Daniel Sloss o zvířátkáchStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:239
Počet zobrazení:13 468

Daniel Sloss se stavil u Conana, aby publiku vyprávěl o svém výletu do zoo v Edinburghu...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Včera jsem koukal na přírodopisný dokument a dozvěděl se, že pavouci nemají... pavoučí penisy. A že se teda rozmnožují předníma nohama. Což je velmi zajímavé, a hlavně to dost mění všechny filmy se Spider-Manem. Není to žádnej hrdina... Je to sexuální násilník. To, co dělá, je hrozný.

Asi přemýšlíte, jestli celý můj výstup bude o zvířecí sexualitě... Jo. Je to fascinující. Víte co? 97 % zvířecích druhů mezi sebou má homosexuální zvířata. 97 procent! Homofobní je jeden druh. Kočky. Ne, jsme to my, my jsme zrůdy. A... Netleskejte homofobii, fuj! Byl jsem v zoo v Edinburghu a pustili mě do výběhu k tučňákům.

Prováděla mě chovatelka a povídá: "Tady se krmí, tady spí, tu plavou, a to jsou naši tučňáčí gayové..." A já na ni: "Co?!" "To jsou naši tučňáčí gayové." A já na to... "Ještě jednou, prosím." "...tučňáčí gayové." "Proč jste mi ukazovala cokoliv jiného?! Plýtvala můj čas s žirafama. Ostatní zvířata si můžou vzít týden volno, tohle je teď celá zoo!"

Důvod, proč jsou gayové, je bezvadnej. Pozná někdo z publika rozdíl mezi samcem a samicí tučňáka? Ne. Stejně tak většina samců tučňáka. A tučňáci se párují na celý život. Takže jeden tučňák si jen tak jde... upadnou mu klíče nebo něco, ohne se... A druhej, co nedával pozor, si řekne: "Páni..." Doběhne, užije si a pak si dá plácačku s kámošema.

Spodem, páč nedá křídlo nahoru. A ten druhej tučňák se zvedne: "Hej, kámo, já jsem Steve... Co to děláš?" A tak ten první: "No... podle tučňáčího zákona... Navždy spolu." A já z té historky umírám smíchy. Jsem tak šťastnej, a bude ještě líp! Před pár lety bylo v zoo období páření. Pro tučňáky, ne pro chovatele. Hetero tučňáci měli sex, gay tučňáci měli sex.

O pár týdnů později samičky začaly klást vejce. Gay tučňáci... ani ťuk. A byli z toho zmatení. Protože dělali to, co ostatní, upřímně, možná i víc... Divokej víkend! A tak ve svém zmatení capkali po výběhu, dokud nenašli kámen, co měl vejčitý tvar. A předpokládali, že to je jejich vejce, že tak to prostě funguje.

Dali si ho na ťapky, odnesli do hnízda a dalších pár týdnů se střídali v sezení na kameni a čekali, až se vylíhne. Což je totálně rozkošný, ale jen proto, že jde o tučňáky. Kdyby se vaše kámoška objevila u vás doma se šutrem v kočárku... "Karen, bež z mýho trávníku, takhle to nejde. A vrať mi ten šutr, viděl jsem, jak jsi ho zvedala." Chovatelé byli smutní, věděli, co nastane.

Z vajec se vylíhnout krásná tučňátka ale kámen gay tučňáků se nevylíhne, protože... To nebudu vysvětlovat. Naštěstí v zajetí se samičky občas trochu víc rozjedou a snesou víc vajec. Tak chovatelé vzali jedno z těch vajec a dali ho gay tučňáčím rodičům. A když půjdete do edinburské zoo, zeptáte se chovatelů, vygooglíte si to, tak vážně existuje jeden tučňák, kterého vychovali rodiče gayové. Od ostatních tučňáků se vůbec neliší, možná má jen lepší ohoz.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Daniel Sloss je očividně velký fanda Rickyho Gervaise. To už je druhý skeč, kde se jím nechává inspirovat.
Ricky Gervais - Animal homosexuality

13

Odpovědět

Takže pokud bdue Ricky mluvit o autech a jak se v něm vymáznul a Daniel bude mluvit o autech, jak vyměňoval převodovku, tak se taky inspiroval?

Ty témata nejsou vůbec podobná, jen je tam jedno společné pojítko - homosexualita u zvířat. O ženách a vztazích mluví 99% komiků a nedá se říct, že by se inspirovali méně...

50

Odpovědět

+MikeMně to hlavně přijde vtipné v kontextu toho opakování a navíc jsem psal o inspiraci, ne že to kopíroval. Nemám Slosse nějak nakoukaného. Jenom co vyšlo tady, ale u toho jeho skeče o obezitě vs. homosexualitě (jeho první) se prostě Ricky nezapřel. Gervaise nakoukaného určitě má a možná právě proto tohle vystoupení pojmul úplně jinak.

00

Odpovědět

Kdo jde v říjnu na jeho vystoupení v Praze? :)

62

Odpovědět

To co vykládá mi přijde skoro vždy vtipné a zábavné, ale ne způsob...takový ten přeafektovaný americký, kde dělá samé ksichty a pořád jen eeee, eeee...Takovej Fluffy se poslouchá stokrát lépe. Nevím čím to :)

1018

Odpovědět

Sloss je Brit, Americany v lasce nema. vychovany byl v britanii. ma britsky prizvuk... asi vam uplne nerozumim. :)

10

Odpovědět

Daniel je prostě pán, kam se hrabe Český Stand-up.
Ovšem tady nebo v SK se najde také pár dobrý komiků, třeba Juraj Šoko Tabaček.
Díky za překlad povedené. :)

160

Odpovědět

Skutečný příběh a nebo Americká LGBT levičácká propaganda... You decide!

1248

Odpovědět

Lehká mozková retardace nebo těžká mozková retardace... You decide!

558

Odpovědět

+MéJménoLépe bych to nenapsal (y) ;)

63