Sousedi nad vámi

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:664
Počet zobrazení:10 770

Už to tak bývá, že sousedi, kteří bydlí nad vámi, jsou často hluční. Ale co když je to ve skutečnosti jejich zaměstnání?

Přepis titulků

Co pro vás znamená být sousedem, který bydlí o patro výš? Znamená to, že děláme hluk. Lidé považují hluk od sousedů za obtěžující, ale pro nás je to umění. Chceme, aby byl hluk různorodý, ale aby se nedal jasně určit. Zní to jak koule na bowling. Ty to být nemohou, ale zní to tak. Zní to jako bowlingové koule. Jsou to bowlingové koule?

Jsou to kovové sudy? Nikdy si nemůžete být jistí, protože kovové sudy taky máme. Víme, jsme zvrácení. Julia je studnicí nápadů. Je geniální. Je tak kreativní. Naším jevištěm je jejich strop. My po něm tančíme. Je to tvrdá práce.

Občas pracujeme na směny, abychom vytvořili iluzi, že se u nás nikdy nespí. Chci aby přestali. A chci vědět, co tam dělají! Miluju to tvoje krásný tělo! Myslí si, že si užíváme sex. Ale není to tak, jak to zní. Ano, když skutečně máme sex, jsme vlastně velmi tišší. Zní to, jako by se tam učilo chodit obří dítě. Podlaha je filmovým plátnem, na které promítáme své myšlenky.

Odměnou za tuto těžkou práci je, když potkáme naše fanoušky. Vychází odsud hluk, který zní... - Zní hlučně. - Mockrát děkujeme. - Mějte se. - Děkujeme. Někdo může tvrdit, že to, co děláme, je pasivně agresivní. - Děkujeme.

- Děkujeme. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video je nefunkční...hrozná škoda :((

00

Odpovědět

Titulky nesedí... ještě včera byly OK... :-?

40

Odpovědět

Koukám, že ze záhadného důvodu odstranili na začátku logo svého kanálu, takže video je o pár vteřin kratší. Zítra to opravím.

22

Odpovědět

Jde to vyřešit něčím čemu se říká rodinný dům.

42

Odpovědět

Jednoduchá taktika - vadí vám hluk od sousedů, tak buďte ještě hlučnější, pak je totiž neuslyšíte :-)

121

Odpovědět

Diky bohu,ze za cely zivot jsem nemusel bydlet v nejakem byte. Tohle je vec,ktera by me proste s***a. Ja jsem rad vzhuru dlouho do noci a predstava,ze bych musel byt celou dobu potichu je neco strasnyho. Proste i pres den - sralo by me,ze at delam cokoliv tak me nekdo posloucha.

Fakt nezavidim lidem co bydli v byte treba v panelaku :/ ale tak clovek si nato asi zvykne hadam

79

Odpovědět

my máme fajn panelák, skoro nic nejde slyšet. Navíc jsme v přízemí, můžeme si dupat jak chcem. Ale naši sousedi nad náma to je hold taky boj.
Maj nad mým pokojen piano takže sranda. O víkendu řve rádio, když klepou řízky zní to jako by mlátili kladivy... nebo možná mlátěj kladivy a zní to jako klepání řízků?... Musí mít fakt hodně prostorný zdi, protože není týdne kdy by aspoň třikrát neřvala v tom bytě vrtačka. Na balkoně nad náma maj kytky a dokud jsme měli nezasklený balkon měli sme tam denno denně bordel z těch kytek. Když navíc ty kytky stříhaj tak je toho bordelu 4x víc. To sem brávala smetáček s lopatkou, nametla to a hodila jim to před vchodové dveře na rohožku.
V létě pak až do půlnoci seděj v kuchyni s otevřeným oknem a strašně nahlas diskutují, takže já nemůžu spát ani s ventilačkou jak tam ječej na celé sídliště... a v tu chvíli se naštvu a celej panelák začne poslouchat kvalitní hudbu, ať se jim to líbí nebo ne.

121

Odpovědět

Škrtám si ze seznamu další záhadu :)

1030

Odpovědět

Co máme na seznamu dál? :)

22

Odpovědět

+NADrazakmizící ponožky v pračce

290

Odpovědět

+NADrazakUrčitě v pračce? Pokud ti mizí z koše na špinavé prádlo znamená to, že je mimozemská civilizace využívá jako palivo.

50

Odpovědět

+NADrazakhttp://necyklopedie.wikia.com/wiki/Teorie_lich%C3%BDch_pono%C5%BEek Doporučuji pročíst tuto teorii o lichých ponožkách :-D

20

Odpovědět

není nad to být nějakou dobu ve starém domě, dky máte pocit, že nad váma furt někdo dělá nějakej rambajz. Pak se dozvíte, že babka co nahoře žila sama zemřela před měsícem a byt je zavřený a nevyužívaný a čeká se na dědické vypořádání.
Jednou tam hrála hlasitě televize, že jsem šla za domovníkem, že se asi samovolně zapla. No což o to, ještě u dveří nahoře jsme tu televizi slyšeli oba! A jen jsem strčili klíč do dveří a odemkli, tak televize utichla. Ano, mohla se samovoln vypnout, ale jak jak se mohla samovolně zapnout či vypnout, když byla vytažená ze zásuvky? Pak už stačilo jen probliknutí světel a padali jsme z bytu a já později i z baráku.

334

Odpovědět

To byl domovník hombre.......

140

Odpovědět

Taky občas slýchávám divný zvuky(kroky, škrabaní a klapání) ze shora a to hlavně v noci. Děsivější na tom je to že žiji v domě co má jen přízemí.

451

Odpovědět

to jsou kuny, ne? :D

520

Odpovědět

taky je dobré když si pes hraje na plovoučce s plyšákem, to dělá rachot, jak kdyby se banda lidí učila stepovat

vrzající dveře v paneláku a chodit spát ve tři nebo vstávat v pět

pravidelně každých 30 minut zamčít/odemčít dveře, v těch starých futrách to jde taky dobře slyšet

sednout si do vany a jezdit sem a tam. p***l o vanu vrže taky slušně :D

400

Odpovědět

Aha, tak proto ta sousedka při tom sexu řve, jak kdyby jí tam nakládala banda n***?... Je to její full time job.

531

Odpovědět

Nebo je to full time job tý bandy n***? ;-)

500

Odpovědět

Bydlím v 6.patře panelového domu. V úterý jsem si pořídil novou 3pásmovou repro soustavu s recievrem od Yamahy. Je už po půlnoci, mám vypito a jdu až teď vyzkoušet jaký to má výkon. Pokud zítra neodpovím, jak test dopadnul, tak mám asi zlé, nechápající sousedy ;-)

2534

Odpovědět

pokud nemáš byt v osobním vlastnictví, tak bych si na to dával bacha

146

Odpovědět

kvôli takým ako ty, ľudia končia vo väzení

80

Odpovědět

Bowlingová koule-mám
Kovový sud-mám
Kladivo a ruční vrták-mám
Máme dvacet minut po půlnoci, ideální čas, jde se na to....

1021

Odpovědět

Nejhorší je, když spíte pod ložnicí sousedů, ve které je uvolněná podlaha. Nejvíc v jednom rohu, kde spí sousedka. Ta chodí spát pravidelně ve tři ráno.

Pořád přemýšlíme, kdy se ten strop proboří.

130

Odpovědět

Já mít takové sousedy tak ....... Ne nejde to. Kazdej chodi do práce. Jak se pak má clovek vyspat?

58

Odpovědět

Všechno v tom videu je v pohodě, dokud ten samý hluk nedělají sousedi, co bydlí pod Váma...

373

Další