Čokoládové browniesSORTED

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:6 830

Dnes budou Benovi asistovat Jamie a Mike a společně připraví Benovy slavné čokoládové brownies. Co byste chtěli vařit příští týden?

 

Poznámky: Mike vtipem "I've got kicked out of scouts for eating a brownie once," zřejmě myslí tzv. hash brownies - brownies s marihuanou. Brownie s velkým "B" je britská skautská organizace pro dívky...

After Eight jsou mátové sladkosti obalené tmavou čokoládou.

Ingredience:

 • 140g másla
 • 200g tmavé čokolády
 • 225g cukru krupice
 • 60g kakaa
 • 1 lžička vanilkového extraktu
 • 2 vejce
 • 60g hladké mouky

Použité ozdoby:

 • 'After Eight'
 • M&M’s
 • sušené jahody
 • nasekané pražené lískové oříšky
 • pekanové oříšky
 • kousky bílé čokolády
 • maliny

Přepis titulků

Vítejte zpět v novém roce, v nové kuchyni se starými tvářemi. V posledním, předvánočním, videu, jsme se vás ptali, co byste chtěli uvařit. - A nejpopulárnější komentář... - Nejvíc palců. - Přesně tak. byl od claireyb4, která chtěla, aby Ben upekl jeho slavné čokoládové brownies. A přesně ty budeme dělat, brownies pro všechny. S různými příchutěmi, protože každý má rád něco jiného, takže tam dáme od každého trochu, aby si každý mohl vzít to, co má rád. Jamie, můžeš začít čokoládou, je jí tam 200g, tak ji nalámej na malé kousky.

Udělej to radši rukou, to je snazší. Přidáme máslo. Tenhle recept jsem vybral, protože je fakt jednoduchý. Existuje jich mnohem víc, ale tenhle zvládne i idiot. - Je snazší, než si myslíte. - To je hodně másla! Jo. Bude z toho hodně brownies. Máme tam čokoládu, máslo a přidáme ještě cukr. Toho tam přijde taky hodně. A dáme to do mikrovlnky. - Jsem rád, že v novým roce držím dietu.

- Novoroční předsevzetí jsou zapomenuta. Potřebujeme to v mikrovlnce rozehřát na hladký krém. - Jestli nemáte mikrovlnku, můžete to udělat ve vodní lázni. - To vypadá děsně! Nevypadá to nejlíp, ale už se to rozpouští. Míchej s tím, dokud z toho nebude jemný krém a všechno se nespojí. Voní to krásně. Přidáme trochu vanilkového extraktu. Je silný, takže půl lžičky bude stačit. Pár vajíček. Není v tom žádná speciální technika. Prostě tam naházíme všechny ingredience a zamícháme, dokud z toho nebude hladké těsto.

Mě za jedení brownies vyhodili ze skauta. Co na to říct? Kakaový prášek přesijte do misky, stejně jako mouku. Vidíte, že není třeba žádný speciální pohyb, žádné skládání, jen míchání. Můžeš to klidně zamíchat všechno, i ty okraje. - Všechno smícháme do hladka. - Voní to skvěle. To už bude dobrý, Jamie.

Dáme to do pečící nádoby. - Tohle je... - Ježíši, je to měkký! - Nechal jsi to tam moc dlouho. ...silikonová forma. Jestli ji nemáte, stačí použít normální plech vyložený pečícím papírem. Můžeš to tam vylít. Dobrý. Musíme to tam dát všechno. Tak dobrý. Jestli chcete mít jen čokoládové, můžete to dát do trouby takhle, ale mi tam přidáme různé příchutě. Můžete je kombinovat, jak jen chcete. - Mikeu, můžeš začít zdobit. - Takže taky budu něco dělat? Jo, ozdobíš to.

