Daniel Sloss o lásce k dětemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 762
Počet zobrazení:26 226

Máme tu další stand-up s Danielem Slossem, jehož premiéra tu před pár měsíci sklidila příznivé reakce. Daniel se tentokrát bude věnovat otázkám rodiny a vztahů.

 

Pozn.: Vtip z 3:25 se zakládá na dvojsmyslu anti-abortion (= proti potratům)/Auntie Abortion (tetička Potrat). Daniel ve videu říká, že jeho tetě se přezdívá Potrat, protože jich už měla pět. Jelikož by to v češtině moc nedávalo smysl, zůstala jsem radši u prvního významu.

Přepis titulků

Překlad: qetu www.videacesky.cz Ahoj. Máte se dobře? Většina z vás je poměrně zklamaná, že na jeviště právě přikráčelo dítě. Vždyť mně se Sám doma nikdy nelíbilo. Do háje. Jmenuju se Daniel a je mi 23. Dělat stand-up v tomhle věku je zvláštní. Nemůžu dělat to, co starší komici. Starší komici přijdou na jeviště a chvástají se, že měli sex s ženami, co jsou dvakrát mladší než oni.

Dost se to odsuzuje. Minulej rok jsem se odstěhoval. Byl to pro mě důležitej krok. Stěhování se od rodičů je těžký. Nejen pro vás, ale i pro vaše rodiče. Pardon. Ne pro vaše rodiče. Pro vašeho rodiče. Když se dítě stěhuje pryč, jednomu rodičovi je to vždycky líto. A ten druhej... Schválně, jestli uhodnete, koho víc rozrušilo, že se stěhuju pryč.

Máte dvě možnosti. Moji milující, starostlivou, přátelskou, nádhernou matku. Nebo mýho nevlastního tátu. Dám vám ještě jednu nápovědu. Ve skutečnosti to není můj nevlastní táta. Jen mu tak říkám, abych ho vytočil. Protože... Já vím. Jestli chcete vědět, jak těžký je být rodičem, stačí se zeptat jakýhokoliv rodiče.

Rád vám to poví. Rodiče vždycky říkají: "Vůbec nemáš tušení. Nemáš tušení, jaké lásky jsi schopnej, dokud si poprvé nepochováš svoje dítě. Ty si myslíš, že víš, co je to láska? Ty o lásce nic nevíš. To až si poprvé pochováš svoje dítě. Netušíš, jakej strach můžeš pocítit, když si myslíš, že se ti ztratilo dítě. I když je to jen na vteřinu. I když je to jen na vteřinu. Neumíš si představit, jak se můžeš bát, když si myslíš, že se ti ztratilo dítě.

Jo, umím. Řekl bych, že je to stejnej pocit jako v téhle situaci. "Co? Jo, Bryan přijde. Nevím. Já mu zavolám. Zavolám mu." Skoro bylo po mně. Neumím si představit, jak bych mohl žít dál. Protože ztráta mobilu je horší než ztráta dítěte. Když totiž přijdete o dítě, alespoň vám po něm zůstanou fotky.

Další dítě si můžete udělat vždycky. Já se nemůžu opít a omylem stvořit iPhone. To se ještě nikdy nestalo. Stvořit dítě trvá devět měsíců. Mně smlouva platí ještě 14 měsíců. Moje máma má čtyři děti. Je vidět, že nás má všechny stejně ráda. Po prvních dvou jí to ale začalo být trochu jedno. Vždycky říká, že já jsem byl požehnáním, moje sestra byla darem, pak přišel můj bratr a nikdy nezapomene na den, kdy ji diagnostikovali s tím posledním.

Všichni jsme ale byli plánovaní, což je dobře. Moje máma má zdravej přístup k antikoncepci, což je super. Její sestra je totiž proti potratům. Je to krutá přezdívka, ale má jich už pět. Jsem stejně překvapenej jako ona, že mi ten vtip dovolili říct. Já vím.

Jsem v šoku. Jsem taky nezadanej. Jsem totiž... Ne, nic mi nenalhávejte. Jsem příšernej přítel. Ve vztahu musíte dělat určitý věci. Například svojí holce musíte říct, že je ta nejkrásnější na světě. Já jsem to své bývalé přítelkyni nikdy neřekl. Bylo to z osobních důvodů. Protože to nebyla pravda.

Nemyslím to zle. Byla moc hezká. Uvažuju ale tak, že na světě je 3,5 miliard žen. Jen jedna z nich může být nejkrásnější na světě. Tak to funguje. Přesně tohle to znamená. Já jen říkám, že statisticky... to asi nebyla ona. Zuřila vzteky.

