Nicole Kidman u Jimmyho Fallona

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 363
Počet zobrazení:17 734

Začátkem roku navštívila Jimmyho Fallona v jeho talk show Nicole Kidman, aby představila svůj nový film Paddington. Řeč ale byla hlavně o jejich prvním setkání, na kterém Jimmy nezanechal úplně nejlepší dojem.

 

Přepis titulků

Víš, že už jsme se kdysi potkali? Ano, pamatuju si to. - Pamatuješ? Bylo to hrozně trapné. - To jo. - Vážně? - Jo. A od té doby jsem tě neviděla. - To ne, máš pravdu. - Že jo? - Bylo to před lety. Mám říct, jak si to pamatuju já? - Povídej. Jdu si takhle po New Yorku a volá mi můj kamarád Rick. Ptá se, co zrovna dělám, a já že se procházím.

A on: "Jsem tu s Nicole Kidman. Chtěla by se s tebou seznámit." Nebo tak něco. Já na to: "Co? Tak jo." A on: "Můžem u tebe být za 10 minut." "Cože? Ty ke mně přivedeš Nicole Kidman? Tak jo. Co mám dělat? Mám něco nachystat?" A on: "Nevím, nějakej sýr a krekry." A já: "Sýr a krekry? To já doma nemám. Nepořádám večírky." - Mám leda tak videohry a kecky. - Přesně. Tak jdu a vidím samoobsluhu, tak mu říkám: "Jakej jako sýr?"

"Kup třeba brie." Já ani nevěděl, co to je. Říkal jsem si, jestli to není nějaká skrytá kamera. Já si pamatuju, že ses mi líbil, a on... Ale teď už ne. Teď už jsem vdaná. - A on říká: "Tak pojď, seznámím tě..." - Cože? - Počkat, cože? - Ale ne v tom smyslu. Počkej, cože? Cože? Takže říká...

Náš společný kamarád Rick mi říká: "Jimmy by tě rád poznal. Co ho navštívit?" Byla jsem nezadaná, tak říkám: "Tak jo." - Cože?! - Ano. - O čem to mluvíš?! - Ano! Já měl rande s Nicole Kidman? - My měli rande? - Tak tam přijdeme, ty máš baseballovou čepici a konec. - Prostě...

- Nachystal jsem brie. A vůbec jsi nemluvil. Nic jsi neřekl, jen jsi tam tak seděl... - Byl jsem nervózní. - Nebylo to tak? A já si říkám... - Tak jo... - Nevěděl jsem, že o něco jde. No, mohlo ti to dojít. A pak jsi pustil nějakou videohru. A já si říkám: "Tak tohle je fakt průšvih!" Byl to průšvih. Přísahám, že to tak bylo.

A vůbec jsi nemluvil. Asi po hodině a půl si říkám: "Ten nemá zájem, to je takovej trapas." - Já neměl nejmenší tušení. - A když jsme odešli, nic nepřeskočilo. Tak jsem si řekla: "Třeba je gay." Ale no tak! Tys vážně... Tak já padám. Mějte se. Tak jo. A teď... Teď to tu budu moderovat já.

Jen pojď. - Tak povídej, Jimmy. - Víte, paní doktorko... Pamatuju si to jako včera. Nicole Kidman vešla do mého bytu a.... Jak to tam vypadalo? Nic moc. - Prostě nám to nebylo souzeno. - Páni, dobřes udělala. - To ty. Tys mě nechtěl. - Moc dobře sis vybrala. - Panebože. - Takhle jsme se minuli. Panebože, jsem v šoku.

- A dobře to dopadlo. Oba jsme zadaní a máme děti. - To jo. - Nemůžu uvěřit, že jsem randil s Nicole Kidman. - Nerandil. Neuvěřitelný. Neuvěřitelný. To je ten nejdivnější zážitek. - Ty jsi... úplně se červenáš. - Já vím. - Já taky. Nemůžu tomu... To je jasný, že ti je trapně. Panebože. Přátelíš se ještě s Rickem? - Jo, zrovna jsem ho potkala.