Máme tu barevný M&M's, čokoládu After Eight, - Tohle rozbalím. - Čokoládu dám sem. Trochu ji tam zatlačím. Do každého rohu můžete dát jinou příchuť. - Třeba nějaké oříšky, med, ovoce, celé maliny... - Zdravý. jahody by chutnaly dobře, stejně tak borůvky. Tady mám opražené lískové oříšky, dáme je do tady do toho rohu. - A sem dáme bílou čokoládu.

- Je to hodně pestrý výběr. - Každý si vezme to, co má nejradši. - Jak říkal, brownies pro všechny. - Tady jsou sušený jahody, můžeš ochutnat. - Tak jo. Jen to trochu promícháme, aby to nebylo jen nahoře. Brownies jsou připravené na troubu. Pečeme na 175°C na 30 minut, pak je vyndáme, necháme vychladnout a to je vše - brownies budou hotové. Čokoládové brownies jsou vážně hutné a máme tu různé příchutě. Teď je nakrájíme na větší kousky a každý si může vzít, jakou příchuť chce. Každý bude mít Benovy brownies.

Tady vidíte všechny ty barvy z M&M’s. Claireyb4 chtěla čokoládové brownies a tady jsou. Přesně tak. Čokoládové brownies se spoustou příchutí - Sorted. Já to měl dobrý. Pardon. Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To že to zvládne i idiot byla pro mě výzva. Možná to nevypadá nejlíp(ani filtr nepomohl :D) ale chutnají dobře. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/576749_4240566351931_1324404126_n.jpg

190

Odpovědět

A kolik do toho dát trávy?

212

Odpovědět

Dneska sem vyzkoušela, sladký je to dost, ale na nervy při zkouškovym to funguje báječně :-)

190

Odpovědět

dajaké zdravé jedlo by sa tam nenašlo? :)

193

Odpovědět

Nejsi první, kdo si o nějaký zdravý recept píše, takže na tom zapracuju a někdy v budoucnu se tu určitě objeví ;)
Nějaké konkrétnější tipy?
http://sortedfood.com/#!/search/healthy/

190


Odpovědět

+AteviNemusíš s tím spěchat ,většina má ráda nezdravé :D

190

Odpovědět

Nejlepší Brownies jaké jsem kdy jedl měli v Rakouské sítí kaváren CoffeeShopCompany !!!

192

Odpovědět

Vypadá to pěkně vyschle, akorát tak rozprášit na zahradě. Radši suflé, ale nejedl jsem tak těžko soudit, ale určitě to není nic kvůli čemu bych psal domů . . . hehe

1913

Odpovědět

Nemůžu být jediný, kdo - když jsem pouze přejel očima přes nadpis - četl: "Čokoládové zombies" :-O

1919

Odpovědět

Míň her ,víc vaření :)

190

Odpovědět

No já nevím, na mě je tam toho cukru strašně moc, ale ještě jsem to nezkusila, tak nemůžu moc soudit, vypadá to každopádně skvělě ;)

200

Odpovědět

Ony brownies prostě takové jsou :). Kvůli čokoládě jsou hodně hořké, a cukr to krásně vyváží. Ovšem není to ten typ moučníku, kterého si dáš ke kafi 200g. Stačí opravdu jen ta malá kostička, a člověk je spokojen :).

190

Odpovědět

Eating a Brownie ;-)...to to mělo znamenat...

190

Odpovědět

Díky za překlad, někdy vyzkouším, ale místo M'n'M's tam dám nejspíš lentilky :)

200

Odpovědět

Jeden z nejlepších receptů, co jsem od nich vyzkoušela je Katsu kari, to by se určitě hodilo na překlad, protože je to vynikající recept. :) http://sortedfood.com/#!/katsucurry/

190

Odpovědět

To vypadá moc dobře :)

190

Odpovědět

Přikládám taky prosbu o přeložení tohoto receptu! Vypadá to fakt suprově! :))

190

Odpovědět

Opravdu to vypadá skvěle, dostala jsem hlad :)
Příští týden to tu bude, děkuji za tip :)

190