Špatné číslo

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:3 509

Češi se i dnes rádi dívají na staré scénky Kaisera s Lábusem, Felixe Holzmana a dalších. V Americe byla v 70. letech populární The Carol Burnett Show, ze které najdete na YouTube plno vtipných scének. Jednu jsem si pro vás dnes připravil s českými titulky. Uvidíte v ní muže, který má extrémně žárlivou a podezíravou manželku, která ho nenechá ani v klidu vyspat, protože ve všem vidí nějakou špatnost. Manželku hraje sama Carol Burnett a manžela Tim Conway. Přeji příjemnou zábavu.

Přepis titulků

ŠPATNÉ ČÍSLO Haló? Kdo to byl? Netuším. Nikoho jsem neslyšela hned to položili. Proč to položili? Asi vytočili špatný číslo. Proč by někdo volal v tuhle dobu na špatný číslo?

Špatný číslo můžeš vytočit kdykoliv. Ale proč vybrali zrovna tohle číslo? Myslím, že si ho nevybrali.Nejspíš se prostě... při vytáčení spletli. Nebylo to znamení? Co jestli nebylo znamení? Ten telefonát od tvýho kamaráda. On není můj kamarád.

- On není?- Ne. Vždyť jsi říkal,že tam nebyl nikdo slyšet. Nebyl. Tak jak víš, že to byl chlap? Nevím. Ale před chvílí jsi řekl:"On není můj kamarád." To jsem řekl jenv rámci našeho rozhovoru. Správně jsem měl říct: "Ať to byl kdokoliv, nic jsem neslyšel."

Tak proč jsi to neřekl? Nevím. Teď mě to mrzí. Není to součást tvýho plánu? Jakýho plánu? Toho, co mě má zmást. Jak bych tě asi zmátl?

Úplně jednoduše. Mluvil jsi o něm jako o chlapovi... i když to ve skutečnosti byla ženská... ale pak řekneš "ať to byl kdokoliv,"abys mě zmátl. Teď jsem zmatenej já. Jaká ženská? Mě se neptej.Je to tvoje kamarádka. To není žádná kamarádka.Jen si někdo spletl číslo.

To je celý. Je hezká? Kdo? Tvoje přítelkyně. To nebyla žádná moje kamarádka. Někdo prostě jen vytočil špatný číslo.Nic víc v tom není. Nic víc. Teď to taky nebylo znamení?

Co? Zavřel jsi okno. Zavřel jsem ho proto,že mi je zima. Tak proč jsi ho nezavřel,než dorazilo to znamení přes telefon? Protože mi před tím znamenímzima nebyla. Takže to bylo znamení. Hele, žádnej signál neexistuje.Ani ta ženská neexistuje. Někdo vytočil špatný číslo a oknojsem zavřel, protože mi byla zima.

To je celý. Už radši spi. Jseš si jistej, že to viděla? Co? Rozsvícení a zhasnutí lampy. A kdo to měl vidět? To mi řekni ty.Je to tvoje kamarádka. Zlato...

proč radši už nejdeš spát?Vždyť už je půl třetí. Jak víš, že je půl třetí? Viděl jsem to na budíku. Není to spíš proto,že ti řekla, že zavolá v půl třetí? Kdo? Ta holka,co venku čeká na tvý znamení... Na zavření oknaa na rozsvícení a zhasnutí lampy. O tý mluvím.

Hele, neexistuje žádná holka.Venku nikdo nečeká. Někdo si jen spletl číslo.Chápeš to? Proč bych si podletvejch nejhorších představ vůbec začínal s jinou ženskou? Vždyť víš, že tě miluju. Už toho nech. Jdi už fakt radši spát. Zlato, omlouvám se.

Asi jsem prostě žárlivá. Nemáš na koho žárlit. Miluju tebe.Už radši spi. Ráno musím brzo vstávat. Já tě taky miluju a... moc se omlouvám. Dobře, nic se nestalo. Jestli otevřeš ty dveře,ustřelím ti palici.

Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

predvidatelny a nudny .. kdyby to zkratili do 1 minuty tak by to bylo skvely

1811

Odpovědět

To nemá chybu :)

181

Odpovědět

výborný :D ale stejně mi přijdou zvláštní ty oddělený postele... ;)

192

Odpovědět

Krutost!=D

182