V půlce mojí prezentace se vyřítila se z místnosti. Prostě odešla. Rozbrečela se a zavolala svojí mámě. Ze stejnýho důvodu jsem svojí mámě nikdy nekoupil hrnek s nápisem "nejlepší máma na světě". Protože není. Je to dobrá máma. Je úžasná. Miluju ji k sežrání. Ale v Africe jsou matky, který každej den ujdou 27 kilometrů, zatímco na hlavě nesou litry vody, jen aby jejich dítě mělo co pít.

Já jsem byl přede dvěma týdny doma na návštěvě a máma mi nakázala jít do obchodu, abych koupil mlíko. Prostě se nesnaží. Díky. Děkuju mockrát. Dobrou noc. Díky. - To bylo super. To bylo úžasný. - Díky. Daniel Sloss, dámy a pánové.

Dobrá práce.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jeden z tých lepších .... ale mal by pritvrdiť...
btw. to by ma zaujímalo, čo má za agenta... dostať sa ku conanovi, určite nieje len tak...

01

Odpovědět

U Conana vystupuje nějaký ten komik každý týden. Dává tam právě prostor těm zatím ne tak známým. ;-)

Mrkni: https://www.youtube.com/playlist?list=PL82F269F11AB50FA4

01

Odpovědět

Na takového mladíka skvělý nadhled, což je v tomhle oboru velmi důležité.

20

Odpovědět

02:18, jo - tam patří mně.

00

Odpovědět

No tak tenhle kluk je luxusní ! :) Určitě přidávejte víc videí s ním, zasmála jsem se jak nikdy, to možná proto, že mi je tohle téma a jeho humor dost blízký :-D :)

850

Odpovědět

Ono bohužel není už co překládat. Videí má na youtube sice dost, ale většinou se jen opakuje, jelikož je to z různých akcí. Takže má stejné vtipy. Ty dvě jeho videa co jsou tu vlastně shrnují všechny jeho vtipy. Teď už zbývají maximálně sestřihy z různých pořadů, kde byl Daniel jako host (taky vtipný jak prase) ... popřípadě jeho DVD, které na youtube není a pokud by byl zájem a nebyla možnost sehnat, tak se tímto nabízím že poskytnu :)

120

Odpovědět

+young.foolishI když ještě jeho video z představení ve Švédsku má v sobě nějaké vtipy, co tu ještě nebyly. Hlavně o drogách. (/watch?v=PeF7mPrXR_0) ...

60

Odpovědět

nic pro tebe :D

00

Odpovědět

Sympatický to člověk. Další videa od něj prosím:)

352

Odpovědět

3:29 místo "má jich už pět" by mělo být "měla jich už pět", o 5 potratech mluvit v přítomném čase je divné (navíc ta věta vyznívá jako by měla 5 krutých přezdívek)

54

Odpovědět

Jo jo. Protože když se nemluví o potratech v přítomném čase, umře jedno dítě,

51

Odpovědět

ta teta je proti potratum... ma uz 5 deti... :D

100

Odpovědět

dřív to tu bylo lepší, dnes je to samá stand up show, hodně jednostranný, chtělo by to víc fantazie, auta, recepty, videohry, cestování... v top videích jsou vždy stejní účinkující už víc jak rok, nechcete to obměnit a přidat víc zájmů?

1469

Odpovědět

To prostě nejde pustit si jenom jednou <3 :D

246

Odpovědět

Proč to není delší?! :D Úžasný !!

704

Odpovědět

Jenom dotaz - když vtip v češtině nedává smysl, nebylo by lepší, kdybyste danou větu nepřekládali a jen ji do titulků napsali v originále? - Toto se týká mnoha videí tady na videcesky.cz

1584

Odpovědět

Nebylo. Co to je vůbec za nápad. Viděl jsi někdy v kině nebo televizi, že se prostě překladatel na překlad nějaký věty vykašle a nechá ji tam v originále, ať si to každej přebere sám? :-D

1554

Odpovědět

+BugHer0:D :D

31

Odpovědět

Přirozeně talentovanej s famozním smyslem pro humor! Podle jeho logiky však nevyslovím, že je nejlepší, ale je to fakt dobrej komik! :-D

1344

Odpovědět

perfektní :D

44

Odpovědět

More, more more!

918

Odpovědět

gadžo!

10910

Odpovědět

Slossage :-)

255

Odpovědět

Jupí, konečně zase Daniel. Skvělej komik :)

323

Další