Tohle je Modesto. To ano. A možná není pro nás dvě dost velké. To je fakt. Šílená děvko! Ne!

Ne! Jsi zhoubou Modesta! Omlouvám se, to byla přehnaná reakce. Nikdy jsem… Ne, ne, ne. Modestské písky Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší je, že u igelitové folie měli i herci problém, aby se nezačali smát :D.

30

Odpovědět

každopádně zajímavý přístup k pandemii, zatímco u nás na každým kroku varují tak tady si z toho dělají otevřeně srandu, sem zvědav jak USA dopadne

00

Odpovědět

Craiga teda vůbec nemusím, spíš mě od filmů odrazuje a nekoukám na ně. Ale tady dost dobrý. :D

70

Odpovědět

Taky jsem ho nějak extra nevyhledával, ale teď jsem ho viděl v Knives Out (Na nože) a tam mě celkem bavil :-)

90

Odpovědět

Toho Craiga bych skoro nepoznal

121

Odpovědět

to je tym hlasom

00