Holky z Instagramu 3: Zimní speciálCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:6 172
Co všechno holky udělají pro to, aby měly patřičný počet lajků na Instagramu? Třeba pojedou na hory. Třetí díl Holek z Instagramu je tady. Pokud vás video bavilo, koukněte i na první a druhý díl.

Přepis titulků

- Zlato, to ty jsi ho postavila? - Jo, líbí se ti? - Máš fakt talent! - Díky, já mám ráda všechny možné kreativní věci. Vyfotím si ho na Instagram. - Zoé, zlato? Pojď se podívat! - No teda! To je můj první sněhulák, dám ho na Instagram. Je trochu víc fit než ten tvůj a je taky barevnější. - Barevnější? - Jo, našla jsem žlutý sníh, tak jsem ho zvýraznila. A víš, že na žlutém sněhu je buď moč bezdomovců, nebo psů?

- Je to tak. - To ne. - Ale jo. Je to i cítit. - Zoé, pomoc. - Ne, je to nechutný. Doufám, že je to veganské. Protože nejím nic, co pochází ze zvířat. Neboj se, dělají falešný sýr i klobásy. Nech to na mně, bude ti to chutnat. Dobře. No panečku, to je dobré. Chutná to jak opravdové. - Jsou dobří, co? - To teda jo. Ty jsi mi lhala? Přece nevynechám nejlepší raclette kvůli tomu, že slečna moc kouká na videa.

Takže to dojíme a bude to naše malé tajemství, jo? A při odchodu si uděláš fotku a všichni budou spokojení. - Dobře, ale nikomu to neřekneš. - No jasně. - Alice! Malá vzpomínka. Vezmu si tohle, lyžáky ve velikosti 40 a ještě k tomu bílé lyže. A já to samé, ale v černém a lyžáky velikosti 38. Vyneste nám to nahoru. - Děkujeme. - Počkejte! Musíte to zaplatit.

Označíme vás na fotce. - Zbláznil se? - Nevím, asi si myslí, že se s ním za to vyspíme. Moc hezké. Co to děláš? Už máme fotku, tak se můžeme vrátit do hotelu. Děláš si srandu? Přece jsem nejela 7 hodin ve vlaku s chudými, abych pak nelyžovala! - Nechce se mi. - Alespoň jednou! - Pokud jsi kamarádka, tak půjdeš alespoň jednou!

- Tak jo. Proč mě nutíš křičet? - Co to děláš? - Je to dobrý, nahoru jsem vyjela! - Přece tu nezůstanu sama! - Uvidíme se v hotelu. Ten výhled je nádherný, budou z toho krásné fotky! - Ukaž, chci to vidět! - Pojď zpátky! - Ta se povedla. - Je pěkná. - Moc se mi líbí. - Koukni, tam je to hezké. - Tady je to perfektní. - Tak nás vyfoť. Ale to je tvoje hůlka.

A s čím jsem to teď lyžovala? Sakra. A kde máš mobil? - Tak volej! - Už to dělám, ale nic neslyším, jasný? - Slyšíš ho někde tady vibrovat? - Jestli ho nenajdu, vrátím se. Nebodej do něj, zničíš ho! - Jaké bylo lyžování, zlato? - Alice, musíš mi pomoct. Přesně tak. Vykoupila jsem celou lékárnu, ale nic nezabírá. Zachráníš to make-upem?

Takhle nemůžu ven, vypadám jak zadek paviána. - Uvidím, co půjde. - Díky. - A je to. Jsem na sebe hrdá. - Už? - Já jsem rychlá. - Co to je? - Sjednotila jsem tón pleti. - Děláš si prdel? Měla jsi to zakrýt, vypadám jak tatarák! Přece si nevyplácám drahý make-up jen proto, že sis nevzala opalovák! - Ale vždyť jsi ho neplatila. - Ale opalování škodí zdraví. - Ten svařák je výborný! - Jo, ale nepřijde ti, že to už přeháníme? - Protože nechci umřít udušená ve sněhu.

- Ale my nebudeme lyžovat. - Objednala jsem nám helikoptéru. - Nevěřím! Skvělý, budeme mít hezké fotky! - Číšníku, ještě 2. Teda 3 svařáky! - Počkej na mě! - Chceš takovou fotku? - Jo, koukni, jak je hezká. Plavky a hory vytvoří kontrast léto–zima. Jen musíme na balkon v plavkách a pózovat před Mont Blanc. - Já do toho nejdu. - Neblázni, budeš mít lajky. Nevím jak ty, ale já se už týdny cpu raclettem a dalšími tučnými jídly. Já budu tady v dlouhém svetru a leginách.

Takže si focení zařiď sama. Tak to taky udělám. Alice, otevři ty dveře! Prosím, můžeš ty dveře otevřít? - Zoé, wellness v Chamonix je úžasný! - To teda jo. Teď jsme v horké vodě a za chvíli půjdeme pod vodopád, který má 15 stupňů. Budeme několikrát střídat teplo a chlad a tím se naše kůže zpevní. - Ale půjdeme tam společně jen na chvilku. - Dobře, jdeme na tři. Jedna, dva, tři!

To je studený! Alice, kam jdeš? Kde jsi byla? Teď nabírám teplo, teplo a zase teplo. A zima mě čeká až příští rok. - Zlato, koukni na mě. A uvolni se. - Já vím, ale... Dej jinak nohy. Koukni se do dálky. - Ale já čtu. - Ukaž mi knížku. - Můžeš si pospíšit? - Už jste skončily? - Moment, já tady fotím. Čekáme tu 45 minut, dětem je zima a jsme unavení.

A co já s tím? To nemůžu vyfotit příjemnou fotku bez otravných buranů? - Měli bychom jít. - My to vyfotíme! Klid a dívej se na mě! - Nejste tu sami… - Ty drž hubu! Krásný pohled. - To jsem našla. Jdeme do toho? - Jo. Budou z toho lajky. Tak, foukni! - Nic tam není, musíš silněji! - Není to má chyba, sníh je těžký. - Musíš silněji, nic není vidět. - Dělám, co můžu! Nemůžu víc, pak bych měla hyperventilaci.

Tak naposledy, ale pak už na to kašlu. - Jo, sníh je tvrdý. - Je ta fotka hezká? - Na další dny jsem naplánovala spoustu věcí. Budeme se fotit. - Skvělý! Nechci tě naštvat, ale pod poslední fotkou nemáš žádný lajk. To není možné. Ne, ty nemáš žádné lajky. - Co? To není možné. - Ale jo, koukni se. Jé, konečně na Instagramu zrušili lajky! Už se o tom nějakou dobu mluvilo.

Krásný den, slečny. - Jedeme domů. - Sedneme na první vlak. - Tak dlouho jsme se kvůli tomu snažily! - Nerozčiluj se! - Proč jsou lajky pryč? - Přestaň, moje chyba to není! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář