Sperman

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:4 091

Možná máte pocit, že se to všemožnými superhrdiny všude jen hemží. I tak ale někteří občas dokážou svým chováním překvapit. Mezi takové patří i Sperman z dílny ekvádorské partičky enchufetv, který volí poměrně netradiční metody pomoci lidem v nesnázích.

Přepis titulků

Čiči, čiči, čiči. Čiči, čiči, čiči. A co teď, kdo mi pomůže? Střih! Už jsem ti říkal, že ta fráze je chráněná autorskými právy. Holko hloupá! Nemůžeš jí použít. Copak to nechápeš? - Omlouvám se. - Vymysli si něco jiného. Jsi herečka. Jedeme znovu. Akce! Kurva, co teď?

Sperman! To je Sperman! Pane Spermane, mohl byste sundat moje koťátko? Prosím. Sperman! Támhle je, nejúžasnější božské stvoření... A já jsem tady. Jsi odporný. Co bych mohl udělat, aby si mě aspoň všimla?

Kurva, co teď? Ne, ne, ne, ne. ne... Já hořííííím... Sperman! Zasraná nespavost! Už nechci být vzhůru! Kurva, co... Sperman! Nechci umřít jako panic.

Kurva, co teď? VAZELÍNA Sperman! Ale to byl pařížský design. Kurva, co teď? Spermane! Pomoz mi, nechci umřít uhořením. Sperman!

Fuj, to je hnus! To mlíko před dvěma dny prošlo. Kurva, co teď? Potom Sperman obletěl planetu, čímž změnil její rotaci a vrátil čas, jako to udělal Superman ve svém prvním filmu, a malý Timmy si tak může vychutnat své mléko ještě před tím, než se zkazí. Díky, Spermane, za vrácení času. Teď se tohle mlíko, který už bylo zkažený, dá zase pít.

NASA už zná datum konce světa. Země z neznámých důvodů změnila svou rotaci a nyní se přibližuje ke Slunci. Všechny nás čeká příšerná smrt. Sperman! Skvěle. A jak se dovnitř dostaneme my? Kurva, co teď? Sperman Ne, ne, ne, ne, ne...

Poslouchej nás pozorně. Všichni se chceme dostat do auta. Počkej! Počkej! Ale nechceme vyhodit kufry. Počkej! Ale chceme se tam dostat živí. - Taky chceme zůstat v jednom kuse.

- A nesmíš poškodit auto. - A já nechci být na nikom jiném. - Ani v kufru. A já už jsem ožralý a nechci, aby kdokoliv řídil moje auto. A nechceme, aby nás zastavila policie, protože nemáme papíry. To je za moje koťátko, ty s****. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

s****a.

00

Odpovědět

boze aky odpad, oproti tym skecom z brazilie, herecke vykony trapne aj do telenovely

18

Odpovědět

Jen jestli to nebude tím, že jsi něco nepochopil a nenaladil se na správnou vlnu zároveň s tvůrci.

32

Odpovědět


Odpovědět

Spis to bude tim, ze si trapna obycejna imitace nekoho, kdo aspon nejakou stopu zanechal. I kdyz vlastne ty taky, smradlavou pachut na jazyku.

01

Odpovědět

+lkdsngvnebud zatprknuty, raz sa ti v zivote zacne darit, ak dovtedy neumres

00