- Ne, od té doby s ním nemluvíme. Nicméně, udělala jsi opravdu dobře. Keith Urban je mnohem víc cool než já. - Je to rocková hvězda. Bydlíš teď v Nashvillu. - Ano. Ale pořád někde hraje, ne? - Ne - Ale jo. Tihle country zpěváci pořád někde hrajou... - Nemůžeš mluvit vážně? - Vždyť mluvím. Tak hele. Já nekoncertuju, jsem pořád doma. - Užívám si doma s dětma. - Vždyť pořád pracuješ. - Už dost.

- Ale na Silvestra měl koncert, ne? To jo. U Niagarských vodopádů. Na kanadské, nebo newyorské straně? - Na kanadské. - Ta je dobrá. - Nádherná. - A bylo to... - Ta kanadská je jako Las Vegas. Ale ta newyorská je úplně bez života. Taková ponurá, stromy bez listí... Až si říkáš, co to sakra je? Proč je tahle strana tak hnusná? - Úžasný.

Taky jsme tam měli práci. - Já na newyorské straně nikdy nebyla. Tím se netrap. Něco zařídíme. Co to bylo za akci? Byl to velký koncert asi pro 60 tisíc lidí. - Bylas tam někdy před tím? - Ano. - Už se nemůžeme ani normálně bavit! - Snažíš se... něco pořád cítíš, že jo? - To teda ne! - Ale něco tady zajiskřilo. Už je pozdě, kotě. Ta loď už vyplula.

Jasný, Nicole? Jsem zadanej, jasný? - To je dobrý. - Už nemůžu. - Do téhle show už nikdy nepřijdu. - To snad ne! Ale no tak. Přece to musíš vidět. Oni to vidí. Jde nám to skvěle. - Jen tě škádlím. - Keitha miluju. - Já miluju Keitha. Je mi jasný, že ho miluješ víc než já. Neříkám, že k němu něco cítím. Jen se mi líbí jeho hudba. - A mám ho rád jako osobnost.

- Teď se pereme o Keitha. - Nemám k němu... - To je... - Jen jeden z nás ho opravdu miluje. - To je hrůza. - Ale není. On sem chodí často, ale tys tu ještě nebyla. Kvůli tomuhle? No jistě. - To snad ne. - Jo, sledujeme tě v televizi a já si vždycky říkám: "Dostanu se tam někdy, abych tam řekla tuhle historku? Nejspíš ne." A teď se mi to povedlo. Nicméně...

Bavme se o Paddingtonovi. Tohle je ten nejlepší den. Tak jo. Paddington. Gratuluju, už teď je to trhák. - Po celém světě, že? - Jo. - Ve světě to mělo premiéru dřív. - To je... - Jo. Pamatuju, že jsem koupil brie... A chipsy. Chipsy? To jsem snad... Vážně? Jo. A nějakou starou čínu. - Jak bych mohl koupit starou čínu?

- Byla v lednici. - No jo. - To jsem se fakt... - Mám dobrou paměť. Koupil jsem takový ty mini krekry, ale neměl jsem... Bože, to byla hrůza. A cos to měl rád za sport? Byl to baseball nebo něco takového? - Myslíš na té čepici? - Měls nějakou kšiltovku. - Jak si to můžeš pamatovat? - A tepláky. To teda ne. O čem to mluvíš? Nebylas na návštěvě u žádnýho křupana. V žádným případě jsem nebyl v teplákách. Měl jsem na sobě elegantní oblek.

Neměls zájem, tak sis vzal jen tepláky a kšiltovku. To snad není možný. O čem to mluvíš? Úplněs mě vykolejila. Vrátíme se k Paddingtonovi a tohle vystřihneme. Je to medvěd. Malý rozkošný medvídek. Je to moc hezký film. A ty tam hraješ padoucha. - Ano. - Máš fakt dobrou roli. - To jo. - Vždycky jsi chtěla... Co je? - Už spolu ani nemůžeme mluvit.

