Holky z InstagramuCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:8 490

Dnes se každý na Instagramu chce stát influencerem. Cyprien a jeho kamarádka Audrey Pirault natočili video, v němž si dělají legraci z holek, které se za každou cenu snaží okolí přesvědčit, že jsou slavné a zajímavé. 

Poznámka: Kdyby vás zajímaly Instagramy obou "slečen", tady je máte: inparisalice a zoesuismoi

Přepis titulků

- Má tolik odběratelů. Ani si to nezaslouží. - To mě vždycky naštve. - Zlato, tyhle kytky jsou boží! - Vyfotíme si tu selfie. - Vezmu si tuhle. - Máš pravdu. - Skvělý. #léto #kytky Vzpomínáme: Enzo. Přejelo ho auto. Je to super. Dělají tu obrázky na kafe. - Latte art! To miluju! - Vím, proto jsme tu. - Dvě cappuccina s velkou pěnou. - Děkujeme. - To je tak pěkný!

- Jsi spokojená? - Je to krásný. - Taky si to vyfotím. - Dala sis cappuccino? - Ano. Oni se spletli. Tak je to správně. Tak. Ne, tu fotku nezveřejníš, to kafe není tvoje. - No jasně. - Přesně. Vyfotím... To je pěkňoučký! Musím jí to říct.

Zlato, ta fotka... Snažím se vyfotit další. - Chceš pomoct? - Jo. - Už jdu. - Umírám. - Pusť. - Pusť to. - Nemůžu. - Konečně. - Zase? - To není možné, to už je pátá. Ten tvůj foťák je k ničemu. Nevím, co s tím je, jasný? Holkám z insta to funguje. - Asi to špatně mačkáš. Ještě jednu. - Přestaň řvát. - Jsem v klidu. - Zase nic? - Tvůj foťák je fakt k ničemu. - Panečku, ten je roztomilý!

- Říkám mu Sweetie. Sweetie! To je krásný. - Ale nejsi ty alergická na psy? - Já? - Ne... nevzpomínám si. - Alice! - Koupila sis psa, abys měla víc lajků! - To teda ne! Blázníš? Na chvilku ho podrž, musím si vzít prášky. Dívej se do foťáku. Nebudeš si fotit moje lajky. Teda psa jsem chtěla říct. Sweetieho. Máš ale teda silnou alergii.

- Chceš ho zpátky? - Ne, vlastně ne. Ještěže mi generuje lajky. Tak zlato, můžeš nás vyfotit. - Nemám mobil, říkalas, že bereš svůj. - Ne, můj se nabíjí. - Do prdele. Au! - Au! Tahá to! - Musíme spolu. - Fajn, vstaneme, až řeknu. - Dobře. - Fajn. - Do prdele! Au! - Kam jdeme?

- Doleva. - Tvoje nebo moje levo? - Vždyť je to stejné! - Pomaličku! Ten hajzl odjel tím svým Fiatem. Je to takovej kretén! - Mrzí mě to, zlatíčko. - Už o něm nechci slyšet. Už pro mě neexistuje. Smazala jsem z insta všechny společné fotky. Ale jednu jsi tam nechala. Jednu jsi nesmazala. Vážně? Vážně ne? - Tak ji smaž, máš mou podporu.

- Ne, to je asi jen chyba. - Je to směšný, smaž ji! - Ale já na to jen zapomněla. Nechceš ji smazat, protože má nejvíc lajků? Ne. - Jen jsem zapomněla. - Tak ji smaž. - Jo, tahle? - Jo, pořád tam je. Odstranit? Ano. A je to. Bolí to, co?

Jo, bolí. Mluvíš o našem rozchodu? Samozřejmě. - Už nemáš Sweetieho? - Co? - Sweetie! - Co to je? Aha, pes! Ne, vrátila jsem ho. - Nepřinášel ti dost lajků? - To teda ne, jsi blbá. Přece kvůli mojí alergii. - A kam jdeme? - Do zverimexu. Pro kočku. - Ale na kočky máš taky alergii!

- Chci být hvězda! Tobě se můj včerejší outfit nelíbil? Líbil! Myslíš ten crop top s vestičkou? Ptala jsem se lidí na stories, jestli se jim líbí. A tys dala "ne". - Jde zjistit, kdo pro co hlasoval? - Jo, ve statistikách. - Aha. Tak alespoň zjistím, komu se nelíbil můj make-up dne. Dal mi tolik práce. Tak uděláme krásný květinový věneček. - Do prdele, vosa! - Vysílám živě! - To mi je úplně jedno! Proč na mě útočí?

Přestaň! Proč jsi nekoupila plastový? - Není to bio. - Ale já seru na tvoje bio, rozumíš? - Odleť, ty zasraná voso! Ty hrozná krávo! - Tak jo, holky. - Krav magu na tebe! - Ahoj v dalším živém vysílání. - Satane! - To je krásné! Uděláme si selfie! - Jasně! - Sýr! - Sýr! Alice, ty zas děláš product placement? - Nedělám. - To ne. - Tohle fakt ne. - To je neskutečný.

- Až tak dobře neplatí! - Hrozný. - A slevový kód nechcete? - A dej tam ještě pasy. - Jo. Sem? - Ne, níž. - Dolů. - Sem? - Jo. A rychle běž pryč! Budeme přidávat fotky pláže z internetu. Lidi nepoznají, že to nejsou naše nohy. - Ty jsi tak chytrá. - Jedeme na Seychely! - Geniální! Tak pojď, jdeme ven. - Ne, nemůžeme ven. Když nás lidi poznají, tak zjistí, že tam nejsme. - Nikdo nás nikdy nepoznal.

- Ale může se to stát. Nikam nepůjdeme. Ještě trochu tam. Přesně tak. Bude to krásná fotka. - Kde máš nohy? - Takhle je vidíš, nebo ne? Ne, dej je radši na druhou stranu. - Stihlas to? - Ne. Začni mě sledovat. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediný důvod proč mám instagram jsou ženský :D

52

Odpovědět

Its a trap!

29

Odpovědět

Nechápu, focení každé hovadiny jen kvůli pár likům. To vážně někdo celé dny projíždí, co si kdo dal na jídlo?!?

102

Odpovědět

žialbohu áno :D

53

Odpovědět

Nechápu IG jako platformu :-)

20