Holky z Instagramu 2: Letní speciálCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:6 494

Holky z Instagramu jsou zpět, tentokrát v letním speciálu.

Poznámka: Kniha, kterou Cyprien drží v ruce ve 4. minutě je Destin français (Francouzský osud) spisovatele a novináře Érica Zemmoura. Jeho jméno je ve Francii spojeno s tvrdou kritikou islámu. Ve své knize Le Suicide français (Francouzská sebevražda) tvrdí, že za většinu problémů současné Francie můžou imigranti.

Přepis titulků

- A je to. - Super. - Je z tebe mořská panna. - Vyfotíš mě? - Jasně. - Sranda. - Moc ti to sluší. - Ten západ slunce je boží. Udělám selfie. - Co? - Zoe, vrať se! Taky chci fotku. - Ten je tak nádherný. Do prdele, nic nevidím! To já vymyslela, že sem půjdeme! Vyhrab mě! Jak je, zlato?

Co se děje? Volalo mi nakladatelství, abych napsala knížku. Prý to bude hit. To je skvělé, mám radost. Jak jsi na tom? Zatím jsem vymyslela jen cenu. - 15 eur. - Dobrý, co? - Dobrý. 19 eur. - Jo, to je lepší! - Zní to stylově. Musím začít znovu. A je to. Mají to tu hezké.

Co? Kvůli tomu jsme sem jely? Nechápu. Na Instagramu to vypadalo pěkně. Je to nechutný, to fotit nebudu. Koukni se na to. - Proč nemáme tohle? - Nevím. Není to Kylie Jenner? Tamhle, koukni! Ano, ta influencerka Kylie Jenner. - Kylie Jenner? - Musíš přimhouřit oči. - A jo. Není tu každý den. Myslím, že někde tady má domeček.

Aha, ne, to byl srnec. - Máš to? - Jo a ty? Ta tvoje je krásná! - Skvěle! - Dobrou chuť. - Tobě taky. Alice! - Ne. - Měli jen tohle. Všechny nafukovací plameňáky už vyprodali. Ne, na pneumatice se nefotím. Můj Instagram není o táboření. Fajn, dej mi chvilku. Dobře, ale s hashtagem DIY, recyklace, eko? - To by šlo, ne?

Vlez na to, vyfotím tě. - Ne. - Zoe! - Přísahám, že nevím, co se stalo! - Proč ho máš a já ne? - Nevím, asi mají poruchu. Víš, že mým snem je mít ověřený účet! Jak jsi ten modrý štítek získala? - Zaplatilas? - Samozřejmě že ne. Říkala jsem ti, že nevím. A proč? Nemůžeš mít prostě radost i za mě? Mám za tebe radost. Tak se usměj. Usmívám se.

To ne! Ty pláčeš. Ale ne! Nesahej na mě! Nesnáším tě. A zlatíčka, proto s sebou vždycky musíte mít svou lahev s vodou, protože tak nekupujete další plasty. - A pak... - Zoe, co děláš? Zmeškáme let! - Už je čas?

- Jo, Dubaj nečeká. S přestupem v Istanbulu, bylo to levnější. - Istanbul? - Jo, rychle! - A pojedeme džípem? - Jo. - Sakra, moje lahev! - Tvoje flaška je mi u prdele, pojď! - A budeme jezdit ve vozíku? - Jo! Od dnešního rána jsi otěhotněla? No to určitě. Tys to udělala, abys získala lajky! Funguje to, mám spoustu nových lajků a sledujících. - Fajn a co jim řekneš po "porodu"? - Myslím na vše. - Je vidět, že má umělý obličej.

- Neskončila jsem. Jasně! Smajlík, abys chránila anonymitu dítěte. - To je chytré. - A nedělají to lidi s hnusnými dětmi? - Asi máš pravdu. - Jo. A je to, zlato! Mám tetování! - Co? - Moc se mi to líbí! Vyjadřuje mou lásku k přírodě, ale taky k oceánům. - Můj ekologický přístup a tak. - Našla jsi to na Google obrázcích? - Jo. To je logo Shell, ropné společnosti.

- To ne. - Napsala jsi mušle a ta se řekne anglicky shell. - Jdeme? - Alice, zbav mě jí! - Je vidět ta knížka? - Jo, přesně takhle. - Krásná fotka. - Fakt? Moc děkuju, zlato. - Vyfotíš mě taky? - Jasně. - To ne! - A co? - Počkej, to ne. - Taky se chci vyfotit s knihou. Fajn, ale ne s touhle.

Proč sis vybrala zrovna tu? Vzala jsem první, co jsem viděla. - Tak počkej. Otevři ji, vyfotím tě, jak čteš. - Takhle? Počkej, ne. Je vidět slovo islám. Islám... a jo. - Vidíš ty nohy? - Jo. - Nejsou to nohy, ale Knacki párky. - Ne! - Ale jo. Proto jsi je měla koupit. Nemám oholené nohy. Ale já vzala Knacki Ball, párky ve tvaru kuličky. No jo.

Můžeš to alespoň zkusit? Budou vypadat jako pahýly, to lidi vidět nechtějí. Fajn, ale chtějí radši chlupaté nohy, nebo krásně hladké pahýly? - Zkusíme to. - Fajn. - Jdeme na to. - Ne, to je hnusné. - To se mi vůbec nelíbí. - Tumáš, zlato. - Já nemám narozeniny! Já vím. Oslavíme tvůj ověřený účet. Myslela jsem, že se na mě zlobíš. To vůbec ne, mám radost!

Pojď, vyfotím si tě. - Sfouknout? - Ne, jen předstírej. - Trochu blíž. Běž blíž. - Takhle? - Tak je to super. - Fajn. Nehoří mi vlasy? - Ne. Ale jo! Hořím! - Hořím! Já hořím! - Takový je život. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář