Stephen Colbert u Jimmyho FallonaThe Tonight Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:7 487

Tihle dva skvělí pánové se sešli, aby si zahráli jednu z nejnapínavějších her vůbec. Postaví se oba dva palčivým otázkám čelem?

Přepis titulků

Vítejte zpět! Jsem tu s naším úžasným hostem, Stephenem Colbertem. Díky, že jsi přišel. Stephene, mám tě za upřímného člověka. - O tobě se dá tvrdit to samé. - Díky. Má pravdu. Neumím lhát. Ale jak můžu vědět, že nelžeš právě teď? Protože nelžu. Přesně tohle by lhář řekl.

- Tak... oba jsme upřímní. - No, já určitě. - Ale já chci vědět, kdo z nás je upřímnější. - Počkej. - Tebe zajímá, kdo je upřímňáčtější? - Přesně tak. Je čas si zahrát Pravdu, nebo pravdu! Dobře, Stephene. Odpovídáš jako první. Co si vybereš? Pravdu, nebo pravdu? Pravdu.

Rozbrečel jsi se někdy, když jsi se s někým líbal? S někým? Fajn. Odpovím. Ne, nerozbrečel. Vybereš si pravdu? Nebo pravdu? Pravdu. Čeho v životě nejvíce lituješ?

Že jsem se nenaučil tanec ze Single Ladies. Pravdu, nebo pravdu? Vyberu si pr... Ne. Pravdu! Měl jsi někdy romantický vztah s koněm? Ne. Neřekl bych, že nám šlo o romantiku. - Ani jsme si neřekli jména.

- No jo, dobře. Jimmy, pravdu, nebo pravdu? Pravdu. Máš nějaká tetování? Ano. Na bedrech. Čínskými znaky se tam píše: "Dobře ty, holka!" Pravdu, nebo pravdu? Vyberu si pravdu.

Tvé spodní prádlo. Je pánské, nebo dámské? Žádné. - Poslední kolo! Pravdu, nebo pravdu? - Proč to teď trochu nepozměnit? Tak dobře, dobře! Pravdu, nebo pravdu? Pravdu. Kromě té tvé, jaká je tvá oblíbená show, která běží večer v 11:30?

Opakování Doktora z hor. Byl jsi fantastický, Stephene. Paráda. Viděli jste Pravdu, nebo pravdu! Hostem byl Stephen Colbert! Dobrodružství pana Peabodyho a Shermanaje právě teď v kinech! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Videl jsem par videi toho Colberta a chova se presne tak, aby se zalibil buranum z USA. Prijde mi trapnej.

18

Odpovědět

Ted jsem treba videl dil, kdy u neho byl americky vevyslanec v Rusku. A tenhle debil se ho zeptal proc USA neposlalo armadu na Krym, na coz se ho velvislanec zeptal, jestli by skutecne chtel valku, a moderator na to: co je tak spatneho na valce a v tu chvili se obecensvo zacalo smat a tleskat.

23

Odpovědět

+prasopesColbertova show bezi na Comedy Central a je to dcerinny porad The Daily Show with Jon Stewart. Tato persona, kterou Stephen vytvoril, si z tech tvych "buranu" prave dela srandu, protoze v podstate paroduje moderatory neblahe Fox News, kterou ti burani sleduji jako regulerni zpravodajstvi. Zvelicuje extremni nazory typku jako Glenn Beck. Podivej se, jak Fox News operuje, a pochopis Colberta. Trocha americkych realii je potreba k pochopeni, coz ti ale v pripade poradu politicky zamereneho poradu ( i kdyz komedialne ) musim vmest do tvare. Jakmile vis o co jde, tak ocenis genialitu Stephena Colberta, anebo ho prinejmensim musis respektovat, coz i zminovana Fox News kupodivu dela.

40

Odpovědět

Je pravda, že Colbert měl jednoznačně vtipnější odpovědi, Jimmyho byli takový o ničem. Ale zase Jimmyho otázky byli mnohem lepší než Colberta, ten měl na co odpovídat. Takže těžko říct jestli je Colbert vtipnější nebo mu jen Jimmy dobře nahrál :)

281

Odpovědět

A právě Colbert brzy nahradí Lettermana!

180

Odpovědět

Skvělý !
Mě se to líbilo! a moc!
"pánské nebo dámské?" :D

btw: Doktor z hor?! Neřekl náhodou Rizzoli and Isles? :))

204

Odpovědět

Mně to nic neřeklo. Nedošlo mi, že to má i český název a že se to u nás vysílá :D Soráč

123

Odpovědět

+ABigWhiteWolfV pořádku, mě to jen překvapilo :D

71

Odpovědět

Já nevim :O Colbert to hrál skvělě, každá jeho odpověd byla vtipná, ale Jimmy nejsem si jistý jestli je to můj osobní názor, nebo jestli se vám taky zdá, že má herecký rozsah kamene. Moc přehání, ale jo tak šlo to 7*

298