Soud s hráčem stříleček

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:796
Počet zobrazení:7 022

Hrajete střílečky? A přemýšleli jste někdy, jestli by nebylo lepší číst si popisy misí až do konce? Jestli by nebylo lepší věnovat se místo zábavných věcí věcem užitečným? CollegeHumor nad tím evidentně přemýšlel, a proto vzniklo toto video, ve kterém stane hráč akční hry před soudem, aby obhájil neobhajitelné činy, kterými ohrozil životy svých vojenských kolegů.

Pokud máte rádi videa od CollegeHumoru, přidejte se k jejich fanklubu na Facebooku. Do této skupiny budu dávat aktuální informace o překládaných videích a zároveň budete moci hlasovat, které video chcete v budoucnu vidět a zasílat na zeď vlastní tipy.

Přepis titulků

Tímto zahajuji soudní líčení s galaktickým seržantem Jackem Granitem alias Hráčem č. 1. Neuposlechnutí rozkazů. Zneužití vojenského vybavení. A ohrožování vojenských kolegů. To nezní jako ukázkový příklad hrdiny akčních her. - Vaše obhajoba? - Nesnáším eskortní mise. Nevinný, ctihodnosti.

Můj klient je nevinný. Budiž. Obžaloba může předvolat prvního svědka. Podle hlášení z mise... byl Hráč viděn za volantem vašeho džípu. Jak je to možné? Vyhodil mě z něj, pane. Splnil pak za pomoci toho džípu misi vašeho oddílu? Pokud bylo náplní mise cpát se 20 minut koblihama a pak shodit džíp z útesu, tak jo!

Splnil ji. Jen pro úplnost, bylo to náplní vaší mise? Ne... pane, nebylo. Ale bylo to boží! Nemám další otázky. Vysvětloval jsem vojínovi dopodrobna hlavní cíle naší mise... ale on najednou odkráčel pryč. Námitka!

Kapitánova slova byla nadbytečná a nudná. Byli jsme jak prasata na porážce... Poprosil jsem Hráče o pomoc, ale on jen stál na místě. - Jen tam stál. - Musel jsem vyvenčit slimejše. Je mi z tebe zle. To jsem si měl nachcat do gatí? Vojíne, tady stojí, že jste bojoval s mimozemskou stvůrou holýma rukama. Synu, to mi nepřipadá moc moudré. Souhlasím.

Ale Hráč se rozhodl, že si nasyslí všechny naše zbraně pro sebe. V jednu chvíli měl snad devět různých zbraní. Námitka! Svědek očividně jen spekuluje. Jste si jistý? A na co by vůbec jeden voják potřeboval tolik zbraní? Co já vím? Aby mohl do něčeho vystřílet své jméno? Aby to mohl nandat těm nebezpečným výbušným sudům?

Takže obžalovaný ve skutečnosti ani jednou nevystřelil na nepřátelské jednotky. Nejblíž k tomu měl... když vystřelil z raketometu přímo do země. Proč by to dělal? Můžu odpovědět? Objevil jsem skrytou oblast, kde když vystřelíte raketu a v tu samou chvíli vyskočíte, tak se...

uděláte... Nechám si to pro sebe. Neřeknu to. Byl jsem těžce zraněn. A jak jsem tam tak ležel... viděl jsem, jak se blíží. Myslel jsem, že mi jde pomoct, ale... - Pokračujte. - Ale... To nic.

Neměl jste to lehké. Ukažte nám na těchto panenkách, co se stalo. - Stěr! - Ctihodnosti, - nikdy za celou svou kariéru jsem neviděl... - Klídek, jo? V pohodě, to dám. Heleďte... Možná nejedu vždycky podle pravidel, jasný? Možná se vyžívám v obřích explozích a LOLování na účet mých kolegů.

Ale tu práci odvedu. Nejspíš jsem zabil víc galaktickejch vojáků, než by bylo třeba. Taky jsem zrušil dost našeho vybavení a fakt mě to mrzí. Ale misi jsem splnil. Na nejlehčí obtížnost. A když se nad tím zamyslíte... není to to nejdůležitější? To je všechno.

Vinen! Jo! To je trapný. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vus: tak mi napis jednu jedinou chybu v prekladu :D pokud to beres slovo po slove a ne po vetach tak samozdrejme, ale to by pak v cestine nemelo smysl, ze? :D

200

Odpovědět

je tam teda spousta prekladatelskej chyb, ale video je to dobry

187

Odpovědět

co to je za herca co tam je v 2:40? někoho mi připomíná...

180

Odpovědět

Já jen doufám že se nikdy před takovej soud nedostanu jinak bych dostal křeslo jen co bych přišel do místonosti

210

Odpovědět

A nebo vás v cod6 stříleli spojenci, když vám spadlo car package a pak si ho vzali

180

Odpovědět

Kapitán s generálskými hvězdami, zajímavé :D
Jinak: Taky takové hráče nemáte rádi v Multiplayeru? :D

182

Odpovědět

Tomas: Skvělý a jak se to dělá? :D

182

Odpovědět

BoncheR: To je pěkná kravina. Taky mám sice radši strategie a RPG, ale to jenom proto, že dnešní FPS stojej za hovno. Ale to je chyba samotných titulů, ne žánru.

183

Odpovědět

Nevím, ale válečnejch zločinců je mnohem více (je to horší).. U jedné hry to může bejt i velící důstojník. Ale chápu že single player, se dá lépe natočit. Jinak hláška: v jednu chvíly měl až 9 různých zbraní. :-DDD

180

Odpovědět

Ace: html tag

180

Odpovědět

Tomas: jak si udělal že vidím jen ten text a když na něj kliknu otevře mi odkaz? :D

180

Odpovědět

ještě se běžně děje v online fps hrách 1 nešvar a to, že vás spoluhráč bez milosti zastřelí když nasednete do džípu, kterým chtěl jet on, případně vás střelí, už když k němu běžíte. Parchanti jedni malí nevychovaní ... :)

191

Odpovědět

ó lame :D

180

Odpovědět

Guilty! (a ty vykulený oči) :D

181

Odpovědět

Zdravim, na příště byste mohli dát překlad:
http://www.youtube.com/watch?v=qlxZKUWXxiU" rel="nofollow">achievementy v reálu
dával jsem to i na fórum..

180

Další