Sraz selfieholiků

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:5 332

Taky rádi nahráváte fotky na Instagram a opatřujete je desítkami hashtagů? Navštivte setkání anonymních selfieholiků a třeba s tím přestanete...

Přepis titulků

Vítám vás tady. Díky, že jste přišli. - Chce někdo začít? - Já můžu. Ahoj, jmenuju se Tyler a jsem selfieholik. Ahoj, Tylere. Před třemi dny jsem postnul nestydatý selfíčko před zrcadlem. Znáte to. - Snažil ses aspoň schovat mobil? - Ne, ani jsem se nenamáhal vypnout blesk. - To znám. - Já taky. Beth, co ty tvoje pózy?

Jaké pózy? - Jaké? - Pokusím se o ukázku. Kolena natočená dovnitř, vystrčený loket, abys měla na fotce štíhlejší ruce, hlava zakloněná dozadu, aby nebyla vidět tvá druhá brada. - Vy si toho všímáte? - To se nedá přehlídnout. Můžu se svěřit? Jmenuju se Paul a jsem selfieholik.

Ahoj, Paule. Omylem jsem si na Instagramu přehrál video. - Za to přece nemůžeš. - Já vím, já vím, ale stejně... Připadám si hloupě. Myslel jsem, že je to fotka, ale po pár sekundách se rozběhla. Pojď sem. Díky. Nechce se někdo podělit o nějaký úspěch?

Já jo. - Ahoj, jmenuju se John a jsem selfieholik. - Ahoj, Johne. Už dva týdny jsem nepostnul západ slunce. - Taky jsi použil jen jeden hashtag. - Jenom #nofilter. Mně se kdysi povedlo použít u jediný fotky 172 hashtagů. - Chtěl jsem bejt v Hledat a prozkoumat. - Já taky. Teď by mohl každý ukázat poslední postnutou fotku a říct k ní vlastními slovy upřímný popisek.

Takhle vypadá moje rodina jen asi ve 4 % případů. - Ahoj, jmenuju se Amy a taky jsem selfieholik. - Ahoj, Amy. Nahrávám každý den fotku svých kabelek Louis Vuitton, Marc Jacobs a Chloé spolu s aktuálním outfitem. Dělám to už šest měsíců v kuse. Dvakrát poklepat. Mrkejte na to. - Boží! - Proč jsi to doopravdy vyfotil? Když ostatním ukážu, jak hodně cestuju, budu jim připadat důležitější.

Funguje to. Chápu, že když sedíš u okénka, nedá se odolat. Jo, já postnul tuhle fotku s popiskem: "Dnešek v práci." A ještě předtím jsem postnul tohle. "Dnešek v práci." Všichni chceme působit důležitě. Sám musím mít na každé profilovce mikrofon a dobré nasvícení. Snažil jsem se vyfotit svý hodinky, ale měl jsem zapnutou přední kameru. A proč sis fotil hodinky?

Jsou to fitness hodinky, chtěl jsem se pochlubit statistikama. Aspoň že jsi tentokrát nepoužil Kelvin filtr. Teď ujíždím spíš na Valencii. Já mám rád 1977. - Early Bird. - Sutro! - Lo-Fi. - X-Pro II. - Já filtr nepotřebuju. - Já dávám Normal. Klobouk dolů.

Jen tak dál. Viděli jste už tuhle? - Úlet. - YOLO. Někdo další? Já jsem postnul vyfocený citát. Jakože jenom text? Jo, jenom text. Carlosi, to na Instagram nepatří. Měl by sis založit Twitter, že jo? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Navic vetsina ukazanych fotek nejsou selfie. Znamena to fotka doslova "sebe sama" fotka jidla, kridla letadla a i kdyz "nas" vyfoti nekdo jiny, tak to neni selfie...
Ne snad? Poucte mne...

71

Odpovědět

Myslím že proto se tomu tak neříká... Já to pochopil hned jako "symbol" toho že fotíš sebe nebo nepřímo sebe skrze to co děláš či kde jsi.

11

Odpovědět

Zaměnili "selfie" a "instagram" no. :)
Ale ten, kdo tomu rozumí nebo holduje, by asi netočil takováto videa, která si z toho utahují. :D Tak jim to odpušťme. :)

10

Odpovědět

Zajímavé, přitom tohle téma skýtá slušný potenciál. No asi nejsem moc na takovýto vleklý monotónní a velice skrovný humor.

31

Odpovědět

Selfisti jsou zoufalí chudáci :-(

41

Odpovědět

Zkuste od nich aspoň předchozí video Konference po telefonu v reálném životě. Zas tak necharismatičtí a nevtipní podle mě nejsou. ;-)

82

Odpovědět

Nefungujou u toho titulky...

50

Odpovědět

tolik necharismatických osob na jednou místě. Tohle video nejde dokoukat.

312

Odpovědět

Vytvořil jsem si učet jen pro to, abych mohl okomentovat jak je to video o ničem.

912

Odpovědět

...v poho. Další sezení je ve čtvrtek a může přijít kdokoli, kdo ovládá mobil na úrovni 60+.

131

Odpovědět

+GreatJsem taky pozvaný? Chtěl bych vám pochlubit cca 200 000 fotek,když jsem fotil oblíbená jídla :D

11

Odpovědět

A já myslel, že jde komentovat i bez založení účtu ;-)

60

Odpovědět

+RohlajzChudák, teď jsi mu pokazil den.

60