Soudce Dredd: Superhajzl #1

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:6 569

Komiks Soudce Dredd můžete znát díky jeho dvěma filmovým adaptacím. Inspiroval ale také tento amatérský webseriál, který střídá různé druhy animace a přináší tak velmi svérázný animák pro dospělé. Přeneste se s námi do šílené budoucnosti, v níž je kriminalita na tak vysoké úrovni, že v zalidněných mega-městech musí zákon hájit soudci, kteří jsou rovněž i porotou a vykonavateli trestu. Zatímco soudce Dredd je zákonné spravedlnosti zcela oddaný, soudce Sydney je z trochu jiného těsta...

Přepis titulků

SOUDCE DREDD: SUPERHAJZL Ne! KONEC VYSÍLÁNÍ Soudce Sydney centrále. Mám tu sexuálního násilníka. Jdu vyhlásit verdikt. Nezapomeňte, že za znásilnění je maximální trest 20 let v izo-krychli. Jenom?

Oběť vypadá mladě. Pokud je nezletilá, můžete přidat pět let. Pět let? Oběť je mrtvá. - V tom případě... - Je trestem smrt! DĚTSTVÍ Otče, ten pán přestal křičet. To proto, že je mrtvý.

- Mrtvý? - Mrtvý. Buď hodný chlapec a hoď ho k dalším mrtvolám. MOBILNÍ ZUBAŘSKÁ ORDINACE PŘIDEJ SE K SOUDCŮM PŘIDEJ SE K SOUDCŮM ZABÍJEJ (SKORO) DLE LIBOSTI VYTRHÁVÁNÍ ZUBŮ NA POČKÁNÍ Lidské mozky jsou plné červů, víš, synu? Otče, já už nechci být zubařem.

A co bys tedy rád dělal, synu? TREST SMRTI - PRAXE Nějaký dobrovolník? I můj mozek je plný červů, synu. Já vím, otče. Sydney. Ano, otče? Děkuju.

Rádo se stalo. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nestane se nakonec ze Soudce Sydneye, soudce Death?

20

Odpovědět


Odpovědět

paráda!!!

181

Odpovědět

jezis to je sracka.. to nema dredd zadnej poradnej animak ? ;(

828

Odpovědět

Jak "amatérský", když za ním stojí producent posledního Dredda?!

52

Odpovědět

no prave.. posledni dredd byl sracka, vykradacka raidu..

330

Odpovědět

+rodierCo to, jestli byl nebo nebyl s****a, s tím má společného?

62

Odpovědět

+rodierScénář k Dreddovi byl napsán (a dán do oběhu) dřív než začal Raid vůbec vznikat, tak jestli to nebyla náhoda, tak Raid vykradl Dredda, i když byl hotový dřív.

81

Odpovědět

"Amatérský" mně přijde vhodný termín proto, že to sice udělal někdo z průmyslu, ale za svoje peníze, bez podpory nějakého studia, producentů, distributorů a tak dále... Tomu odpovídá také to, že se na youtubu píše, že nemají práva na Soudce Dredda, takže z toho nemůžou vydělat ani dolar. Není to oficiální seriál Soudce Dredda, ale "amatérský" webseriál.

82

Odpovědět

+NinjerTak to by asi vystihovalo víc označení "nezávislý", pokud je to takhle. Amatérský fakt podle mě evokuje spíš to, že na tom dělal někdo mimo branži, kdo třeba začíná na YouTube teprve tvořit.

70

Odpovědět

+NinjerJak píše BugHer0... v tom případě je na místě označení "nezávislý/indie", ne amatérský... pleteš jabka s hruškama ;)

21

Odpovědět

skvělé, trochu mi to připomělo animovanou verzi Spawna :) jen tak dál :)

71

Odpovědět

Kreslená animace výborná, ale ta honička s lacinym 3D to srazila :/

1420

Odpovědět

náhodou ta honička je o to víc boží :D

197

Odpovědět

Za všechno můžou zubaři... a mozky jsou plné červů.

571

Odpovědět

Hmmm, tak jo.

135