- Dokonce z toho už i koktáš. To proto, že mě rozesmíváš. - To je pravda. - Takže... Takže v tom hraje i Hugh Bonneville. - Ten je skvělý. - Byl skvělý už v Panství Downton. Každý zná ty knížky. Medvěda vytvořili pomocí CGI. Ale má hrozně krásné oči. - No vážně. - Jasně. Čemu se smějete?

Všichni cítí to sexuální napětí. - Žádné tu není. - Je to prostě trapné. Nezahrajem si... Nechceš si zahrát Mario Brothers? Předvedu ti svoje nový Nintendo. To snad není pravda. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to byla ale pí*ovina!

111

Odpovědět

Fallona nemam az tak rad, ale toto bolo super :D moje oblubene video s Fallonom je ale toto, odporucam prelozit :) https://www.youtube.com/watch?v=YMvYTUSez_0

140

Odpovědět

Trápne a vtipné zároveň :D

271

Odpovědět

jako celá jeho show

12

Odpovědět

Škoda, mohl naklepat řízky Nicole Kidman, snad to napravil po natáčení.

375

Odpovědět

Já prostě musel, mě to fakt nedalo! Tyhle dva komentáře mě dostali na zem v křečích! :D Slovy Aliho Gé: Keep it real!

http://s9.postimg.org/xdbe4z5kf/ggkns.jpg

223

Odpovědět

Ona je furt pěkná baba !

1404

Odpovědět

Chudák Jimmy, mohl skončit v posteli s tímhle https://www.youtube.com/watch?§ůřčv=zIKE5hQMiSs a zjistí to až po svatbě

43

Odpovědět


Odpovědět

+cvesperctéž nefunkční

00

Odpovědět

meh... nejlepší Nicole Kidman byla v Batman Navždy. To jak jsem teď viděl o vánočních prázdninách v TV, tak jsem nekoulel jenom očima, if you know what I mean.

seriously, koukněte na to. TOP HOT

30

Odpovědět

Třeba to dohnali aspoň po natáčení v zákulisí (a jestli ne, tak jsou to u mě hovno celebrity) :D

141

Odpovědět

Lézt mi taková čůza do baráku, tak jí dám dělo hned na prahu. Kdo si myslí, že je? Že ke mně přijde domů, a já budu ve smokingu s brie v ruce?

21117

Odpovědět

Jojo, u tohohle jsem si zabrečel smíchy :D

393

Odpovědět

Perfektní historka, a pro Jimmyho zaručeně šokující zjištění :D.

1881

Odpovědět

Škoda té nedoceněné narážky na knížky Lemony Snicketa :D

341

Odpovědět

To je moje chyba, při korekcích jsem tu větu předělal na volný překlad, protože mi přišlo, že by dost lidí nemělo tucha, co tím myslí. Pardon. ;-)

128

Odpovědět

V 1:07 říká: "I'm on Saturday Night Live I guess or something, I don't remember really when it was."
Saturday Night Live je pořad, kde Jimmy pracoval tehdy. O žádné skryté kameře nemluví.

123

Odpovědět

Jo, to říká, ale tím, že to říká v přítomným a čase a tak vůbec ("I guess or something"), mi přišlo, že to spíš bral tak, že si z něj kolegové vystřelili.

36

Odpovědět

+VeruTen dovětek " I don’t remember really WHEN it was" jasně naznačuje, že mluví o období, kdy se mu to přihodilo. “I guess or something” spíš znamená, že si ale není jistej, jestli tehdy tedy pracoval v SNL nebo kde vlastně....

73

Odpovědět

Nedavno sem to viděl, ale znova neuškodí :D

271

Odpovědět

fake smugs

319

Odpovědět

dneska míň trapnej než jindy

476

Další