Papyrus 2SNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:1 725

Sequel, který nikdo nečekal. Sequel, o který se nikdo neprosil. Sequel, o němž jsme netušili, že jej potřebujeme… Připomeňte si první díl populárního skeče z roku 2017.

Přepis titulků

Začínalo to být lepší. Jsem na tebe moc pyšná, Stevene. Jen se nezapomeň… - Vyhýbat spouštěčům. - Tak. Promiňte. Občas mě něco rozhodilo, ale přišlo mi, že to mám pod kontrolou. Nemůžu vám pomoct, omlouvám se. Už to bylo za mnou. Jako špatný sen.

- Máš fakt super práci. - A co děláš ty? Vůbec nic o tobě nevím. Jsem v takovém přechodném období. Zažil jsem pár krušných let, na čas jsem byl pryč. Promiň, není to materiál na první rande. To nic, každý si řešíme… něco svého. To moje se těžko vysvětlovalo. Můj problém byl, že Avatar, jeden z nejdražších filmů v historii, na své logo použil font Papyrus.

Ale to už bylo za mnou. Našel jsem klid. Ale pak se to stalo. Střetl jsem se se svými démony. Byl jsem v pasti. Nešlo by to vypnout? Vypněte to prosím. Všechen pokrok, všechno úsilí přijde vniveč, až uvidím ten nápis. - Oni to změnili? - No jo, teď plavou. Změnili logo.

O moc lepší to sice není, ale aspoň to není Papyrus. Někdo se asi ozval. Takže jo, znova, moc velké zlepšení to nebylo, ale znamenalo to, že existuje naděje. Že když se ozveme, věci se můžou změnit. Jen to dal tučně. Jen to dal tučně. Všechny prachy světa, a on to prostě jen dal tučně.

To je on. Stejný grafik. Jen to dal tučně. Doprdele! Zabralo mu to pár vteřin. Maximálně minutu. - A když to logo uvidíte… - Mám plán. Je to strašná nuda. Koho zajímá nějakej ajťák? - Ajťák v Disney. - Já ti ale neříkala, že pracuju v Disney. Měl roky na to, aby to původní logo napravil.

A co udělal? Původní logo označil kurzorem a dal ho tučně. Kam chodíš? - Můžu si přisednout? - Klidně. Jdu s tebou. - Co? Na Disneyho… - Na Disneyho ples k cenám za grafiku. Au, to bolí! Je to skvělý.

Chci vám všem poděkovat, že jste mé nejnovější dílo ocenili. Zbrusu nové logo Avatar. Byl to skvělý projekt a… Přiznej, cos udělal. Jen to všem řekni. Logo Avatar je Papyrus tučně. Je to odvozenina!

Avatar stvořil celé světy. Každý lísteček každý kytičky, každá řasa každý postavičky byly dokonale promyšlený. Ale logo je Papyrus tučně. Všem je to fuk. Záleží na tom Jamesi Cameronovi? Ne. Ten je totiž nejspíš na dně nějakýho zku*venýho oceánu! A ty jseš kdo?

Steven Wingdings. Syn Jonathana Wingdingse? Jo. Muselo být těžké vyrůstat s tak ochotně natvrdlým člověkem. S někým, kdo vytvořil něco tak… komplikovaného. Tady nejde o mě.

Jde o tebe… Podle mě jde o tebe. Víš, proč se mi Papyrus tak líbí? Papyrus je tu s námi od začátku. Přinášel jedno poznání za druhým. Papyrus byl první kapkou ve studni lidského vědění. Od vzniku reiki přes první západní vydání Kámasútry přes průkopnické školáky pálící okraje čtenářského deníku, aby působil starobyle, až po, ano…

Avatara. A Papyrus mě přivedl na to, abych se neostýchal a vytučnil ho, aby sis ke mně našel cestu a já tě mohl naučit, - jak to nechat být. - Ano. Táta byl hrozně nečitelnej! Avatar nebyl na Papyrus příliš velký film. Nejmenší, co můžu udělat, je říct děkuju.

Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Měli by z toho udělat celovečerní film! doufám že bude Papyrus 3!!!!

30

Odpovědět

přesně, stejně jako dílů Avatar

10

Odpovědět

Něco mi podle konečné scény napovídá, že pokračování bude papyrus v Comic Sans MS ...in bold :))
ps: nikdy jsem nepochopil ten hon na font Comic Sans. Je pravda, že jednu dobu bylo skoro vše v Comic Sans .. no a ?? Proč by všechno mělo být jen Arial či Tomes New Roman ?

20