Harry se vrací do BradavicSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:13 223
Harry Potter se vrací zpět do Bradavic, kde se opět setká se svými přáteli. Jaký život po takové době vedou? A vede Harry stejně úžasný život jako oni?

Přepis titulků

BRADAVICE 2020 Prváci, tudy! Tohle je nebelvírská společenská místnost. Zde budete studovat, socializovat se a podnikat mimoškolní aktivity. Páni, je to tu nádherné. Mnoho výjimečných studentů žilo v těchto místnostech. Někteří se stali legendami. Zdravím.

Říkal někdo slovo legenda? Harry Potter! Chlapec, který zůstal naživu. Gratuluji vám, že vás přijali do Bradavic. Budou to nejlepší dny vašeho života. Upřímně, opravdu nejlepší. Lepší už to nebude. Co tu děláte? Zastavil jsem se tu a chtěl pozdravit nováčky.

Je to jako včera, co jsem tu byl naposledy. Byl jste tu včera. A předevčírem také. Je to zvláštní, když jste školu dokončil před 10 lety. Ano... Tropí Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit nějaké potíže? Voldemort? Vždyť je mrtvý. Jasně, já ho zabil! Pamatujete? Jo, to bylo boží.

Pojďme to oslavit, děcka! Zničil jsem veškeré zlo na světě. Nemáte zač. Bylo mi tehdy 18. A včera, což je taky vzrušující, jsem si koupil Volvo. Oslavíme to! Kdo má žízeň? Pane Pottere, dobře víte, že zde je alkohol zakázán. Nebojte, je to jen máslový ležák.

Nebo ne? Harry? Harry Jamesi Pottere, jsi zpět. Opět. Rone, Hermiono, jak se máte? Jsme učitelé, pamatuješ? Pracujeme tu, takže to není divný. Parta je zase pohromadě.

Harry, myslel jsem, že jsi pryč. Jo, cestoval jsem, dával autogramy, kouzlil jsem, nechával věci zmizet... Ale jednu věc jsem nedokázal nechat zmizet. Hypotéku! - Chápeš, o čem mluvím? - Nechápu. No to se podívejme, Harry Potter. Malfoyi.

Stále se tudy potuluješ a číháš. Nemůžeš žít v minulosti, kámo. Stal jsem se chytačem hned v prváku. To se nestává často. Copak chceš, Malfoyi? Jen jsem tě chtěl pozdravit. Se ženou jsme doprovázeli dceru k rozřazování. Tvrdila, že tě viděla, jak venku sám hraješ famfrpál. A jak se sám povzbuzuješ. - Byl jsi to ty?

- Ne... Ano... Ale pořád se bavím. Nejsem nudně ženatý jako ty. On není jediný, Harry. Hagride, ty taky?! Ano, oženil jsem se s Lenkou Láskorádovou. Je tak obří. Jo. Osamělý školník v kabátu, který žije na okraji pozemků, našel lásku u studentky.

Kdo by to byl řekl. To je úžasné. Jsem rád, že se všem daří skvěle. Jak komu. Profesore Snape... Stále na mě dohlížíte ze záhrobí. Zdravím, Pottere.

Myslel jsem si, že pracuje pro Temného pána, ale ukázalo se, že na mě po celou dobu dohlížel. - Hups. - Hups? To jako vážně? Harry, vedeš vážně úžasný život. Má oběť za to rozhodně stála. Je sarkastický? Já to nepoznám. Tak fajn, Harry. Musíme se vrátit do práce. Rádi jsme tě viděli, Harry.

Zadržte, kdo chce přehrát můj souboj s Voldemortem na mostě? Spoiler, vyhrál jsem. Jo, tak jdeme, děcka! Mazejte! Jsem hned za vámi. Stále válím. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je mi jedno, jak moc je to dětinské...
He is huuuuge xDDDD

160

Odpovědět

Tenhle skeč mě pobavil mnohem více, než další z Bradavic od SNL, pecka :)

80

Odpovědět

Koment z youtube...
"You either die a hero...or you live long enough to see yourself become the loser who never moved on..."

140

Odpovědět

Harry Potter and the Cursed Midlife Crisis :'-D (další perla z YouTube do sbírky)

120

Odpovědět

Je zvlastni ze Radcliffe se snazi distancovat od sve role Harryho Pottera, ale jako jediny herec s filmu o Harrym se nechal ukecat na tuhle ptakovinu. Asi opravdu potrebuje zaplatit hypoteku:)

126

Odpovědět

Pravda, ale aspoň je ta ptákovina celkem povedená. I když podle loru moc nesedí, když má mít děti s Ginny... Že by rozvod?

40

Odpovědět

Nečteš náhodou blesk ? Takovou inteligencí oplývá hospodská smetánka popř. i tlachající ženy na sídlišti staršího věku. Když už ti nic neříká humor opravdu věříš tomu, že zrovna z tohohle má Radcliffe nějaké solidní peníze ? Nebo, že by jich nebyl schopen vydělat více jiným způsobem a stejně snáze ? Proč vlastně ztrácím čas buď s hlupákem nebo trollem...

80

Odpovědět

Vůbec parodování, může být bráno i více než-li k prosté zábavě, ale i k určitému poučení, sdělení obsahu, na která jsou slova krátká. Hrdinové ve skeči se, již někam posunuly, do dalších etap života, všichni krom Harryho. Není právě tím spíše příhodné se zamyslet nad tím, že Daniel Radcliff není hercem, jehož budoucnost bude navždy výhradně spjatá s postavou Harryho, ale i někým kdo pokračuje dál ?

Snad jsem to popsal pochopitelně, pokud ne tak zjednodušeně: parodování může mít morální poučení, nemusí jít o pouhé pobavení a nic víc, ty příklady se dají najít i v historii literárních děl a divadelních her.

40

Odpovědět

XD Daniel ukazuje všem jak ma vaše nazory u zadku... Jako jediny se umi bavit zivot a ironii :) BTW... Daniel investoval mega prachy z pottera do nemovitosti v britanii a ted je jeden z nejbohatsich lidi v zemi :) i

80

Odpovědět

S takovymto pristupem k zivotu ti musi byt temer vse zahadou, neni to tak?

30