Sean Lock – Když jsou nadávky nezbytnéStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:7 969

V krátkém úryvku svého stand-upu se Sean Lock zamyslí nad tím, jestli by v některých situacích nemělo být nadávání povoleno.

Přepis titulků

Letěl jsem tuhle do Dublinu a na letiště jsem dorazil 2,5 hodiny předem. Času dost. Chlápkovi na přepážce jsem dal letenku a on povídá: "Tímhle už letět nemůžete, musíte letět v jednu. Bohužel jsme prodali moc letenek. Prodali jsme příliš mnoho letenek, takže musíte letět příštím letem." Na to jsem mu řekl, a teď doslovně cituji, řekl jsem: "Co si kurva myslíte, že děláte, když prodáváte moji letenku?

On mi na to povídá: "Není nutné nadávat." Povídám mu: "Ne, to se pleteš, kámo. Je to nutný. Právě pro takovýhle situace nadávání kurva vzniklo. Pro tyhle účely sprostý slova máme. Slovo "kurva" vzniklo přímo pro tuhle situaci! V Japonsku sprostý slova nepotřebujou. Tam totiž všechno funguje.

Všichni tam dělají, co mají. V Japonsku si koupíte letenku, dojedete na letiště a nastoupíte do letadla! Jejich jazyk funguje úplně jinak. Pro vyjádření pojmu "předčasně" mají přes sto slov. U nás máme jen jedno. Předčasně. Slovo "předčasně" jsi naposledy potřeboval, když jsi prcal svoji starou." Byl to fajn pocit.

On mi na to povídá: "To říkáte jen proto, že jsem černoch." Povídám: "To není pravda." Nebyl to totiž černoch. Došlo mi, že asi někde slyšel, jak to nějakej černoch použil, a líbilo se mu to. Co mám ale místo nadávek říkat? Sakra? Hrome? Krutibrko! Himl laudon donrvetr! Do dálných končin dnes nepoputuji, přátelé.

No kurňa, to mi fakt zkurnilo den. Nemůžu tomu kurňa uvěřit, kurňachlape! Zajímají mě lidé, kteří nadávky odmítají. Jestli si v některých situacích řeknou: "Tohle je zlý. Můžeš nadávat. Do toho." Oprávnění si zanadávat. Je třeba v pořádku si zanadávat, když člověk zjistí, že je alergický na ořechy? A do prdele. Tak na tohle jsem kurva asi alergickej.

"Přestaň nadávat!" "Cože? Nevidíš snad můj ksicht?" Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

az na ten koniec, lepsi priemer

11

Odpovědět

Neskončilo to video nějak brzo?

50

Odpovědět

Sean Lock by si na VC rozhodně zasloužil tag :)

181

Odpovědět

Staniž se ;-)

110